Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek0
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek1
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek2
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek3
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek4
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek5
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek6
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek7
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek8
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek9
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek10
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek11
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek12
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek13
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek14
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek15
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek16
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek17
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek18
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek19
Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort) Obrázek20

Djerba Aqua Resort (ex. Sun Connect Aqua Resort)

Tunisko - Djerba
Pobytový
Mezinárodní animace
Tenisový kurt
Wellness
Wi-fi
Tichý, mimo město
Aquapark
Skluzavky
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel navržený v tradičním tuniském stylu se nachází v Midounu, přímořském a klidném turistickém letovisku. Nejbližší obchody, bary a restaurace jsou k dispozici v centru obce Midoun vzdálené asi 6 km. Vzdálenost od hlavního města a hlavního města ostrova Houmt Souk je přibližně 18 km a od letiště Djerba - Zarzis přibližně 25 km. Asi 800 metrů od hotelu se nachází 27jamkové golfové hřiště a přímo u hotelu vodní park Le Pirate. POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Budova se nachází přibližně 300 metrů od široké písečné pláže (přes promenádu). Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (nutná záloha).

.

K dispozici pro hosty

V roce 2014/15 prošel hotel částečnou rekonstrukcí.

K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, vstupní hala, venkovní sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, vyhřívaný krytý bazén (ve wellness centru). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů - zdarma. Hostům je k dispozici hlavní restaurace, restaurace a la carte, 3 bary a maurská kavárna. Pro děti a dospívající je k dispozici herní klub Lollo & Bernie. Za příplatek je navíc k dispozici: prádelna, půjčovna aut a lázeňské centrum s krytým bazénem, pravidelnou a tureckou saunou a řadou procedur.

Internet

Na recepci je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.

Catering

All Inclusive:Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (pořádají se tematické večeře). Nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v barech v areálu hotelu od 9:00 do 24:00. 1x za pobyt možnost vychutnat si večeři v restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace).

Sportovní a animační program

Hotel pořádá během dne i večera rozsáhlý animační program pro děti i dospělé (včetně sportovních aktivit, týmových her, jako je volejbal, basketbal, minigolf, večerních představení, živé hudby a dalších). Hostům jsou k dispozici 4 tenisové kurty (zapůjčení vybavení na kauci), stolní tenis. Kromě toho mohou klienti zdarma využívat aquapark, který se nachází vedle hotelu (nápoje a jídlo v aquaparku za poplatek).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Dobrý čtyřhvězdičkový hotel, který láká na různé animační programy i vynikající jídlo. All inclusive v nejlepší formě! Hotel bude skvělý pro rodiny i pro ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou.

Umiestnenie

Elegantní hotel navrhnutý v tradičnom tuniskom štýle sa nachádza v prímorskom a pokojnom turistickom stredisku Midoun. Najbližšie obchody, bary a reštaurácie nájdete v centre dedinky Midoun vzdialenej približne 6 km od hotela. Vzdialenosť od hlavného mesta a metropoly ostrova Houmt Souk je približne 18 km a od letiska Djerba - Zarzis približne 25 km. Asi 800 metrů od hotelu se nachází 27-jamkové golfové ihrisko a hneď vedľa hotelu vodný park Le Pirate. POZNÁMKA!Cena nezahàňa miestnu turistickú daň 3 TND/osoba/den. Maximálna turistická daň sa počíta za 7 po sobě následujících hotelových nocí aj pri dlhších pobytoch. Osoby mladšie ako 12 rokov sú od platenia turistickej dane oslobodené. Daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá rozsáhlý animační program pro děti i dospělé během dne i večera (včetně sportovních aktivit, týmových her, jako je volejbal, basketbal, minigolf, večerních představení, živej hudby a dalších). Hosťom sú k dispozícii 4 tenisové kurty (vybavenia so zálohou), stolný tenis. Kromě toho mohou klienti bezplatně využívat aquapark, který se nachází vedľa hotelu (nápoje a jídlo v aquaparku za poplatok).

.
Stravovanie

All Inclusive:Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavní restauraácii (organizujú sa tematické večere). Nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v baroch v areáli hotelu od 9:00 do 24:00. 1x za pobyt je možné vychutnat si večeru v restauraácii a la carte (nutná predchádzajúca rezervácia).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

V letech 2014/15 prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou.

K dispozici je recepcia s nepretržitou prevádzkou, vstupná hala, vonkajší sladkovodný bazén s detským brodítkom, vyhrievaný vnútorný bazén (vo wellness centre). Ležadlá, slunečníky a osušky pri bazénoch - zdarma. Hostia môžu využívať hlavnú reštauráciu, reštauráciu a la carte, 3 bary a maurskú kaviareň. Pre deti a tínedžerov je k dispozici herný klub Lollo & Bernie. Kromě toho jsou za příplatok k dispozici: práčovňa, požičovňa áut a kúpeľné centrum s krytým bazénom, pravidelnou a tureckou saunou a rôznymi procedúrami.

Podľa nášho názoru

Dobrý čtyřhviezdičkový hotel, který láká na různé animácie a vynikajúce jedlo. All inclusive v nejlepší formě! Hotel bude skvelý pre rodiny, aj pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 8-12 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 15 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Některé atrakce a vybavení (zejména bazény, aquaparky a plážové/bazénové bary) mohou být dostupné pouze během hlavní sezóny.


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.


Upozornění k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER (K VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI před odbavením - u stanoviště Rainbow).

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

 

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

 

Čas
Stejný jako v ČR.

 

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

 

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

 

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem malých městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

 

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova, ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

 

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH - pondělí/úterý, cena: 175 TND + 50 TND džíp = 225 TND pro dospělého, 137,50 TND pro děti 2 - 12 let

Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu podobnou měsíční krajině. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Úchvatné krajiny této oblasti můžeme znát z filmů „Star Wars”, „Anglický pacient” a „V poušti a divočině”. V Touzeru - kouzelném městě s originální béžově rezavou architekturou, strávíme noc a druhý den nasedmneme na džípy, a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší solné bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce voda jiskří různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat  podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme na dobytí pouště na velbloudech - cena: 25 TND/os. V ceně výletu je 1 přenocování a strava (snídaně a oběd).

 

JÍZDA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE - neděle, cena: 45 TND pro dospělého, 23 TND pro děti 2 - 12 let

Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a původní architekturou. Během cesty se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město slavné keramiky. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Budete zde mít také možnost nakupovat. V Erriadhu navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe, El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a vzpomínali na seslání manny z nebe a konec epidemie. Na ulicích můžete vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy vstupujeme se zakrytými ramery, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako jsou vonné oleje, parfémy, nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která pamatuje doby, kdy Turci porazili Španěly.

 

KROKODÝLÍ FARMA - sobota, cena: 40 TND pro dospělého, 20 TND pro děti 2 - 12 let

Trávíte dovolenou na Djerbě? Tak to musíte jít do parku Djerba Explore. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou sbírkou umění z islámských zemí z celého světa, skanzen pod širým nebem, kde můžete vidět typickou farmu a djerbansko - berberskými domky, hospodářské budovy, obchůdky, stejně jako zvyky každodenního života. Další atrakcí parku jsou bezpochyby nilští krokodýli z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

 

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE - středa, cena: 55 TND pro dospělého, 27,5 TND pro děti 2 - 12 let

Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný ostroh, nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok, na podzim a v zimě, sem přilítá spousta růžových plameňů, kteří se brodí v mělké laguně. Občas se zde také objeví delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby animace, zábava a tanec, krásné výhledy, koupání v smaragdovém moři a občerstvení na pláži.

 

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč