Sealight Family Club Obrázek0
Sealight Family Club Obrázek1
Sealight Family Club Obrázek2
Sealight Family Club Obrázek3
Sealight Family Club Obrázek4
Sealight Family Club Obrázek5
Sealight Family Club Obrázek6
Sealight Family Club Obrázek7
Sealight Family Club Obrázek8
Sealight Family Club Obrázek9
Sealight Family Club Obrázek10
Sealight Family Club Obrázek11
Sealight Family Club Obrázek12
Sealight Family Club Obrázek13
Sealight Family Club Obrázek14
Sealight Family Club Obrázek15
Sealight Family Club Obrázek16
Sealight Family Club Obrázek17
Sealight Family Club Obrázek18
Sealight Family Club Obrázek19
Sealight Family Club Obrázek20
Sealight Family Club Obrázek21
Sealight Family Club Obrázek22
Sealight Family Club Obrázek23
Sealight Family Club Obrázek24
Sealight Family Club Obrázek25

Sealight Family Club

Turecko - Egejská riviéra
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-fi
Tichý, mimo město

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Pohodlný hotel patřící do řetězce Sealight se nachází na rozlehlém pozemku, asi 5 km od centra Kusadasi s mnoha obchody, restauracemi a bary. Nachází se asi 25 km od historického Efesu a asi 130 km od letiště Bodrum.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na 300metrové oblázkovo-písečné pláži s pozvolným sestupem do vody. Přístup na pláž po schodech nebo kyvadlovou dopravou sousedního hotelu Sealight Resort k plážovému baru a poté pěšky po schodech dolů. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu, bar na pláži s panoramatickým výhledem. K dispozici je hlavní bazén, aquapark v areálu sousedního hotelu Sealight Resort a mini aquapark pro nejmenší hosty v areálu hotelu. Lehátka, osušky a slunečníky u bazénu jsou zdarma. Za příplatek: lékař, kadeřník, obchody, prádelna, fotograf.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne (14:00-16:30), nealkoholické a místní alkoholické nápoje k dispozici v baru u bazénu a v lobby (10:00-24:00). Za poplatek: importované nápoje, čerstvě vymačkané džusy, zmrzlina, turecká káva.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá jemný animační program: tematické večírky, ranní a večerní hry u bazénu a večerní show, živá hudba. Dále: stolní tenis, karty, šachy, stolní hry, šipky, turecké lázně (nutná předchozí rezervace) a sauna (nutná předchozí rezervace) v sousedním hotelu Sealight Resort. Za poplatek: kulečník, vodní sporty, minigolf, masáže. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let) a 6x týdně figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel patřící do oblíbeného a vysoce ceněného řetězce Sealight. Má ideální polohu přímo na pláži, širokou nabídku animací a sportů a umožní odpočinek celé rodině, zatímco blízkost Kusadasi vám umožní objevovat kouzla letoviska. Bonusem navíc je velmi dobrá kuchyně!

Umiestnenie

Pohodlný hotel patriaci do sítě Sealight se nachází na rozlehlém pozemku, asi 5 km od centra Kusadasi s množstvím obchodů, restaurací a barů. Nachádza sa asi 25 km od historického Efezu a asi 130 km od letiska Bodrum.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá jemný animační program: tematické večierky, ranné a večerné hry pri bazéne a večerná show, živá hudba. Dále: stolný tenis, karty, šachy, stolové hry, šípky, turecké kúpele (nutná rezervácia vopred) a sauna (nutná rezervácia vopred) v susednom hoteli Sealight Resort. Za poplatok: biliard, vodné športy, minigolf, masáže. Pre deti: hotel miniklub (4-12 rokov).

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedies (12:30-14:00) a večere (19:00-21:30) formou buetu, občerstvenie počas dňa (14:00-16:30), nealkoholické a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne a vo vstupnej hale (10:00-24:00). Za poplatok: importované nápoje, čerstvo vylisované šťavy, zmrzlina, turecká káva.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, lobby, hlavná restauraácia, bar pri bazéne, bar na pláži s panoramatickým výhledem. K dispozici je hlavní bazén, aquapark v areáli susedného hotela Sealight Resort a mini aquapark pre najmenších hostí v areáli hotela. Ležadla, osušky a slunečníky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo. Za poplatok sa platí: lekár, kaderník, obchody, práčovňa, fotograf.

.
Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel patřící do oblíbené a vysoce ceněné sítě Sealight. Má výboru polohu přímo na pláži, širokú ponuku animácií a športov, umožní relaxovať celej rodzinine a zároveň vám bliskosť Kusadasi umožní objavovať čaro tohto letoviska. Bonusom je aj veľmi dobrá kuchyňa!

.

Program:

Výlety v okolí

EFEZ
Jedno z nejlépe dochovaných historických měst světa. Výlet do Efezu je skutečnou cestou za řeckou a římskou kulturou a za kořeny křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, prosperujícím přístavním městem a obchodním centrem. V době vlády Římanů zde byl postaven chrám na počest císařů: Domiciána, Trajána a Hadriána. Úžasné místo, jehož kameny pamatují filosofa Héraklése a úbočí hory Pion nesou ozvěnu vystoupení sv. Pavla. Podle tradic jsou v okolí Efezu ruiny baziliky s hrobem sv. Jana Evangelisty a Dům Marie - Ježíšovy matky, kde strávila poslední léta svého života. Mezi nejnavštěvovanějšími památkami a turistickými zajímavostmi Turecka předběhlo Efez v roce 2012 pouze Muzeum Hagia Sophia a palác Topkapi. Během prohlídky navštívíte: starobylé město Efez, Meryemana (Dům matky Marie) a ruiny chrámu bohyně Artemis. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

ŞIRINCE
Nádherná vesnička s řeckými kořeny, která se nachází na vrcholu hory. Neobvyklé výhledy a místní klima působí, že i šálek čaje zde chutná výjimečně. Místo je známé díky výrobě ovocných vín, ale místní obyvatelé nabízejí také rukodělné výrobky, koření, olivy a čerstvé džusy. Příležitost ke strávení příjemného klidného odpoledne v prostředí broskvových sadů. Vesnice zažila skutečné obležení v prosinci roku 2012, kdy se objevila fáma, že bude ušetřena během Mayské apokalypsy. Cena cca 15 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

ADALAND (Kuşadası)
Jeden z 10 nejlepších aquaparků světa! Rodinnou zábavu poskytuje 30 různých skluzavek a vodních atrakcí, mezi nimiž je i náhražka vzrušujícího raftingu! V roce 2012 byly postaveny další dvě pozice, z nichž jedna stoupá až do výšky 110 m. U každé atrakce dohlížejí na bezpečnost kvalifikovaní zaměstnanci. Během pobytu v aquaparku (za příplatek) možnost účasti na delfíní show, bude také příležitost si s nimi zaplavat! Cena cca 22 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 40 EUR - z oblasti Didim.

DELFÍNÍ SHOW
Čas splnit si Vaše dětské sny! Zveme Vás na návštěvu delfinária. Nejdřív se Vám delfíni pochlubí svými mimmořádnými schopnostmi. Poté budete mít  možnost si pár minut zaplavat s těmito nádhernými tvory. Nezapomenutelný zážitek zaručen! Cena cca 20 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 45 EUR z Bodrumu. Plavání s delfíny za příplatek.

AQUAPARK BODRUM
Vstup do aquaparku. Cena cca 22 EUR - z oblasti Bodrum.

HAMAM
Je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným - relaxovat a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedury v hammamu (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se uvolnit. Doporučujeme především na začátku dovolené, peeling zrychluje opalování. Cena cca 25 EUR - z oblasti Bodrum (cca 10 EUR bez masáže), cca 12 EUR - z oblasti Didim, cca 15 EUR z oblasti Kusadasi.

KOS "návštěva u Hippokrata"
Tento řecký ostrov patří do souostroví Dodekanés. Od pobřeží Turecka jej dělí pouze úzká úžina. V hlavním městě ostrova se nacházejí zříceniny starobylého Asklepionu - chrám boha Asklépia a starožitné lékařské školy. Asklepion byl původně místem odpočinku a rekonvalescence, později nemocnicí a ozdravovnou. Kos je považován za vlast Hippokrata. Podle legend přednášel své učení pod velkým platanem nazývaným "Hippokratovým stromem". Platan roste naproti vstupu do hradu Johanitských rytířů. V ceně výletu transfer do/z přístavu, vstupenky na trajekt. Cena cca 29 EUR - z oblasti Bodrum, cca 50 EUR - z oblasti Didim.

SAMOS
Samos je ostrovem ležícím ve východní části Egejského moře, 1,5 km od pobřeží Malé Asie, kde v dávných dobách vzkvétala řecká kultura. Kmen Pelazgů byl prvním, který obýval ostrov a uctíval bohyni Héru. Podle mytologie se Hera narodila u břehu řeky Imvras a je považována za ochránkyni Samosu. Proto byl také posvátný pták - páv často zobrazován na antických mincích z doby rozkvětu ostrova. Je docela pravděpodobné, že název Samos pochází od Féničanů a znamená „místo někde vysoko“. Prvním mytickým králem Samosu byl Ageos, hrdina výpravy Argonautů, který postavil první dřevěný chrám a umístil tam sochu bohyně Héry. Cena cca 50 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

PAMUKKALE
Tento turecký zázrak přírody se nachází v oblasti Národního parku a byl umístěn na seznamu Světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny jsou dominantou západní oblastí Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerální vody. Tento proces probíhá již 14 000 let. Jsou nazývány "Bavlněným hradem" - bílými, kaskádovitě uloženými bazény, které z dálky opravdu vypadají jako klubka vlny. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

DALYAN
Skvělý výlet do Dalyanu - mimořádného místa, kde se setkává a mísí flóra a fauna typická pro sladkou a slanou vodu. Výsledkem tohoto setkání dvou rozdílných světů je mimořádné bohatství, přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Autokar vyměníme za loď a doplujeme k prvnímu bodu našeho výletu, kterým jsou bahenní a sirovodíkové koupele. Po obědě se vydáme na další plavbu k přírodnímu kanálu spojujícímu moře s jezerem Koycegiz. Tímto způsobem dojedeme k místu, které je jedním z nejznámějších pohledů Turecka - k Lykijským hrobkám vytesaným do skály. Na závěr doplujeme k Želví pláží - místu, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vejce. Přestávka ke koupání a opalování. Cena cca 55 EUR - z oblasti Bodrum a cca 60 EUR z oblasti Didim.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autokar může budit zdání horské túry - ale takovéto prohlížení neuspokojí ty, kteří milují horská bezcestí, slunce, prach a vítr ve vlasech. Právě pro ně jsme připravili program Jeep Safari. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim a Bodrum, cca 35 EUR z oblasti Kusadasi (z oblasti Kusadasi možnost kombinace Jeep Safari + plavba lodí - cena cca 45 EUR)

MOŘSKÁ EXPEDICE
Prázdniny jsou dlouho očekávaným časem pro všechny. Dovolená byla vynalezena právě proto, aby člověk relaxoval a nabil baterie pozitivní energií. Srdečně zveme na plavbu lodí - výlet je ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, od každodenního života a strávit krásný den v lůně přírody. Takže je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se vydáme na plavbu. Slunce, tichý zvuk moře a malebná krajina Vám umožní relaxovat. Během plavby lze plavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Oběd na palubě. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim, cca 18 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 35 EUR z oblasti Bodrum (neomezená konzumace nápojů).

BODRUM CITY TOUR
Doprava, služby polského delegáta během výletů (Myndos Gate, větrné mlýny, amfiteátr, volný čas, nakupování). Cena cca 8 EUR z Bodrumu.

JÍZDA NA KONI
Dobrodružná expedice na koních tureckou vesnicí, okolními lesy a plážemi. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim, cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

VÝPRAVA NA BAZAR V DIDIM
Návštěva místního bazaru v městečku Didim, volný čas u Apollónova chrámu. Možnost nakupování v obchodě s kůží. Cena cca 5 EUR - z oblasti Didim.

NAKUPOVÁNÍ V SOKE
Nakupování v nákupním centru vzdáleném asi 50 km od Didimu, kde se nacházejí obchody známých značek. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim.

KUSADASI CITY TOUR
Sobotní návštěva centra města Kusadasi, během které místní průvodce ukáže a povypráví o tom, co je nejzajímavější v tomto městě. Cena cca 8 EUR - z oblasti Kusadasi.

POTÁPĚNÍ
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto firmy organizují potápění a školení pro individuální klienty, stejně jako celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v okolí, poskytují vybavení a zabezpečení. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto neobvyklé dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor seznámí všechny se základními principy potápění a obeznámí s vybavením. Poté v doprovodu instruktora sestoupíme pod vodu. Přidejte se do exkluzivního klubu průzkumníků hlubin! Cena cca 42 EUR - z oblasti Bodrum, cca 40 EUR - z oblasti Didim (během přestávky oběd), cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Proto případné reklamace by měly být adresovány přímo organizátorovi. Popisy a ceny fakultativních výletů uvedené v katalogu jsou pouze informativní. Podrobné informace získáte u našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na umístění hotelu.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč