Ideal Prime Beach Hotel Obrázek0
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek1
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek2
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek3
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek4
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek5
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek6
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek7
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek8
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek9
Ideal Prime Beach Hotel Obrázek10

Ideal Prime Beach Hotel

Turecko - Marmaris - Marmaris
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhledem na moře
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v zábavním městečku Marmaris, které nabízí širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů a obchodů v pěší vzdálenosti. Do centra města je to přibližně 2,5 km. Na letiště Dalaman je to přibližně 90 km. Před hotelem se nachází zastávka místního autobusu, který pravidelně jezdí do centra letoviska, a stanoviště taxi (za poplatek).

Pláž

Stojí přímo na písečné a oblázkové soukromé pláži, jen kousek přes pobřežní promenádu. Plážové osušky, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, restaurace s občerstvením, restaurace a'la carte (jednou za pobyt zdarma, nutná rezervace), kavárna, 3 bary: včetně baru u bazénu a na terase s panoramatickým výhledem na moře, noční klub s koktejlovým barem. Také: 3 bazény: hlavní bazén se 3 skluzavkami (otevřený v určitých hodinách), krytý bazén a dětské brouzdaliště. Za poplatek: supermarket, klenotnictví, lékař, fotograf, kadeřník.

Internet

V lobby, restauraci a pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Catering

Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-09:30), pozdní snídaně (09:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení formou bufetu a sladkosti (14:00-18:00) v určených restauracích a barech, hot dogy ve snack baru na pláži (12:30-16:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje. Za příplatek: další dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy, nápoje v lahvích. Nealkoholické a teplé nápoje jsou k dispozici v lobby baru otevřeném 24 hodin denně.

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní animaci: aerobik, aqua aerobik, jógu, kulečník, stolní tenis, šipky a pro děti hry, zábavu a mini diskotéku. Denně večerní show nebo živá hudba. Dále posilovna a krytý bazén (09:00-19:00), sauna a turecké lázně (10:00-17:00) (nutná rezervace). Za příplatek: masáže a procedury v lázeňském centru.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel s vynikající polohou téměř v centru Marmarisu, který umožňuje neomezený přístup ke všem atrakcím nabízeným turistickou destinací. Jeho rozhodující předností je pozornost věnovaná každému hostovi, vynikající stravovací zařízení a vysoký standard poskytovaných služeb. Doporučujeme jej jak párům, tak rodinám s dětmi.

Umiestnenie

Hotel se nachází v zábavnom mestek Marmaris, ktoré ponúka širokú škálu turistických atrakcií, reštaurácií, barov a obchodov v pešej vzdialenosti. To centrum města je to přibližně 2,5 km. Na letisko Dalaman je to přibližně 90 km. Pred hotelom sa nachádza zastávka miestneho autobusu, ktorý pravidelne premáva do centra obce, a stanovište taxíkov (za poplatok).

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nabízí animace během dne: aerobik, vodný aerobik, jogu, biliard, stolný tenis, šípky a pre deti hry, zábavu a mini diskotéku. Denně večerní představení nebo živá hudba. Taktiež posilňovňa a krytý bazén (09:00-19:00), sauna a turecké kúpele (10:00-17:00)  (rezervácia nutná). Za příplatok: masáže a procedury v kúpeľnom centre.

.
Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-09:30), neskoré raňajky (09:30-10:00), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-21:00) formou pestrého bufetu. Počas dňa občerstvenie podávané formou bufetu a sladkosti (14:00-18:00) v určených restauraáciách a baroch, hot-dogs v plážovom snack bare (12:30-16:00) a nočné občerstvenie (24:00-01:00). Miestne a niektoré dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvo vylisované džúsy, nápoje vo fľašiach. Nealkoholické nápoje a teplé nápoje jsou k dispozici v lobby bare otevřenom 24 hodín denne.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, hlavná reštaurácia s miestnou a medzinárodnou kuchyňou, reštaurácia s občerstvením, reštaurácia a'la carte (jednou za pobyt zdarma, rezervácia nutná), kaviareň, 3 bary: včetně baru pri bazéne a na terase s panoramatickým výhledem na more, noční klub s koktailovým barom. Také: 3 bazény: hlavní bazén s 3 šmykľavkami (otevřený v určitých hodinách), vnitřní bazén a dětské brodítko. Za poplatok: supermarket, klenotníctvo, lekár, fotograf, kaderník.

.
Podľa nášho názoru

Exkluzívny hotel s vynikajúcou polohou takmer v centre Marmarisu, ktorý umožňuje neobmedzený prístup ku všetkým atrakciám turistickej destinácie. Mezi jeho charakteristické rysy patří vysoká úroveň soukromí pro všechny návštěvníky, vysoký standard služeb a vysoká úroveň bezpečnosti. Doporučujeme jej pacientům a rodinám s dětmi.

Program:

Výlety v okolí

EFEZ 
Jedno z nejlépe zachovalých starověkých měst na světě. Výlet do Efezu je skutečnou cestou do náruče řecké a římské kultury a kořenů křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, přístavem a obchodním centrem. Za vlády Římanů zde byly postaveny chrámy na počest císařů Domicijána,Trajána a Hadrijána. Úžasné místo, kde si kameny pamatují filozofa Hérakleita a úbočí hory Pion nese ozvěnu kázání Svatého Pavla. Podle pověsti se v okolí Efesu rovněž nacházejí ruiny baziliky s hrobem Svatého Jana Evangelisty a dům panny Marie - matky Ježíše, ve kterém strávila poslední roky svého života. Efez patří mezi nejnavštěvovanější památky Turecka a v roce 2012 s ním mohlo soutěžit pouze muzeum Haghia Sophia a  renesanční palác Topkapi. Během výletu navštívíte starověké město Efez,Meryemana (dům matky boží) a pozůstatky Artemidina chrámu. Cena cca 64 EUR - z oblasti Fethiye a Hisaronu, cca 60 EUR - z oblasti Marmaris.

TURECKÁ NOC
Tradiční turecký večer v pohádkové zemi tance a zpěvu. V noci se nádvoří paláce ze šestnáctého století v Marmarisu zaplní davem lidí, vůní turecké kuchyně a zvuky tradiční hudby. Mezi nejzajímavější patří břišní tanec, tanec dervišů a další regionální tance. Cena cca 30 EUR - z oblasti Marmaris

HAMAM
To je ideální místo pro turisty, kteří chtějí spoji příjemné s užitečným - zrelaxovat se a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedur v tureckých lázních (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se zrelaxovat. Doporučujeme především na začátku vaší dovolené, protože peeling urychlí vaše opálení. Cena cca 25 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris

PAMUKKALE
Tento turecký div přírody se nachází v národním parku a je zařazen na Seznam světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny dominují oblasti západní Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerálních vod trvající 14 tisíc let. Je nazývaný  "Bavlněný hrad" - bílé, kaskádové bazény z dálky skutečně vypadají jako koule z vlny. Cena cca 50 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

DALYAN
Výlet do Dalyanu - neobvyklého místa, kde se setkává a prolíná  mezi sebou flóra a fauna typická pro sladkou i slanou vodu. Výsledkem setkání dvou obvykle oddělených světů je přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Z autobusu přesedneme na loď a poplujeme na první zastávku našeho výletu, kterou jsou bahenní a sirné koupele. Po obědě pokračujeme v další plavbě přírodním kanálem, který spojuje moře s jezerem Koycegiz. Tak se dostaneme  na místo, které se pyšní jedním z nejkrásnějšího divů Turecka - do skály  vytesaných licyjských hrobek. Poslední zastávkou bude Želví pláž - místo, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vajíčka. Přestávka na koupání a opalování. Cena cca 37 EUR - z oblasti Fethiye, cca 40 EUR - z oblasti Marmaris.

POTÁPĚNÍ 
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují ponory a školení pro individuální klienty i skupiny. Možnost získání mezinárodních certifikátů a se zkušenými potápěči se zůčastňovat expedice do nejzajímavějších míst v oblasti. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto úžasné dobrodružství doporučujeme program pro začátečníky. Instruktor vám představí všechny základní principy potápění a seznámí s přístroji. Potom se spolu s instruktorem potopíte pod vodu. Během přestávky mezi ponory se bude podávat oběd na palubě lodi. Připojte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin! Cena cca 50 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro klinety milující vzrušení. Pro milovníky divočiny a hor, se sluncem, prachem a větrem ve vlasech. Speciálně pro ně byl navržen program Jeep Safari. V horách najdou stylové domky, nádherné výhledy a nepřeberné bohatství přírody. Na oběd  se zastaví do okouzlující restaurace na řece Dimcay. Cena cca 28 EUR - z oblasti Fethiye, cca 30 EUR - z oblasti Marmaris.

RAFTING
Adrenalinový rafting po horské řece Koprulu Canyon. Aby jste si užili tuto zábavu, nepotřebujete být zkušený sportovec, protože budete pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží pádla, vesty a přilby.Trasa je dlouhá přibližně 14 km a samotný sjezd trvá 2,5 hodiny. V průběhu expedice jsou plánované zastávky, během nichž budete moci relaxovat a zaplavat si v osvěžující, křišťálově čisté vodě. Cena cca 55 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

MOŘSKÁ VÝPRAVA
Na dovolenou se tak dlouho čeká. A prázdniny byly vynalezeny pro relax a dobití energie. Lodní výlet je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z města a strávit krásný den v lůně přírody. Takže konec se vstáváním stresem a spěchem  - dnes jedeme na plavbu. Slunce, jemný šelest moře a malebné pobřeží nám umožní relaxovat. Během plavby si můžeme zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Cena cca 20 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

OSTROV KLEOPATRY
Neuvěřitelná celodenní plavba v tyrkysových vodách zátoky Gökova ke krásnému ostrovu Kleopatra, známému díky jedinečným plážím slavným po celém světě. Legenda praví, že písek, který se nevyskytuje nikde jinde mimo Egypt, zde nechal loděmi přepravit Marek Antonius pro svou milovanou Kleopatru. V ceně výletu je zahrnut: transfer z hotelu do přístavu a zpět, snídaně, oběd a přestávka na kávu s občerstvením. Četné přestávky k plavání (doporučujeme vzít masku ke šnorchlování) a možnost bahenní koupele. Cena cca 35 EUR - z oblasti Marmaris.

PARAGLIDING
Možnost tandemového seskoku v doprovodu zkušeného instruktora. Během letu lze obdivovat úžasný výhled na okolní krajinu z ptačí perspektivy - krásné pláže, zátoky a azurové vody. Cena cca 105 EUR - z oblasti Fethiye, cca 130 EUR - z oblasti Marmaris.

RHODOS 
- ostrov Slunce je bezpochyby místem, kde můžete zažít pravou řeckou atmosféru a současně během jedné dovolené vidět dvě země. Po asi 2,5hodinové plavbě doporučujeme procházku po přístavu a návštěvu místa, kde se nacházel jeden z divů antického světa - Rhodský kolos. Doporučujeme také prohlídku Paláce velmistrů - jedné z nejpůsobivějších památek Rhodosu. Na ostrově se dochovaly objekty z období turecké nadvlády, např.: Sulejmanova mešita, turecké lázně a osmanská knihovna, která má ve své sbírce vzácné islámské rukopisy. Během procházky Rhodem budete okouzleni malebnými, úzkými uličkami a rušnými řeckými tavernami, ve kterých lze ochutnat vynikající místní pochoutky. Cena 70 EUR - z oblasti Fethiye, cca 57 EUR - z oblasti Marmaris.

SAKLIKENT
- nejdelší rokle v této části Turecka dlouhá asi 18 km a vysoká 300 m. Byla vytvořena řekou Eşen, která stéká z pohoří Taurus. Během výletu zveme na procházku tímto malebným místem, které bylo objeveno relativně nedávno. Osvěžující voda a úžasné skalní útvary se zaručeně postarají o nezapomenutelný zážitek. Následně půjdeme na oběd do restaurace Yaka Park, ve které lze ochutnat mimo jiné čerstvé pstruhy. Po obědě zveme na prohlídku města Tlos - jednoho z nejstarších a nejdůležitějších center starověké Lýkie. Do dnešní doby uchvacuje davy turistů svým umístěním na strmém, skalním útesu. V Tlosu můžeme obdivovat zachovalé ruiny antického města jako např.: divadlo, stadion, termály nebo lýkijské hrobky typické pro tuto oblast Turecka. Cena 37 EUR - z oblasti Fethiye

Upozornění! Fakultativní výlety jsou provázeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není cestovní kancelář Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje program výletů, jejich ceny a termíny odjezdů. Ceny a popisy fakultativních výletů uvedené v katalogu a na webových stránkách jsou pouze orientační. Podrobné informace získáte od delegáta, u kterého se lze přihlásit na jednotlivé výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč