Palm Wings Kusadasi Obrázek0
Palm Wings Kusadasi Obrázek1
Palm Wings Kusadasi Obrázek2
Palm Wings Kusadasi Obrázek3
Palm Wings Kusadasi Obrázek4
Palm Wings Kusadasi Obrázek5
Palm Wings Kusadasi Obrázek6
Palm Wings Kusadasi Obrázek7
Palm Wings Kusadasi Obrázek8
Palm Wings Kusadasi Obrázek9
Palm Wings Kusadasi Obrázek10

Palm Wings Kusadasi

Turecko - Egejská riviéra - Kusadasi
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
SPA
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v malé vesnici Davutlar, asi 15 km od centra Kusadasi a asi 114 km od letiště Bodrum. K nedalekým zajímavostem hotelu patří zřícenina města Efes, klášter Kursunlu, národní park Dilek a mnoho dalších turistických atrakcí.

Pláž

Přímo na široké písečné soukromé pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, restaurace, restaurace a'la carte, 5 barů: lobby, u bazénu & amp; na pláži, snack, kavárna a disco bar. Hlavní bazén, bazén se skluzavkami, dětské brouzdaliště se skluzavkou, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Za poplatek: kadeřník, fotograf, lékař, lékárna, butik, herna.

Internet

V lobby a u bazénu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte jednou za pobyt (kromě neděle) na základě předchozí rezervace. Sendviče a zákusky k dispozici v restauraci od 24:00-07:00. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 h v Cafe Baru. Za příplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích a plechovkách.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní a večerní animaci, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, turecké lázně, saunu. Za poplatek: lázeňské procedury a masáže, kulečník (cca 7 €/h), Playstation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: miniklub (4-12 let), dětské hřiště, brouzdaliště se skluzavkou.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Nový, elegantní hotel se nachází v rozlehlém, dobře udržovaném areálu přímo u široké písečné pláže, jejíž velkou předností je pozvolný písčitý sestup do moře. Je ideálním místem pro dovolenou ve dvou i s dětmi - díky četným atrakcím, které hotel nabízí pro nejmenší. Jeho odlehlá poloha zaručuje klidnou dovolenou, dlouhá pláž umožňuje večerní procházky, zatímco blízkost Kusadasi umožňuje vychutnat si požitky turistického města.

Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva, čaj, koláče, zmrzlina, nočné občerstvenie. Možnosť využiť a'la carte reštauráciu raz za pobyt (okrem nedele) na základe predchádzajúcej rezervácie. Sendviče a koláče k dispozici v restauraácii od 24:00 do 7:00. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozícii 24 h v Cafe bare. Za příplatok: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje vo fľašiach a plechovkách.

.
K dispozícii pre hostí

24 h recepce, lobby, restaurace, a'la carte restaurace, 5 barů: lobby, bar při bazénech a na pláži, snack, kaviareň a disco bar. Hlavný bazén, bazén so šmykľavkami, detské brodítko so šmykľavkou, ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zdarma. Za poplatek: kaderník, fotograf, lékař, lekáreň, butik, herňa.

Podľa nášho názoru

Nový, elegantní hotel sa nachádza v rozľahlom, dobre udržiavanom areáli priamo pri širokej piesočnatej pláži s pozvolným pieočnatým zostupom do mora, ktorý je veľkou výhodou hotela. Je ideálnym miestom pre dovolenku vo dvojici, aj s deťmi - vďaka množstvu atrakcií, ktoré hotel ponúka pre najmenších. Jeho odľahlá poloha zaručuje pokojnú dovolenku, dlhá pláž umožňuje večerné prechádzky, zatiaľ čo blízkosť Kusadasi vám umožní vychutnať si pôžitky turistického mesta.

Program:

Výlety v okolí

EFEZ
Jedno z nejlépe dochovaných historických měst světa. Výlet do Efezu je skutečnou cestou za řeckou a římskou kulturou a za kořeny křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, prosperujícím přístavním městem a obchodním centrem. V době vlády Římanů zde byl postaven chrám na počest císařů: Domiciána, Trajána a Hadriána. Úžasné místo, jehož kameny pamatují filosofa Héraklése a úbočí hory Pion nesou ozvěnu vystoupení sv. Pavla. Podle tradic jsou v okolí Efezu ruiny baziliky s hrobem sv. Jana Evangelisty a Dům Marie - Ježíšovy matky, kde strávila poslední léta svého života. Mezi nejnavštěvovanějšími památkami a turistickými zajímavostmi Turecka předběhlo Efez v roce 2012 pouze Muzeum Hagia Sophia a palác Topkapi. Během prohlídky navštívíte: starobylé město Efez, Meryemana (Dům matky Marie) a ruiny chrámu bohyně Artemis. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

ŞIRINCE
Nádherná vesnička s řeckými kořeny, která se nachází na vrcholu hory. Neobvyklé výhledy a místní klima působí, že i šálek čaje zde chutná výjimečně. Místo je známé díky výrobě ovocných vín, ale místní obyvatelé nabízejí také rukodělné výrobky, koření, olivy a čerstvé džusy. Příležitost ke strávení příjemného klidného odpoledne v prostředí broskvových sadů. Vesnice zažila skutečné obležení v prosinci roku 2012, kdy se objevila fáma, že bude ušetřena během Mayské apokalypsy. Cena cca 15 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

ADALAND (Kuşadası)
Jeden z 10 nejlepších aquaparků světa! Rodinnou zábavu poskytuje 30 různých skluzavek a vodních atrakcí, mezi nimiž je i náhražka vzrušujícího raftingu! V roce 2012 byly postaveny další dvě pozice, z nichž jedna stoupá až do výšky 110 m. U každé atrakce dohlížejí na bezpečnost kvalifikovaní zaměstnanci. Během pobytu v aquaparku (za příplatek) možnost účasti na delfíní show, bude také příležitost si s nimi zaplavat! Cena cca 22 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 40 EUR - z oblasti Didim.

DELFÍNÍ SHOW
Čas splnit si Vaše dětské sny! Zveme Vás na návštěvu delfinária. Nejdřív se Vám delfíni pochlubí svými mimmořádnými schopnostmi. Poté budete mít  možnost si pár minut zaplavat s těmito nádhernými tvory. Nezapomenutelný zážitek zaručen! Cena cca 20 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 45 EUR z Bodrumu. Plavání s delfíny za příplatek.

AQUAPARK BODRUM
Vstup do aquaparku. Cena cca 22 EUR - z oblasti Bodrum.

HAMAM
Je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným - relaxovat a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedury v hammamu (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se uvolnit. Doporučujeme především na začátku dovolené, peeling zrychluje opalování. Cena cca 25 EUR - z oblasti Bodrum (cca 10 EUR bez masáže), cca 12 EUR - z oblasti Didim, cca 15 EUR z oblasti Kusadasi.

KOS "návštěva u Hippokrata"
Tento řecký ostrov patří do souostroví Dodekanés. Od pobřeží Turecka jej dělí pouze úzká úžina. V hlavním městě ostrova se nacházejí zříceniny starobylého Asklepionu - chrám boha Asklépia a starožitné lékařské školy. Asklepion byl původně místem odpočinku a rekonvalescence, později nemocnicí a ozdravovnou. Kos je považován za vlast Hippokrata. Podle legend přednášel své učení pod velkým platanem nazývaným "Hippokratovým stromem". Platan roste naproti vstupu do hradu Johanitských rytířů. V ceně výletu transfer do/z přístavu, vstupenky na trajekt. Cena cca 29 EUR - z oblasti Bodrum, cca 50 EUR - z oblasti Didim.

SAMOS
Samos je ostrovem ležícím ve východní části Egejského moře, 1,5 km od pobřeží Malé Asie, kde v dávných dobách vzkvétala řecká kultura. Kmen Pelazgů byl prvním, který obýval ostrov a uctíval bohyni Héru. Podle mytologie se Hera narodila u břehu řeky Imvras a je považována za ochránkyni Samosu. Proto byl také posvátný pták - páv často zobrazován na antických mincích z doby rozkvětu ostrova. Je docela pravděpodobné, že název Samos pochází od Féničanů a znamená „místo někde vysoko“. Prvním mytickým králem Samosu byl Ageos, hrdina výpravy Argonautů, který postavil první dřevěný chrám a umístil tam sochu bohyně Héry. Cena cca 50 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

PAMUKKALE
Tento turecký zázrak přírody se nachází v oblasti Národního parku a byl umístěn na seznamu Světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny jsou dominantou západní oblastí Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerální vody. Tento proces probíhá již 14 000 let. Jsou nazývány "Bavlněným hradem" - bílými, kaskádovitě uloženými bazény, které z dálky opravdu vypadají jako klubka vlny. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

DALYAN
Skvělý výlet do Dalyanu - mimořádného místa, kde se setkává a mísí flóra a fauna typická pro sladkou a slanou vodu. Výsledkem tohoto setkání dvou rozdílných světů je mimořádné bohatství, přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Autokar vyměníme za loď a doplujeme k prvnímu bodu našeho výletu, kterým jsou bahenní a sirovodíkové koupele. Po obědě se vydáme na další plavbu k přírodnímu kanálu spojujícímu moře s jezerem Koycegiz. Tímto způsobem dojedeme k místu, které je jedním z nejznámějších pohledů Turecka - k Lykijským hrobkám vytesaným do skály. Na závěr doplujeme k Želví pláží - místu, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vejce. Přestávka ke koupání a opalování. Cena cca 55 EUR - z oblasti Bodrum a cca 60 EUR z oblasti Didim.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autokar může budit zdání horské túry - ale takovéto prohlížení neuspokojí ty, kteří milují horská bezcestí, slunce, prach a vítr ve vlasech. Právě pro ně jsme připravili program Jeep Safari. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim a Bodrum, cca 35 EUR z oblasti Kusadasi (z oblasti Kusadasi možnost kombinace Jeep Safari + plavba lodí - cena cca 45 EUR)

MOŘSKÁ EXPEDICE
Prázdniny jsou dlouho očekávaným časem pro všechny. Dovolená byla vynalezena právě proto, aby člověk relaxoval a nabil baterie pozitivní energií. Srdečně zveme na plavbu lodí - výlet je ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, od každodenního života a strávit krásný den v lůně přírody. Takže je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se vydáme na plavbu. Slunce, tichý zvuk moře a malebná krajina Vám umožní relaxovat. Během plavby lze plavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Oběd na palubě. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim, cca 18 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 35 EUR z oblasti Bodrum (neomezená konzumace nápojů).

BODRUM CITY TOUR
Doprava, služby polského delegáta během výletů (Myndos Gate, větrné mlýny, amfiteátr, volný čas, nakupování). Cena cca 8 EUR z Bodrumu.

JÍZDA NA KONI
Dobrodružná expedice na koních tureckou vesnicí, okolními lesy a plážemi. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim, cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

VÝPRAVA NA BAZAR V DIDIM
Návštěva místního bazaru v městečku Didim, volný čas u Apollónova chrámu. Možnost nakupování v obchodě s kůží. Cena cca 5 EUR - z oblasti Didim.

NAKUPOVÁNÍ V SOKE
Nakupování v nákupním centru vzdáleném asi 50 km od Didimu, kde se nacházejí obchody známých značek. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim.

KUSADASI CITY TOUR
Sobotní návštěva centra města Kusadasi, během které místní průvodce ukáže a povypráví o tom, co je nejzajímavější v tomto městě. Cena cca 8 EUR - z oblasti Kusadasi.

POTÁPĚNÍ
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto firmy organizují potápění a školení pro individuální klienty, stejně jako celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v okolí, poskytují vybavení a zabezpečení. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto neobvyklé dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor seznámí všechny se základními principy potápění a obeznámí s vybavením. Poté v doprovodu instruktora sestoupíme pod vodu. Přidejte se do exkluzivního klubu průzkumníků hlubin! Cena cca 42 EUR - z oblasti Bodrum, cca 40 EUR - z oblasti Didim (během přestávky oběd), cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Proto případné reklamace by měly být adresovány přímo organizátorovi. Popisy a ceny fakultativních výletů uvedené v katalogu jsou pouze informativní. Podrobné informace získáte u našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na umístění hotelu.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč