Medina Belisaire & Thalasso Obrázek0
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek1
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek2
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek3
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek4
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek5
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek6
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek7
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek8
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek9
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek10
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek11
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek12
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek13
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek14
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek15
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek16
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek17
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek18
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek19
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek20
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek21
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek22
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek23
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek24
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek25
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek26
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek27
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek28
Medina Belisaire & Thalasso Obrázek29

Medina Belisaire & Thalasso

Tunisko - Nabul - Hammamet Yasmine
Pobytový
Aquapark
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přibližně 14 km od historického centra Hammametu, v turistické čtvrti Hammamet-Yasmine. Poloha hotelu umožňuje snadné poznávání místních zajímavostí díky dobré dostupnosti veřejnou dopravou. V okolí se nachází mnoho místních obchodů, barů a restaurací. Hotel je vzdálen přibližně 40 km od mezinárodního letiště Enfidha-Hammamet a přibližně 109 km od letiště Monastir.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Turistická daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.
.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným sestupem do vody je vzdálená přibližně 200 m. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, venkovní bazén, krytý bazén (od 12:00 do 15:00), brouzdaliště, restaurace Zeitouna, restaurace Tethys (tematická restaurace, pouze jednou za pobyt), bar u bazénu, bar na pláži (otevřen pouze v hlavní sezóně!), ručníky: s kaucí cca 10 DT, café bar, herna, hammam (jednou za pobyt, nutná rezervace), výtahy, konferenční místnost, parkoviště, směnárna. Za příplatek: prádelna .

Vstup do zábavního parku Carthage Land cca 1,6 km od hotelu (1x denně vstup zdarma).
Přístup do vodního parku Aqua Land (01.06 až 30.09): cca 1,6 km od hotelu (jednou denně vstup zdarma).

Poznámka: Pozdní check-out do 18:00 na vyžádání stojí 65 DT za pokoj.

Poznámka: Domácí zvířata nejsou přijímána.

Zvířata nejsou přijímána.

Internet

WiFi - dostupné v celém hotelu v ceně ubytování

Catering

All Inclusive:
V hlavní restauraci: snídaně (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00) - formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně. Pozdní snídaně (sladká) se podává v Shark baru od 10:00 do 24:00. Občerstvení je k dispozici ve snack baru od 15:00 do 17:00 (sendviče, minipizzy, palačinky, ovoce, káva, mléko, čaj).

Hlavní restaurace "Zeitouna": během otevírací doby restaurace se podávají místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Bar u žraloka: od 10:00 do 24:00 se podávají místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle nápojové karty All Inclusive (k dispozici na baru).

Mauricijská kavárna: od 16:00 do 24:00 se podávají nealkoholické nápoje, čaj, mauricijská káva.

Upozorňujeme, že některé bary mohou být k dispozici pouze v hlavní sezóně (v závislosti na počasí a obsazenosti hotelu).

Upozorňujeme, že některé bary mohou být k dispozici pouze v hlavní sezóně (v závislosti na počasí a obsazenosti hotelu).

Sportovní a animační program

Hotel má: Hotel nabízí: miniklub pro děti od 4 do 12 let (10:00-12:00 a 14:30-17:00), dětský koutek, samostatný dětský bazén, minidiskotéku, animační programy s hrami a soutěžemi, lázně Hammam: pouze jednou za pobyt, tenisový kurt, 1 víceúčelové hřiště, boule, lukostřelbu, minigolf, shuffleboard, plážový volejbal, fitness centrum (otevřeno od 9:00 do 19:00), stolní tenis, šipky.
Doplatky: sport a wellness za příplatek: vodní sporty, osvětlené tenisové kurty, půjčovna tenisového vybavení.

Vstup do zábavního parku Carthage Land cca 1,6 km od hotelu (1x denně vstup zdarma).
Vstup do vodního parku Aqua Land (01.06 až 30.09): cca 1,6 km od hotelu (jednou denně vstup zdarma).

Přístup do vodního parku Aqua Land (01.06 až 30.09): cca 1,6 km od hotelu (jednou denně vstup zdarma).

Webové stránky

https://belisaire.medinahotelsandresorts.com/fr

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Medina Belisaire Hotel & Thalasso je velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají dovolenou na dobré úrovni s širokou nabídkou zábavy. Resort se nachází přímo na krásné pláži Hammametského zálivu a je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou na pláži. Hotel nabízí také širokou škálu wellness zařízení. Na ty nejmenší čeká atraktivní animační program a miniklub.

Umiestnenie
Hotel se nachází přibližně 14 km od historického centra města Hammamet, v turistické čtvrti Hammamet-Yasmine. Poloha hotelu vám umožní snadno preskúmať miestne atrakcie vďaka dobrému prístupu k verejnej doprave. V okolí se nachází množství místních obchodů, barov a restaurací. Hotel je vzdálený přibližně 40 km od mezinárodního letiska Enfidha-Hammamet a přibližně 109 km od letiska Monastir.

Upozorňujeme, že cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 12 TND/osoba/deň. Maximálna turistická daň sa počíta za 15 po sobě následujících hotelových nocí aj v prípade dlhšieho pobytu. Osoby mladšie ako 12 rokov sú od platenia turistickej dane oslobodené. Daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.
.
Webová lokalita
https://belisaire.medinahotelsandresorts.com/fr
Stravovanie
All Inclusive:
V hlavní restauraci: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00) - formou bufetu, městna a mezinárodní kuchyně. Neskoré raňajky (sladké) sa podávajú v Shark bare od 10:00 do 24:00. Občerstvenie je k dispozici v snack bare od 15:00 do 17:00 (sendviče, mini pizza, palacinky, ovocie, káva, mlieko, čaj).

Hlavná restaurace "Zeitouna": během otváracích hodin restaurace sa podávajú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Bar Shark: od 10:00 do 24:00 sa podávajú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa nápojovej karty All Inclusive (k dispozícii v bare).

Maurícijská kaviareň: od 16:00 do 12:00 sa podávajú nealkoholické nápoje, čaj, maurícijská káva.

Upozorňujeme, že některé bary môžu byť k dispozícii len v hlavnej sezóne (v závislosti od počasia a obsadenosti hotela).

Upozorňujeme, že některé bary mohou být k dispozici len v hlavnej sezóne (v závislosti od počasia a obsadenosti hotela).
Miestna kategória
****
K dispozícii pre hostí
Recepcia 24 hodín denne, vonkajší bazén, vnútorný bazén (od 12:00 do 15:00), detské brodítko, reštaurácia Zeitouna, reštaurácia Tethys (tematická reštaurácia, otvorená len raz za pobyt), bar pri bazéne, bar na pláži (otvorený len v hlavnej sezóne!), uteráky: so zálohou cca 10 DT, cafe bar, herňa, hammam (1x za pobyt, rezervácia nutná), výťahy, konferenčná miestnosť, parkovisko, zmenáreň. Za príplatok: práčovňa .

Vstup do zábavného parku Carthage Land cca 1,6 km od hotelu (1x denne vstup zdarma).
Přístup do vodného parku Aqua Land (01.06. - 30.09.): cca 1,6 km od hotelu (1x denně vstup zdarma).

Poznámka: neskorší check-out do 18:00 pro požiadí 65 DT za izbu.

Poznámka: domácí zvířata nejsou akceptovaná.

Zvířata nejsou akceptovaná.
Podľa nášho názoru
Medina Belisaire Hotel & Thalasso je velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají dovolenou na dobré úrovni a širokou ponukou zábavy. Rezort sa nachádza priamo na krásnej pláži Hammametského zálivu a je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku na pláži. Hotel nabízí i širokou škálu wellness zařízení. Na najmenších čaká atraktívny animačný program a miniklub.

Program:

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - Soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY (TUNISKO V KOSTCE) - neděle/pondělí, cena: cca 80 EUR nebo 95 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Tento dvoudenní výlet na "Velký Jih" je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Tato cesta není jen návštěvou Sahary, je to skutečná podstata celé země od severu k jihu - proto "Tunisko v pilulce". Vřele doporučujeme!
Během cesty navštívíme 3. největší římské koloseum v El Jem, tato krásně zachovaná budova posloužila k natáčení filmu Gladiátor. Poté navštívíme Matmatu - připomínající měsíční krajinu. Záběry na tyto úchvatné hollywoodské krajiny se objevily také ve filmech jako jsou Star Wars, Anglický pacient nebo V poušti a divočině. Matmata je vesnice, která je stále obývána domorodým obyvatelstvem Tuniska - Troglodyty. Navštívíme jejich autentické domy, které jsou vytesány do skal. Právě zde na oběd ochutnáme tuniské speciality. Následně se dostáváme k „bráně Sahary“ v Douz a vyrážíme na hřbetech velbloudů (za poplatek cca 25 TND) do saharské pouště - Východní Erg. Abychom ještě více pocítiti atmosféru nekonečné Sahary, v blízkosti máme připravený nocleh a večeři. Druhý den po snídani vyjíždíme k největšímu solnému jezeru Tuniska - Šot al-Džaríd, kde budeme obdivovat jedinečnost této krajiny. Na jihu země je spousta pouštních oáz s milionem palem (možnost výjezdu kočárem do oázy - cca12 TND). Dále se vydáme džípy na dobrodružství, jaké známe z rallye Paříž-Dakar v Ong Jemel - ve městě známém z filmu Hvězdné války. Uvidíme i krásné horské oázy v Chebice. Na zpáteční cestě zakončíme výlet návštěvou islámského Svatého města - Kajruvánu. V případě zakoupení fakultativního výletu v Polsku cena nezahrnuje přejezd džípy. Na místě se platí přejezd džípy, cena cca 20 EUR/os.

TUNIS - KARTÁGO - SIDI BOU SAID - MUZEUM BARDO - 1 DEN - úterý, cena: cca 35 EUR nebo 40 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Cílem výletu je seznámit se s historií a kulturou Tuniska, starou 3000 a více let. Právě zde se arabská kultura neuvěřitelně prolíná s fénickými, andaluskými a francouzskými vlivy. V programu výletu uvidíte 4 různé tváře tohoto města. V plánu je také návštěva v samotném srdci hlavního města. Procházky hlavní třídou Habib Bourgiby, kde můžete obdivovat krásnou francouzskou architekturu, přejdeme ke zdím arabské Medíny z 13. století, plné orientálních bazarů. Společná procházka úzkými uličkami trhu (súku), kde můžete na každém kroku sledovat umělecká řemesela a určitě neodejdejte bez nějakého toho suvenýru pro sebe. Dalším bodem je návštěva muzea Bardo, známého největší sbírkou římských mozaik a soch z celé severní Afriky, stejně jako punské sbírky. A pokud jsme v hlavním městě, nelze vynechat návštěvu historického Kartága, kde uvidíte rozlehlý a dobře zachovalý komplex římských koupelí Antonia Pia z 2. stol. našeho letopočtu. Dalším mimořádně příjemným bodem programu bude procházka v půvabném andaluském uměleckém městečku Sidi Bou Said. Bílá a modrá architektura tohoto místa, úchvatný výhled na jachtařský přístav a zátoku Tunisu připomíná řeckou architekturu Santorini. Oběd během cesty je zahrnut v ceně.

EL ZAHRA - LASEROVÁ SHOW - 1/2 DNE - pátek, pondělí, cena: cca 30 EUR nebo 37 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Historické představení "Světlo a zvuk" - high-tech laserová show, projekce dynamických obrazů, kde jsou stovky doplňků a herců, vypráví historii Tuniska v polském jazyce. V předsálí se podávají tuniské pokrmy a víno. Zábavu zpestří břišní tance a tuniské tance.

PLAVBA PIRÁTSKOU LODÍ - 1/2 DNE - pondělí, středa nebo sobota, cena: cca 15 EUR nebo 17 USD pro dospělého - hotely v Sousse a Monastrize, 20 EUR nebo 23 USD pro dospělého v hotelích v Mahdii, děti 2 - 12 let - 50%

Ranní plavba na moři! Tři hodiny relaxační plavby podél pobřeží pro všechny, kteří mají rádi lodě, moře a dobrou zábavu. Během plavby se podává občerstvení, připraven je program, zábava a pro odvážlivce koupel v hlubinách moře.

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow Tours, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč