Sunprime Kamala Beach Obrázek0
Sunprime Kamala Beach Obrázek1
Sunprime Kamala Beach Obrázek2
Sunprime Kamala Beach Obrázek3
Sunprime Kamala Beach Obrázek4
Sunprime Kamala Beach Obrázek5
Sunprime Kamala Beach Obrázek6
Sunprime Kamala Beach Obrázek7
Sunprime Kamala Beach Obrázek8
Sunprime Kamala Beach Obrázek9
Sunprime Kamala Beach Obrázek10
Sunprime Kamala Beach Obrázek11
Sunprime Kamala Beach Obrázek12
Sunprime Kamala Beach Obrázek13
Sunprime Kamala Beach Obrázek14
Sunprime Kamala Beach Obrázek15
Sunprime Kamala Beach Obrázek16
Sunprime Kamala Beach Obrázek17
Sunprime Kamala Beach Obrázek18
Sunprime Kamala Beach Obrázek19
Sunprime Kamala Beach Obrázek20
Sunprime Kamala Beach Obrázek21
Sunprime Kamala Beach Obrázek22
Sunprime Kamala Beach Obrázek23
Sunprime Kamala Beach Obrázek24
Sunprime Kamala Beach Obrázek25
Sunprime Kamala Beach Obrázek26
Sunprime Kamala Beach Obrázek27

Sunprime Kamala Beach

Thajsko - Phuket
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází uprostřed tropické vegetace na západním pobřeží Phuketu. Ve vzdálenosti přibližně 800 m (pěšky) se nacházejí trhy a obchody (včetně 7-Eleven, Kamala fruit & amp; clothes market) a několik restaurací. Letiště Phuket je vzdáleno cca.


Poznámka: hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let!


.
Pláž

Veřejná písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, 4 bazény, 4 bary (včetně 2 barů u bazénu a Lounge baru - za poplatek), klimatizovaná vstupní hala, internetový koutek, konferenční místnosti, výtahy, minimarket (za poplatek), bankomat, směnárna, půjčovna aut, parkoviště, prádelna (za poplatek).

.
Internet

Ve všech pokojích a v areálu hotelu je zdarma k dispozici internet.

Catering

Americká snídaně formou bufetu.

Snídaně a večeře, balíček plné penze (snídaně, oběd, večeře) a balíček All Inclusive lze zakoupit za příplatek.

Restaurace - Nabídka klasických thajských jídel plných exotických chutí a evropských pokrmů. Jídelní lístek nabízí širokou škálu grilovaných pokrmů včetně čerstvých ryb, stejně jako široký výběr studených jídel. Restaurace má ideální polohu, jen pár kroků od pláže a bazénu. Otevřena je na snídaně (06:30 - 10:30), obědy (11:00 - 17:00) a večeře (17:00 - 22:30).

Balíček all inclusive:

Jídla o 3 chodech k obědu a večeři (a la carte nebo formou bufetu v závislosti na obsazenosti hotelu). Restaurace u moře (nutná rezervace předem), k jídlu: nealkoholické nápoje, pivo nebo víno.

Neomezený bezplatný vstup do baru se standardními alkoholickými nápoji, vínem, pivem a džusy v:

Lounge bar (12:00 - 22:30)

Bar u bazénu v Grand Wing (od 12:00)

Neomezené množství nealkoholických nápojů v Lounge baru a Pool baru (10:00 - 22:30)

* Některé bary/restaurace mohou být z důvodu nízké obsazenosti zavřené.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí přístup k zařízením, jako je kulečník, stolní tenis, posilovna/fitness (7:00-21:00), místnost pro jógu/aerobik,

.
Webové stránky

https://www.kamalabeach.com/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.
Podle našeho názoru

Jedinečné místo, kde si každý den odpočinete od každodenního života. Sunprime Kamala Beach je hotel určený výhradně pro osoby starší 16 let, takže zaručuje pohodu a klidnou a relaxační atmosféru. Blízkost rajské pláže, odkud si můžete vychutnávat západy slunce, četné hotelové vybavení a možnost ochutnat thajské speciality jsou nespornou výhodou!

Umiestnenie

Hotel sa nachádza uprostred tropickej vegetácie na západnom pobreží Phuketu. Vo vzdialenosti približne 800 m (pešo) sa nachádzajú trhy a obchody (vrátane 7-Eleven, Kamala fruit & clothing market) a niekoľko reštaurácií. Letiště Phuket je vzdálené cca.


Poznámka: hotel je určený jen pro osoby starší než 16 let!


.
Webová lokalita

https://www.kamalabeach.com/

Športový a animačný program

Hotel nabízí přístup k zařízením, jako je biliardový stůl, stolní tenis, posilňovňa/fitness miestnosť 7:00-21:00), miestnosť na jogu/aerobik,

.
Stravovanie

Americké raňajky formou buetu.

Raňajky a večere, balíček plnej penzie (raňajky, obed, večera) a balíček All Inclusive si můžete zakoupit za příplatok.

Restaurace - ponuka klasických thajských jídel plných exotických chutí a evropských jídel. Jedálny lístok ponúka širokú škálu grilovaných jedál vrátane čerstvých rýb, akoj široký výber studených jedál. Reštaurácia má ideálnu polohu, len pár krokov od pláže a bazéna. Otvorená je na raňajky (06:30 - 10:30), obedy (11:00 - 17:00) a večere (17:00 - 22:30).

Balík All Inclusive:

3chodové jídla na obed a večeru (a la carte nebo bufet v závislosti od obsazenosti hotelu). Reštaurácia pri mori (nutná rezervácia vopred), k jedlám: nealkoholické nápoje, pivo nebo víno.

Neobmedzený bezplatný vstup do baru se standardními alkoholickými nápoji, vínem, pivem a džúsmi k dispozici v:

Lounge bare (12:00 - 22:30)

Bar pri bazéne v Grand Wing (od 12:00 - 22:30)

Bar pri bazéne v Grand Wing (od 12:00 - 22:30)

Bar pri bazéne v Grand Wing (od 12:00):

Neobmedzené množství nealkoholických nápojů v Lounge bare a Pool bare (10:00 - 22:30)

* Niektoré bar/reštaurácie môžu byť zatvorené z dôvodu nízkej obsadenosti.

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
K dispozícii pre hostí

Recepce s nepretržitou provozkou, 4 bazény, 4 bary (včetně 2 barů při bazéne a Lounge baru - za poplatok), klimatizovaná vstupní hala, internetový kútik, konferenčné miestnosti, výťahy, minimarket (za poplatok), ATM, zmenáreň, požičovňa áut, parkovisko, práčovňa (za poplatok).

.
Podľa nášho názoru

Jedinečné místo, kde si každý den oddýchnete od každodenního života. Sunprime Kamala Beach je hotel určený výhradně pro osoby starší než 16 let, takže zaručuje pohodu a pokojnú a relaxačnú atmosféru. Blízkosť rajskej pláže, odkiaľ si môžete vychutnávať západy slnka, početné hotelové zariadenia a možnosť ochutnať thajské špeciality sú nepochybnými devízami!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč