X10 Khaolak Resort Obrázek0
X10 Khaolak Resort Obrázek1
X10 Khaolak Resort Obrázek2
X10 Khaolak Resort Obrázek3
X10 Khaolak Resort Obrázek4
X10 Khaolak Resort Obrázek5
X10 Khaolak Resort Obrázek6
X10 Khaolak Resort Obrázek7
X10 Khaolak Resort Obrázek8
X10 Khaolak Resort Obrázek9
X10 Khaolak Resort Obrázek10
X10 Khaolak Resort Obrázek11
X10 Khaolak Resort Obrázek12
X10 Khaolak Resort Obrázek13

X10 Khaolak Resort

Thajsko - Phuket
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na exkluzivním pobřeží ve čtvrti Bang La On v Khao Laku, mezi centrem Khao Laku a trhem Bang Niang. Mezinárodní muzeum tsunami je vzdáleno cca. 2,5 km a nejbližší restaurace jsou vzdáleny necelé 2 km. Na známý trh Bang Niang, kde si můžete pochutnat na čerstvých místních pochoutkách v pouličních stáncích s jídlem, je to cca 2 km. 2,3 km.

Pláž

Veřejná písečná pláž s pozvolným sestupem do moře se nachází přímo u hotelu.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, 5 bazénů (8:00-20:00) k dispozici v rodinném i plážovém křídle, swim-up bar (za poplatek; 11:00-17:00), plážový bar (za poplatek, 11:00-23:00) 2 dětské bazény, 2 restaurace, klimatizovaná vstupní hala, konferenční místnost, směnárna, bankomat, půjčovna aut, parkoviště.

***Poznámka: bazén nejblíže pláži je vyhrazen pouze pro dospělé (16+).


.
Internet

Bezdrátové připojení k internetu zdarma - k dispozici ve vstupní hale a na pokojích.

Catering

Snídaně se podává formou amerického bufetu.

Večeře jsou za příplatek, stejně jako balíček all inclusive, který se skládá z místních čerstvých thajských produktů a mezinárodních pokrmů.

Hlavní restaurace je v současné době uzavřena z důvodu postupů COVID-19 a nařízení o sociální vzdálenosti (až do odvolání).

Restaurace Seaside Seafood Kitchen:

Snídaně : 7:00-11:00

A la carte menu: 12:00-22:00 (za příplatek).

*Poznámka - hotel nepřijímá hotovost ve stravovacích zařízeních

Balíček all inclusive:

oběd o 3 chodech formou A la carte menu (v některých dnech formou bufetu), odpolední čaj (15:00-17:00), večeře o 3 chodech formou à la carte menu v hlavní restauraci. K jídlu lze objednat nealkoholické nápoje, pivo, víno.

Neomezený bezplatný bar se standardními alkoholickými nápoji, víny, koktejly, pivem a džusy:

Hlavní bar (12:00- 22:30)

Bar u bazénu (od 12:00)

Bar na pláži (12:00-22:30)

- Nealkoholické nápoje si můžete objednat v době od 10:00 do 12:00 hodin.

- Minibar na pokoji NENÍ součástí nabídky All Inclusive


.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí vstup do posilovny a tělocvičny (6:00-22:00), kulečník, stolní tenis, dětský klub (9:00-17:00) a wellness centrum (za příplatek). Na pláži jsou k dispozici také nemotorizované a motorizované vodní sporty (externí organizátor - za poplatek). Pořádají se také lekce vaření: prohlídka zeleninové zahrady, sběr surovin, příprava jídla (nutná předchozí rezervace na místě; příplatek cca 2 100 THB/osoba, pokud se sejde dostatečný počet osob - podrobnosti na místě).

Pro hosty s balíčkem all inclusive: kanoistika, šlapadla a windsurfing (v ceně).

Webové stránky

https://www.khaolakhotel.com/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.
Podle našeho názoru

Moderní hotel se vyznačuje thajskou pohostinností a bohatým vybavením, jako jsou bazény, bary a krásná pláž. Ideální pro páry, přátele i rodiny s dětmi. Neobyčejné tropické prostředí se postará o nezapomenutelný zážitek z thajské dovolené pro každého!"

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč