Djerba Golf Resort & Spa Obrázek0
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek1
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek2
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek3
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek4
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek5
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek6
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek7
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek8
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek9
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek10
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek11
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek12
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek13
Djerba Golf Resort & Spa Obrázek14

Djerba Golf Resort & Spa

Tunisko - Djerba
Pobytový
Mezinárodní animace
Fitness
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází ve 13hektarovém palmovém háji v srdci ostrova Djerba. Nejbližší obchody, bary a restaurace jsou k dispozici v centru vesnice Midoun, která je od hotelu vzdálena přibližně 6 km. Vzdálenost od hlavní vesnice a hlavního města ostrova Houmt Souk je přibližně 18 km a od letiště Djerba - Zarzis přibližně 25 km. Naproti hotelu se nachází 27jamkové golfové hřiště. POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od umístění turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Krásná pláž dlouhá přes 400 metrů - jediná na celém ostrově s palmami a dunami vysokými přes 4 metry - se nachází asi 150 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a ručníky jsou k dispozici za zálohu 10 €/ručník.

.

K dispozici pro hosty

V roce 2019 prošel hotel kompletní rekonstrukcí! 24odinová recepce, výtah, hlavní restaurace "El Menzel", restaurace a la carte "Il Gusto" (za poplatek; ryby, mořské plody, italská a tuniská kuchyně), restaurace s občerstvením "La Pergola", restaurace a bar na pláži "Sporting Beach" (za poplatek, otevřeno červen-říjen; nápoje, pizza, saláty), lobby bar "Blue", bar u bazénu "Granada" (otevřen čěten-říjen), noční klub "Le Mirage" (za poplatek), maurská kavárna "Andalousia" (za poplatek), zahrada, hlavní venkovní bazén pro dospělé s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky k dispozici za zálohu 10 EUR/osuška. Za poplatek: konferenční místnost, obchody se suvenýry, prádelna, lékař na telefonu, hlídání dětí, půjčovna kol a aut.

.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici pouze bezplatné Wi-Fi.

Catering

All inclusive: snídaně 07:00-10:00, oběd 12:30-14:30, večeře 19:00-21:30 podávané formou bufetu v hlavní restauraci "El Menzel". Kromě toho pozdní kontinentální snídaně podávaná na sladko v restauraci "La Pergola" od 10:00-11:00. Od května do října hotel podává občerstvení během dne (včetně hamburgerů, sendvičů, zmrzliny, palačinek) v restauraci "La Pergola" od 10:00 do 18:00 a od 10:00 do 18:00 v hlavní restauraci "El Menzel". Od května do října hotel nabízí občerstvení během dne (včetně hamburgerů, sendvičů, zmrzliny, palačinek atd.) v restauraci "La Pergola" od 10:00 do 18:00 a noční občerstvení (minipizzy, minisendviče) v baru u bazénu od 23:00 do 0:00. Nealkoholické nápoje a místní lihoviny v určených barech od 08:00 do 0:00. 1x za pobyt je k dispozici restaurace a la carte (obědy nebo večeře; nutná předchozí rezervace).

.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí bohatý volnočasový a sportovní program pro dospělé i děti, a to jak přes den, tak i večer. Aktivity jsou vedeny v angličtině a francouzštině animačním týmem - program zahrnuje vodní pólo, bowling, plážový volejbal, plážový fotbal, stolní tenis, badminton, večerní představení. V areálu hotelu je zdarma k dispozici posilovna, 3 tenisové kurty (osvětlení za poplatek cca 10 EUR/hod.). Pro děti: dětské hřiště, miniklub (4-7 let), junior klub (8-12 let) a také teenclub (13-16 let). Za poplatek: V případě zájmu je možné využít služeb lázeňského centra: SPA "Salus" (např. masáže, vířivka, sauna, hamman, kadeřnictví), vodní sporty, kulečník, herna videoher.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Náš názor: Vychutnejte si jedinečné chvíle odpočinku u tyrkysově modrého moře, ve stínu exotických kokosových palem, s nádhernými západy slunce. O vaše plné pohodlí se postará hotel s rozsáhlou nabídkou all inclusive.

.

Umiestnenie

Štyřhvězdičkový hotel se nachází v 13-hektárovom palmovom háji v srdci ostrova Djerba. Najbližšie obchody, bary a reštaurácie nájdete v centre dedinky Midoun, ktorá je od hotela vzdialená približne 6 km. Vzdialenosť od hlavnej dediny a hlavného mesta ostrova Houmt Souk je približne 18 km a od letiska Djerba - Zarzis približne 25 km. Naproti hotelu se nachází 27-jamkové golfové ihrisko. POZNÁMKA! Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 3 TND/osoba/den. Maximálna turistická daň sa počíta za 7 po sobě následujících hotelových nocí aj pri dlhších pobytoch. Osoby mladšie ako 12 rokov sú od platenia turistickej dane oslobodené. Daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.

.

Webová lokalita Stravovanie

All inclusive: raňajky 07:00-10:00, obedy 12:30-14:30, večere 19:00-21:30 podávané formou bufetu v hlavní restauraácii "El Menzel". Kromě toho neskoré kontinentálne raňajky podávané na sladko v reštaurácii "La Pergola" od 10:00-11:00. Od května do října hotel podáva občerstvenie počas dòa (vrátane hamburgerov, sendvičov, zmrzliny, palaciniek) v reštaurácii "La Pergola" od 10:00 do 18:00 a od 10:00 do 18:00 v hlavnej reštaurácii "El Menzel". Od května do října hotel podáva občerstvenie počas dòa (vrátane hamburgerov, sendvičov, zmrzliny, palaciniek atď.) v reštaurácii "La Pergola" od 10:00 do 18:00 a nočné občerstvenie (minipizze, minisendviče) v bare pri bazéne od 23:00 do 0:00. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje v určených baroch od 08:00 do 0:00. 1x za pobyt je k dispozici restauraácia a la carte (obedy alebo večere; nutná predchádzajúca rezervácia).

.

Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Náš názor: Vychutnejte si jedinečné chvíle odpočinku při tyrkysovém moři, v tieni exotických kokosových palem, s nádhernými západními slnka. O vaše plné pohodlie sa postará hotel s rozsáhlou formulou all inclusive.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 8-12 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 15 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Některé atrakce a vybavení (zejména bazény, aquaparky a plážové/bazénové bary) mohou být dostupné pouze během hlavní sezóny.


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.


Upozornění k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER (K VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI před odbavením - u stanoviště Rainbow).

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

 

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

 

Čas
Stejný jako v ČR.

 

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

 

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

 

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem malých městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

 

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova, ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

 

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH - pondělí/úterý, cena: 175 TND + 50 TND džíp = 225 TND pro dospělého, 137,50 TND pro děti 2 - 12 let

Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu podobnou měsíční krajině. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Úchvatné krajiny této oblasti můžeme znát z filmů „Star Wars”, „Anglický pacient” a „V poušti a divočině”. V Touzeru - kouzelném městě s originální béžově rezavou architekturou, strávíme noc a druhý den nasedmneme na džípy, a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší solné bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce voda jiskří různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat  podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme na dobytí pouště na velbloudech - cena: 25 TND/os. V ceně výletu je 1 přenocování a strava (snídaně a oběd).

 

JÍZDA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE - neděle, cena: 45 TND pro dospělého, 23 TND pro děti 2 - 12 let

Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a původní architekturou. Během cesty se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město slavné keramiky. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Budete zde mít také možnost nakupovat. V Erriadhu navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe, El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a vzpomínali na seslání manny z nebe a konec epidemie. Na ulicích můžete vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy vstupujeme se zakrytými ramery, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako jsou vonné oleje, parfémy, nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která pamatuje doby, kdy Turci porazili Španěly.

 

KROKODÝLÍ FARMA - sobota, cena: 40 TND pro dospělého, 20 TND pro děti 2 - 12 let

Trávíte dovolenou na Djerbě? Tak to musíte jít do parku Djerba Explore. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou sbírkou umění z islámských zemí z celého světa, skanzen pod širým nebem, kde můžete vidět typickou farmu a djerbansko - berberskými domky, hospodářské budovy, obchůdky, stejně jako zvyky každodenního života. Další atrakcí parku jsou bezpochyby nilští krokodýli z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

 

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE - středa, cena: 55 TND pro dospělého, 27,5 TND pro děti 2 - 12 let

Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný ostroh, nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok, na podzim a v zimě, sem přilítá spousta růžových plameňů, kteří se brodí v mělké laguně. Občas se zde také objeví delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby animace, zábava a tanec, krásné výhledy, koupání v smaragdovém moři a občerstvení na pláži.

 

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč