Seabel Rym Beach Djerba Obrázek0
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek1
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek2
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek3
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek4
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek5
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek6
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek7
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek8
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek9
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek10
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek11
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek12
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek13
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek14
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek15
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek16
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek17
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek18
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek19
Seabel Rym Beach Djerba Obrázek20

Seabel Rym Beach Djerba

Tunisko
Pobytový
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Seabel Rym Beach se nachází na tuniském ostrově Djerba v palmovém háji o rozloze 11 hektarů. Jen asi 1,5 km od hotelu se nachází jedna z největších turistických atrakcí ostrova - park Djerba Explore. Toto zařízení je známé především díky krokodýlí farmě. Centrum Midounu je vzdáleno přibližně 1,5 km. 6 km. Od letiště je hotel vzdálen přibližně 35 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Turistická daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži, slunečníky a lehátka jsou hostům k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, směnárnu na recepci, restauraci a'la carte, bar u bazénu, plážový bar Waikiki, tapas bar La Corrida, lobby bar a maurskou kavárnu. K dispozici jsou 3 bazény (dva venkovní a jeden krytý). Hosté mají k dispozici wellness centrum (za příplatek). Pro nejmenší hosty hotelu je k dispozici miniklub, animace a dětské hřiště.

POZNÁMKA: Některé bary a restaurace jsou k dispozici pouze během hlavní turistické sezóny!

Internet

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách.

Catering

All inclusive: snídaně (6:30-10:0), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00/19:30-21:00). Nápoje k jídlu: minerální vody a vína (červené a růžové), točené pivo, samoobslužné perlivé nápoje.
Pozdější snídaně (káva, čaj, mléko, koncentrovaný džus, koláče a zákusky): 10:00 - 12:00
Odpolední svačina (pizza, palačinky, koláče a zákusky):
Bary:
Lobby bar "LEGMY" (hlavní bar): 16:00 - 18:00
Přístupná varianta "tuniského menu" podávaného ke stolu (pouze 1× týdně po předchozí rezervaci): Otevřeno denně a 24 hodin denně. Bar u bazénu (otevřen od 9:30 do 23:00): perlivé nápoje, džusy, minerální voda, místní vína (červené, bílé a růžové), točené pivo, místní lihoviny (whisky, gin, vodka, boukha, thibarin, muškát), Restaurace New Beach, (01.07 až 31.08): nabízí široký výběr salátů, grilovaných mas a ovoce v poledne. Plážový bar (10:00-18:00) a od 01.07 do 31.08 otevřen pouze od 23:00 do 2:00 (některé nápoje jsou zpoplatněny!)

Sportovní a animační program

Hotel nabízí animační program pro hosty, např. aerobik, aquagym, step. V areálu hotelu mohou hosté zdarma využívat tenisové kurty (osvětlení za příplatek), kánoe, windsurfing, stolní tenis, volejbal atd. A další aktivity (za příplatek), například: kulečník, videohry, vodní lyžování, jízda na koni (externí organizátor).

Webové stránky

 

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hlavní předností hotelu je jeho poloha na ostrově s širokou nabídkou aktivit a blízkostí písečné pláže. Doporučujeme všem, kteří rádi tráví svůj čas aktivně a užívají si bohatého animačního programu i klidného odpočinku u bazénu nebo na písečné pláži!

Umiestnenie
Pláž Seabel Rym sa nachádza na tuniskom ostrove Djerba v palmovom háji s rozlohou 11 hektárov. Len asi 1,5 km od hotelu sa nachádza jedna z najväčších turistických atrakcií na ostrove - park Djerba Explore. Toto zařízení je známé zejména díky krokodýlímu farmě. Centrum města Midoun je vzdálené přibližně 1,5 km. 6 km. Hotel je od letiska vzdálený přibližně 35 km.

Poznamenávame, že cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 3 TND/osoba/deň. Maximálna turistická daň sa počíta za 7 po sobě následujících hotelových nocí aj pri dlhších pobytoch. Osoby mladšie ako 12 rokov sú od platenia turistickej dane oslobodené. Daň je povinná a platí se přímo na recepcii, před ubytovaním klientů v hotelu.
Webová lokalita

 

Športový a animačný program
Hotel nabízí animačný program pro hosty, např. aerobik, aquagym, step. V areáli hotela môžu hostia bezplatívať tenisové kurty (osvetlenie za príplatok), kanoe, windsurfing, stolný tenis, volejbal atď. A další aktivity (za príplatok), ako napríklad: biliard, videohry, vodné lyžovanie, jízda na koni (externý organizátor).
Stravovanie

Všetko zahàňa: raňajky (6:30 - 10:0), obed (12:30 - 14:00) a večeru (19:00/19:30 - 21:00). Nápoje k jedlám: minerálne vody a vína (červené a ružové), čapované pivo, samoobslužné šumivé nápoje.
Połudňajšie raňajky (káva, čaj, mlieko, koncentrovaný džús, koláče a zákusky): Poledňajšie občerstvenie (pizza, palacinky, koláče a zákusky): 10:00 - 12:00
Popoludňajšie občerstvenie (pizza, palacinky, koláče a zákusky):
Bary:
Lobby bar "LEGMY" (hlavní bar): 16:00 - 18:00
Přístupná možnost "tuniského menu" podávaného na stůl (len 1 za týždeň po predchádzajúcej rezervácii): Otevřený den a 24 hodin denně. Bar pri bazéne (otevřeno od 9:30 do 23:00): šumivé nápoje, džúsy, minerálna voda, miestne vína (červené, biele a ružové), čapované pivo, miestne alkoholické nápoje (whisky, gin, vodka, boukha, thibarin, muškát), Reštaurácia New Beach, (01.07 až 31.08): ponúka široký výber šalátov, grilovaného mäsa a ovocia v poludňajších hodinách. Plážový bar (10:00-18:00) a od 01.07 do 31.08 otevřený len od 23:00 do 2:00 (některé nápoje jsou spoplatněné!)

Miestna kategória
****
K dispozícii pre hostí
Hotel má recepci s nepřetržitou provozovnou, zmenáreň na recepcii, reštauráciu a'la carte, bar pri bazéne, plážový bar Waikiki, tapas bar La Corrida, lobby bar a maurskú kaviareň. K dispozici jsou 3 bazény (dva vnější a jeden vnitřní). Hostia majú k dispozícii wellness centrum (za príplatok). Pre najmenších hostí hotela je k dispozici miniklub, animácie a detské ihrisko.

POZNÁMKA: Niektoré bar a reštaurácie sú k dispozícii len počas hlavnej turistickej sezóny!
Podľa nášho názoru
Hlavnou prednosťou hotela jeho poloha na ostrove so širokou ponukou aktivít a blíkosť pieočnatej pláže. Odporúčame všetkým, ktorí radi trávia čas aktívne, využívajúc široký výber animačného programu a pokojne relaxú pri bazéne alebo na pieočnatej pláži!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje.

UPOZORNĚNÍ! 

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši :

U 2* hotelů činí místní turistická daň 4 TND/osoba/noc.

U hotelů 3* činí místní turistická daň 8 TND/osoba/noc.

U hotelů 4* a 5* činí místní turistická daň 12 TND/osoba/noc.

Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích nocí v hotelu, a to i v případě delších pobytů. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Turistická daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.Upozornění k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER (K VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI před odbavením - u stanoviště Rainbow).

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

 

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

 

Čas
Stejný jako v ČR.

 

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

 

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

 

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem malých městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

 

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova, ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

 

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

 

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH 

Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu podobnou měsíční krajině. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Úchvatné krajiny této oblasti můžeme znát z filmů "Star Wars", "Anglický pacient" a "V poušti a divočině". V Touzeru - kouzelném městě s originální béžově rezavou architekturou, strávíme noc a druhý den nasedmneme na džípy, a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší solné bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce voda jiskří různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat  podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme na dobytí pouště na velbloudech - cena: 25 TND/os. V ceně výletu je 1 přenocování a strava (snídaně a oběd).

 

JÍZDA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE 

Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a původní architekturou. Během cesty se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město slavné keramiky. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Budete zde mít také možnost nakupovat. V Erriadhu navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe, El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a vzpomínali na seslání manny z nebe a konec epidemie. Na ulicích můžete vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy vstupujeme se zakrytými ramery, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako jsou vonné oleje, parfémy, nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která pamatuje doby, kdy Turci porazili Španěly.

 

KROKODÝLÍ FARMA 

Trávíte dovolenou na Djerbě? Tak to musíte jít do parku Djerba Explore. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou sbírkou umění z islámských zemí z celého světa, skanzen pod širým nebem, kde můžete vidět typickou farmu a djerbansko - berberskými domky, hospodářské budovy, obchůdky, stejně jako zvyky každodenního života. Další atrakcí parku jsou bezpochyby nilští krokodýli z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

 

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE 

Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný ostroh, nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok, na podzim a v zimě, sem přilítá spousta růžových plameňů, kteří se brodí v mělké laguně. Občas se zde také objeví delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby animace, zábava a tanec, krásné výhledy, koupání v smaragdovém moři a občerstvení na pláži.

 

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč