Jasmin Beach Obrázek0
Jasmin Beach Obrázek1
Jasmin Beach Obrázek2
Jasmin Beach Obrázek3
Jasmin Beach Obrázek4
Jasmin Beach Obrázek5
Jasmin Beach Obrázek6
Jasmin Beach Obrázek7
Jasmin Beach Obrázek8
Jasmin Beach Obrázek9
Jasmin Beach Obrázek10
Jasmin Beach Obrázek11
Jasmin Beach Obrázek12
Jasmin Beach Obrázek13
Jasmin Beach Obrázek14
Jasmin Beach Obrázek15
Jasmin Beach Obrázek16
Jasmin Beach Obrázek17
Jasmin Beach Obrázek18
Jasmin Beach Obrázek19

Jasmin Beach

Turecko - Egejská riviéra - Gumbet
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází ve městě Gumbet, cca 1 km od centra s širokou nabídkou zábavy (restaurace, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra Bodrumu a cca 35 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž

Písčitá a oblázková veřejná pláž je vzdálená přibližně 50 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 3 bary: bar u bazénu, panorama a lobby bar. 5 bazénů se sladkou vodou: jeden se skluzavkami otevřený 11:00-12:00 a 15:00-16:00 - pouze pro děti starší 10 let, 1 krytý bazén, 3 bazény s oddělenými brouzdališti pro děti. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, minimarket 24 h, fotograf, lékař, směnárna, obchod se suvenýry, herna.

Internet

V lobby a u bazénu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení podávané v hlavní restauraci (14:30-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnost využít restauraci a'la carte (1× za pobyt, nutná rezervace) v době (19:30-21:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za příplatek: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy, zmrzlina, turecká káva a místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní měkké animace. Dále: posilovna, turecké lázně, suchá a parní sauna, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže v lázeňském centru, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyže, banán, ringo, vodní skútry, parasailing).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Příjemný, dobře udržovaný hotel se nachází v blízkosti pláže i zábavního centra Gumbetu. Doporučujeme pro ty, kteří dávají přednost aktivní dovolené a užívání si nočního života. Bohatá rekreační infrastruktura, včetně mnoha bazénů, zaručuje širokou nabídku aktivit v rámci hotelu.

Umiestnenie

Hotel se nachází v městečku Gumbet, přibližně 1 km od centra, které nabízí širokú škálu zábavy (restauraácie, bary, obchody, diskotéky), přibližně 3 km od centra Bodrumu a přibližně 35 km od letiska Bodrum-Milas.

Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá denní a večerní jemná animace. Dále: jídelna, turecký bazén, suchá a parní sauna, stolní tenis, kulečník, šípky. Za poplatok: procedury a masáže v kúpeľnom centre, centrum vodných športov na pláži (vodné lyžovanie, banán, ringo, vodné skútre, parasailing).

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu. Občerstvenie podávané v hlavní restauraácii (14:30-16:30), káva, čaj, koláče (17:00-18:00). Možnosť využitia a'la carte reštaurácie (1-krát za pobyt, nutná rezervácia) v čase (19:30-21:30). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za příplatok: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvo vylisované šťávy, zmrzlina, turecká káva a místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, zmenáreň, lobby, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 3 bary: bar pri bazéne, panoráma a lobby bar. 5 sladkovodních bazénov: jeden so šmykľavkami otevřený 11:00-12:00 a 15:00-16:00 - len pre deti staršie ako 10 rokov, 1 vnútorný bazén, 3 bazény s oddelenými detskými brodítkami. Osušky, ležadla a slunečníky pri bazénoch zdarma. Za poplatok: kaderníctvo, práčovňa, minimarket 24 h, fotograf, lekár, zmenáreň, obchod so suvenírmi, herňa.

.
Podľa nášho názoru

Příjemný, dobře udržiavaný hotel, který se nachází v blízkosti pláže i zábavného centra Gumbetu. Odporúčame pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku užívajú si nočný život. Bohatá rekrečná infraštruktúra vrátane mnohých bazénov zaručuje širokú škálu aktivít v rámci hotela.

.

Program:

Výlety v okolí

EFEZ
Jedno z nejlépe dochovaných historických měst světa. Výlet do Efezu je skutečnou cestou za řeckou a římskou kulturou a za kořeny křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, prosperujícím přístavním městem a obchodním centrem. V době vlády Římanů zde byl postaven chrám na počest císařů: Domiciána, Trajána a Hadriána. Úžasné místo, jehož kameny pamatují filosofa Héraklése a úbočí hory Pion nesou ozvěnu vystoupení sv. Pavla. Podle tradic jsou v okolí Efezu ruiny baziliky s hrobem sv. Jana Evangelisty a Dům Marie - Ježíšovy matky, kde strávila poslední léta svého života. Mezi nejnavštěvovanějšími památkami a turistickými zajímavostmi Turecka předběhlo Efez v roce 2012 pouze Muzeum Hagia Sophia a palác Topkapi. Během prohlídky navštívíte: starobylé město Efez, Meryemana (Dům matky Marie) a ruiny chrámu bohyně Artemis. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

ŞIRINCE
Nádherná vesnička s řeckými kořeny, která se nachází na vrcholu hory. Neobvyklé výhledy a místní klima působí, že i šálek čaje zde chutná výjimečně. Místo je známé díky výrobě ovocných vín, ale místní obyvatelé nabízejí také rukodělné výrobky, koření, olivy a čerstvé džusy. Příležitost ke strávení příjemného klidného odpoledne v prostředí broskvových sadů. Vesnice zažila skutečné obležení v prosinci roku 2012, kdy se objevila fáma, že bude ušetřena během Mayské apokalypsy. Cena cca 15 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

ADALAND (Kuşadası)
Jeden z 10 nejlepších aquaparků světa! Rodinnou zábavu poskytuje 30 různých skluzavek a vodních atrakcí, mezi nimiž je i náhražka vzrušujícího raftingu! V roce 2012 byly postaveny další dvě pozice, z nichž jedna stoupá až do výšky 110 m. U každé atrakce dohlížejí na bezpečnost kvalifikovaní zaměstnanci. Během pobytu v aquaparku (za příplatek) možnost účasti na delfíní show, bude také příležitost si s nimi zaplavat! Cena cca 22 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 40 EUR - z oblasti Didim.

DELFÍNÍ SHOW
Čas splnit si Vaše dětské sny! Zveme Vás na návštěvu delfinária. Nejdřív se Vám delfíni pochlubí svými mimmořádnými schopnostmi. Poté budete mít  možnost si pár minut zaplavat s těmito nádhernými tvory. Nezapomenutelný zážitek zaručen! Cena cca 20 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 45 EUR z Bodrumu. Plavání s delfíny za příplatek.

AQUAPARK BODRUM
Vstup do aquaparku. Cena cca 22 EUR - z oblasti Bodrum.

HAMAM
Je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným - relaxovat a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedury v hammamu (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se uvolnit. Doporučujeme především na začátku dovolené, peeling zrychluje opalování. Cena cca 25 EUR - z oblasti Bodrum (cca 10 EUR bez masáže), cca 12 EUR - z oblasti Didim, cca 15 EUR z oblasti Kusadasi.

KOS "návštěva u Hippokrata"
Tento řecký ostrov patří do souostroví Dodekanés. Od pobřeží Turecka jej dělí pouze úzká úžina. V hlavním městě ostrova se nacházejí zříceniny starobylého Asklepionu - chrám boha Asklépia a starožitné lékařské školy. Asklepion byl původně místem odpočinku a rekonvalescence, později nemocnicí a ozdravovnou. Kos je považován za vlast Hippokrata. Podle legend přednášel své učení pod velkým platanem nazývaným "Hippokratovým stromem". Platan roste naproti vstupu do hradu Johanitských rytířů. V ceně výletu transfer do/z přístavu, vstupenky na trajekt. Cena cca 29 EUR - z oblasti Bodrum, cca 50 EUR - z oblasti Didim.

SAMOS
Samos je ostrovem ležícím ve východní části Egejského moře, 1,5 km od pobřeží Malé Asie, kde v dávných dobách vzkvétala řecká kultura. Kmen Pelazgů byl prvním, který obýval ostrov a uctíval bohyni Héru. Podle mytologie se Hera narodila u břehu řeky Imvras a je považována za ochránkyni Samosu. Proto byl také posvátný pták - páv často zobrazován na antických mincích z doby rozkvětu ostrova. Je docela pravděpodobné, že název Samos pochází od Féničanů a znamená „místo někde vysoko“. Prvním mytickým králem Samosu byl Ageos, hrdina výpravy Argonautů, který postavil první dřevěný chrám a umístil tam sochu bohyně Héry. Cena cca 50 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

PAMUKKALE
Tento turecký zázrak přírody se nachází v oblasti Národního parku a byl umístěn na seznamu Světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny jsou dominantou západní oblastí Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerální vody. Tento proces probíhá již 14 000 let. Jsou nazývány "Bavlněným hradem" - bílými, kaskádovitě uloženými bazény, které z dálky opravdu vypadají jako klubka vlny. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

DALYAN
Skvělý výlet do Dalyanu - mimořádného místa, kde se setkává a mísí flóra a fauna typická pro sladkou a slanou vodu. Výsledkem tohoto setkání dvou rozdílných světů je mimořádné bohatství, přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Autokar vyměníme za loď a doplujeme k prvnímu bodu našeho výletu, kterým jsou bahenní a sirovodíkové koupele. Po obědě se vydáme na další plavbu k přírodnímu kanálu spojujícímu moře s jezerem Koycegiz. Tímto způsobem dojedeme k místu, které je jedním z nejznámějších pohledů Turecka - k Lykijským hrobkám vytesaným do skály. Na závěr doplujeme k Želví pláží - místu, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vejce. Přestávka ke koupání a opalování. Cena cca 55 EUR - z oblasti Bodrum a cca 60 EUR z oblasti Didim.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autokar může budit zdání horské túry - ale takovéto prohlížení neuspokojí ty, kteří milují horská bezcestí, slunce, prach a vítr ve vlasech. Právě pro ně jsme připravili program Jeep Safari. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim a Bodrum, cca 35 EUR z oblasti Kusadasi (z oblasti Kusadasi možnost kombinace Jeep Safari + plavba lodí - cena cca 45 EUR)

MOŘSKÁ EXPEDICE
Prázdniny jsou dlouho očekávaným časem pro všechny. Dovolená byla vynalezena právě proto, aby člověk relaxoval a nabil baterie pozitivní energií. Srdečně zveme na plavbu lodí - výlet je ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, od každodenního života a strávit krásný den v lůně přírody. Takže je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se vydáme na plavbu. Slunce, tichý zvuk moře a malebná krajina Vám umožní relaxovat. Během plavby lze plavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Oběd na palubě. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim, cca 18 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 35 EUR z oblasti Bodrum (neomezená konzumace nápojů).

BODRUM CITY TOUR
Doprava, služby polského delegáta během výletů (Myndos Gate, větrné mlýny, amfiteátr, volný čas, nakupování). Cena cca 8 EUR z Bodrumu.

JÍZDA NA KONI
Dobrodružná expedice na koních tureckou vesnicí, okolními lesy a plážemi. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim, cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

VÝPRAVA NA BAZAR V DIDIM
Návštěva místního bazaru v městečku Didim, volný čas u Apollónova chrámu. Možnost nakupování v obchodě s kůží. Cena cca 5 EUR - z oblasti Didim.

NAKUPOVÁNÍ V SOKE
Nakupování v nákupním centru vzdáleném asi 50 km od Didimu, kde se nacházejí obchody známých značek. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim.

KUSADASI CITY TOUR
Sobotní návštěva centra města Kusadasi, během které místní průvodce ukáže a povypráví o tom, co je nejzajímavější v tomto městě. Cena cca 8 EUR - z oblasti Kusadasi.

POTÁPĚNÍ
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto firmy organizují potápění a školení pro individuální klienty, stejně jako celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v okolí, poskytují vybavení a zabezpečení. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto neobvyklé dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor seznámí všechny se základními principy potápění a obeznámí s vybavením. Poté v doprovodu instruktora sestoupíme pod vodu. Přidejte se do exkluzivního klubu průzkumníků hlubin! Cena cca 42 EUR - z oblasti Bodrum, cca 40 EUR - z oblasti Didim (během přestávky oběd), cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Proto případné reklamace by měly být adresovány přímo organizátorovi. Popisy a ceny fakultativních výletů uvedené v katalogu jsou pouze informativní. Podrobné informace získáte u našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na umístění hotelu.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč