The Kee Resort & Spa Obrázek0
The Kee Resort & Spa Obrázek1
The Kee Resort & Spa Obrázek2
The Kee Resort & Spa Obrázek3
The Kee Resort & Spa Obrázek4
The Kee Resort & Spa Obrázek5
The Kee Resort & Spa Obrázek6
The Kee Resort & Spa Obrázek7
The Kee Resort & Spa Obrázek8
The Kee Resort & Spa Obrázek9
The Kee Resort & Spa Obrázek10
The Kee Resort & Spa Obrázek11
The Kee Resort & Spa Obrázek12
The Kee Resort & Spa Obrázek13
The Kee Resort & Spa Obrázek14
The Kee Resort & Spa Obrázek15
The Kee Resort & Spa Obrázek16
The Kee Resort & Spa Obrázek17
The Kee Resort & Spa Obrázek18
The Kee Resort & Spa Obrázek19
The Kee Resort & Spa Obrázek20

The Kee Resort & Spa

Thajsko - Phuket
Pobytový
Bazén
Pláž do 100 m
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

The Kee Resort & Spa se nachází v srdci pláže Patong, přibližně 150 metrů od známé Bangla Road. Resort má promenádu spojující ulice Soi Sea Dragon, Bangla Road a plážovou cestu, odkud se pohodlně dostanete do obchodů, restaurací, zábavních podniků a na pláž Patong. Slavné komorní divadlo Phuket Simon Cabaret je vzdáleno přibližně 2 km a letiště Phuket přibližně 35 km od hotelu.

Pláž

Písečná pláž se nachází v blízkosti hotelu.

K dispozici pro hosty

Bazén (7:00 - 21:00), lehátka u bazénu, společenská místnost (6:30 - 23:00), Za příplatek: střešní bar a restaurace, otevřeno od 17:30 - 00:00. Poslední objednávka: jídlo ve 23:30, nápoje ve 23:45 (6. a 7. patro: panoramatický výhled na pláž Patong, relaxační prostor s elegantními dřevěnými terasami, lehátky, plyšovými pohovkami), restaurace Kee Kitchen (v ceně pouze snídaně), bar u bazénu (9:00- 21:00), lobby bar (11:00-23:00) s nabídkou kávy, sendvičů, zmrzliny, dortů, moderní nákupní komplex Kee Plaza (malé butiky, obchody, restaurace).

Internet

V celém resortu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává formou bufetu od:
Moderně zařízená restaurace Kee Kitchen nabízí (za příplatek kromě snídaně) výběr jídel evropské, thajské, italské fusion kuchyně a místních puketských specialit. Celodenní jídelna se nachází u bazénu.

Restaurace se nachází u bazénu.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí vstup do placených lázní Kee Spa od 9 do 21 hodin (léčebné místnosti, parní lázně, procedury, aromatické masáže, omlazující a pečující procedury, venkovní místnost pro thajské masáže) a placeného salonu krásy Glow Beauty Boutique (10-17 hodin).

Webové stránky

https://www.thekeeresort.com/index.php

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

Podle našeho názoru

Stylový resort s moderní atmosférou. Má prostorné a pohodlné pokoje, široký výběr z několika stravovacích zařízení (včetně střešního baru, odkud si můžete vychutnat úžasné západy slunce!). The Kee Resort & Spa je skrytou oázou klidu, jen pár kroků od rušné pláže Patong!

Umiestnenie
The Kee Resort & amp; Spa se nachází v centru pláže Patong, přibližně 150 metrů od známé Bangla Road. Rezort má promenádu spájajúcu ulice Soi Sea Dragon, Bangla Road a plážovú cestu pre pohodlný prístup k obchodom, reštauráciám, zábavným podnikom a pláži Patong. Slávne komorné divadlo Phuket Simon Cabaret je vzdialené približne 2 km a letisko Phuket je vzdialené približne 35 km od hotelu.
Webová lokalita
https://www.thekeeresort.com/index.php
Športový a animačný program
Hotel nabízí vstup do spoplatneného wellness centra Kee Spa od 9.00 do 21.00 h (léčebné miestnosti, parné miestnosti, procedúry, aromatické masáže, omladzujúce a ošetrujúce procedúry, vonkajšia miestnosť na thajské masáže) a spoplatneného salónu krásy Glow Beauty Boutique (10.00-17.00 h).
Stravovanie
Raňajky podávané formou bufetu od:
Regustácia Kee Kitchen v modernom štýle ponúka (za príplatok okrem raňajok) výber jedál európskej, thajskej, talianskej fúzovanej kuchyne a miestnych puketských špecialít. Celodenná jedáleň sa nachádza pri bazéne.

Reštaurácia sa nachádza pri bazéne.
Miestna kategória
V Thajsku existuje oficiálna kategorizácia hotelov.
K dispozícii pre hostí
Bazén (7:00 - 21:00), ležadla pri bazéne, salónik (6:30 - 23:00), Za poplatok: strešný bar a reštaurácia, otvorené od 17:30 - 00:00. Posledná objednávka: jedlo o 23:30, nápoje o 23:45 (6. a 7. 12.), za poplatok: strešný bar a restauraácia, otvorené od 17:30 - 00:00. poschodie: panoramatický výhľad na pláž Patong, relaxačný priestor s elegantnými drevenými terasami, ležadlami, plyšovými pohovkami), reštaurácia Kee Kitchen (v cene len raňajky), bar pri bazéne (9. hod:(11:00 - 23:00), lobby bar (11:00 - 23:00), kde se podávají kávy, sendviče, zmrzlina, koláče, moderní nákupní komplex Kee Plaza (malé butiky, obchody, restaurace).
Podľa nášho názoru
Štýlový resort s moderní atmosférou. Má priestranné, pohodlné izby, široký výber viacerých stravovacích zariadení (vrátane strešného baru, odkiaľ si môžete vychutnať úžasné západy slnka!). The Kee Resort & Spa je skrytou oázou pokoja, len pár krokov od rušnej pláže Patong!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč