Gloria Serenity Resort Obrázek0
Gloria Serenity Resort Obrázek1
Gloria Serenity Resort Obrázek2
Gloria Serenity Resort Obrázek3
Gloria Serenity Resort Obrázek4
Gloria Serenity Resort Obrázek5
Gloria Serenity Resort Obrázek6
Gloria Serenity Resort Obrázek7
Gloria Serenity Resort Obrázek8
Gloria Serenity Resort Obrázek9
Gloria Serenity Resort Obrázek10
Gloria Serenity Resort Obrázek11
Gloria Serenity Resort Obrázek12
Gloria Serenity Resort Obrázek13
Gloria Serenity Resort Obrázek14
Gloria Serenity Resort Obrázek15
Gloria Serenity Resort Obrázek16
Gloria Serenity Resort Obrázek17
Gloria Serenity Resort Obrázek18
Gloria Serenity Resort Obrázek19
Gloria Serenity Resort Obrázek20
Gloria Serenity Resort Obrázek21
Gloria Serenity Resort Obrázek22

Gloria Serenity Resort

Turecko - Turecká riviéra - Belek
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Exkluzivní, 5*
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází u blankytně modrého Středozemního moře a je zasazen do rozsáhlých upravených zahrad. Sousedí se sesterským hotelem Gloria Golf Resort. Od pláže je oddělen řekou Acisu, která mu dodává na půvabu. Nachází se asi 40 km od letiště Antalya, asi 148 km od letiště Gazipasa a jen asi 7 km od centra města Belek. Do centra Antalye je to přibližně 50 km.

.
Pláž

Před hotelem protéká řeka Acisu, přes kterou lze přejít po lávce přímo na soukromou písčito-oblázkovou pláž dlouhou asi 400 m a molo. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici bez příplatku. Pavilony za příplatek (k dispozici mezi 9:00 a 18:00).

K dispozici pro hosty

Recepce, hlavní restaurace Tetrasomia, 5 restaurací a'la carte: japonská, steaková, francouzská, italská (k dispozici jednou týdně, rezervace nutná dva dny předem) a rybí (k dispozici jednou týdně, rezervace nutná dva dny předem, za příplatek). 9 barů: Ella Fitzgerald lobby bar, Traces Beach bar, Dock's Pier bar, La Trattoria bar, Route 66 bar, Arena bar (v prostoru amfiteátru), Wurlitzer Karaoke bar (v prostoru zábavního centra), Insomnia Disco bar (v prostoru zábavního centra) a Relax Vitamin bar (v prostoru lázní). 3 restaurace s občerstvením. Pokojová služba (23:00-7:00). Hosté mohou využívat 5 venkovních bazénů (hlavní bazén, dětský bazén, bazén s mořskou vodou, vyhřívaný bazén, vyhřívaný bazén pro děti), krytý bazén v areálu Serenity SPA (k dispozici je i dětský bazén) a aquapark (v areálu Gloria Golf Resort). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za příplatek: praní prádla, hlídání dětí (1-12 let).

Internet

V pokojích a veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:00-10:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) v hlavní restauraci formou bufetu. Zmrzlina k dispozici v hlavní restauraci u oběda a večeře a v restauracích s občerstvením. Cukrárna s širokým výběrem mj. pečiva, dortů, muffinů (11:00-18:00). Široký výběr občerstvení (ve vybraných časech mezi 12:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé importované nápoje k dispozici 24 h ve vybraném baru, v ostatních barech v otevírací době. Některé dovážené nápoje za příplatek. Čerstvě vymačkané džusy k dispozici 24 h v lobby baru, coffee point (8:00-0:00). Hotel je známý svou rozmanitostí chutí a nezapomenutelnou mezinárodní kuchyní.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí mnoho aktivit a animací, včetně aerobiku, jógy, zumby, vodního póla, gymnastiky, stolního tenisu, animací, šipek, basketbalu, plážového volejbalu, boccie, nočního klubu Insonomia, amfiteátru (taneční vystoupení, akrobacie, show), fitness centra (8:00-20:00 od 16 let, některé služby za poplatek). K dispozici tenisové kurty (9:00-21:00) (na vyžádání za příplatek: tenisové vybavení a lekce). Dále k dispozici za příplatek: herní centrum (16:00-0:00) včetně bowlingu, kulečníku, videoher, virtuální reality, vodních sportů, Serenity Spa (9:00-20:00) zahrnující mimo jiné masáže, kosmetické procedury, kosmetické ošetření, masáže, kadeřnictví a další. masáže, kosmetické procedury, turecké lázně, vířivka, finská sauna (některé služby nejsou dostupné pro děti do 16 let), Gloria Golf Club: golfové hřiště se 45 jamkami a lekce golfu (nutná předchozí rezervace), Gloria Sports Arena: sportovní aréna s možností provozování přibližně 50 sportů (v centru Beleku). Pro děti: miniklub (děti ve věku 4-12 let), klub pro teenagery (13-17 let), herna, dětské hřiště.

Webové stránky

www.gloria.com.tr

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento hotel se nachází uprostřed borového lesa, má rozlehlý areál s bohatým zázemím a vynikající kuchyní. Netradiční pokoje zaujmou svým komfortem a luxusem. Jedinečný výhled na řeku a moře zároveň dává hotelu vyniknout mezi ostatními svým okouzlujícím šarmem. Všestrannost zařízení vám zajistí nevšední vzpomínky na cestu, při níž se sny stávají skutečností. Rozhodně doporučujeme všem náročným klientům.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza pri modrom Stredozemnom mori a je zasadený do rozsáhlých upravených zahrad. Susedí se sesterským hotelem Gloria Golf Resort. Od pláže ho oddeľuje rieka Acisu, ktorá mu dodáva šarm. Nachádza sa približne 40 km od letiska Antalya, približne 148 km od letiska Gazipasa a približne 7 km od centra mesta Belek. Do centra Antalye je to přibližně 50 km.

.
Webová lokalita

www.gloria.com.tr

Športový a animačný program

Hotel ponúka množstvo aktivít a animácií vrátane aerobiku, jogy, zumba, vodného póla, gymnastiky, stolného tenisu, animácií, šípok, basketbalu, plážového volejbalu, boccie, nočného klubu Insonomia, amfiteátra (tánčné predstavenia, akrobacia, show), fitnescentra (8:20:00 od 16 rokov, niektoré služby za poplatok). K dispozici jsou tenisové kurty (9:00-21:00) (na požiadanie za príplatok: tenisové vybavenie a lekcie). K dispozici také za príplatok: herné centrum (16:00-0:00) vrátane bowlingu, biliardu, videohier, virtuálnej reality, vodných športov, Serenity Spa (9:00-20:00) zahàňajúce okrem iného masáže, kozmetické procedúry, kozmetické ošetrenia, masáže, kaderníctvo a ďalšie. masáže, kozmetické procedúry, turecký kúpeľ, vírivka, fínska sauna (niektoré služby nie sú k dispozícii pre deti do 16 rokov), Gloria Golf Club: Gloria Sports Arena: športová aréna s možnosťou približne 50 športov (v centre Beleku). Pre deti: miniclub (deti vo veku 4-12 rokov), club pre tínedžerov (13-17 rokov), herňa, detské ihrisko.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (7:00-10:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) v hlavní restauraácii formou bufetu. Zmrzlina k dispozici v hlavní restauraci během obeda a večera a v restauracích s občerstvením. Cukráreň so širokým výberom zákuskov, tort, muffinov a iných (11:00-18:00). Široký výběr občerstvenia (vo vybraných časech mezi 12:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a některé importované nápoje k dispozici 24 h vo vybranom bare, v ostatných baroch počas otváracích hodín. Některé dovážené nápoje za příplatek. Čerstvo vylisované šťávy k dispozici 24 h v lobby bare, coffee point (8:00-0:00). Hotel je známy svojí rozmanitostí chutí a nezabudnuteľnou mezinárodní kuchyňou.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, hlavná reštaurácia Tetrasomia, 5 a'la carte reštaurácia: japonská, steaková, francouzska, talianska (k dispozici raz týždenne, rezervácia dva dni vopred) a rybia (k dispozici raz týždenne, rezervácia dva dni vopred, za príplatok). 9 barů: Ella Fitzgerald lobby bar, Traces Beach bar, Dock's Pier bar, La Trattoria bar, Route 66 bar, Arena bar (v oblasti amfiteátra), Wurlitzer Karaoke bar (v oblasti zábavného centra), Insomnia Disco bar (v oblasti zábavného centra) a Relax Vitamin bar (v oblasti kúpeľov). 3 restaurace s občerstvením. Izbová služba (23:00-7:00). Hostia môžu využívať 5 vonkajších bazénov (hlavný bazén, detský bazén, bazén s morskaou vodou, vyhrievaný bazén, vyhrievaný bazén pre deti), krytý bazén v areáli Serenity SPA (k dispozícii je aj detský bazén) a aquapark (v areáli Gloria Golf Resort). Ležadla, slunečníky a osušky zdarma. Za příplatok: práčovňa, stráženie detí (1-12 rokov).

.
Podľa nášho názoru

Tento hotel sa nachádza uprostred borovicového lesa, má rozlehlý areál so širokou ponukou zariadení a vynikajúcou kuchyňou. Netradičné pokoje zaujmú svým komfortem a luxusem. Jedinečný výhled na řeku a více zároveň dává hotel vyniknúť medzi ostatnými svojím očarujúcim šarmom. Všestrannosť zariadení zabezpečí, že vaša cesta poskytne neobyčajné spomienky, kde sa sny stávajú skutočnosťou. Rozhodně doporučujeme všem náročným klientům.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu a nápoje neuvedené v popisu jednotlivých hotelů, jiné osobní výdaje a turecké vízum. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.Název zájezdu v polském jazyce: Turcja - Riwiera wczasy

 

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Nejsou přijímány také dolary vytištěné před rokem 1996 (s malými podobiznami prezidentů). Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety.   

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

Měna
TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR, popř. USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

 

Úřední jazyk
Turečtina.Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako zpropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.  

 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

 

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

 

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.V oblasti

Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická střediska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

 

Side
Městečko ležící na poloostrově svádí svými krásnými plážemi, malebnými přístavy jachet a dobře zachovalými památkami z doby římské - amfiteátr a Apollónův chrám. V okolí samotného Side se nachází mnoho rekreačních míst, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písčité pláže, restaurace, obchody a zábavní a nákupní centrum.Odlety z: Varšavy, Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

 

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE 
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, díky své barvě zvaného Bavlněný hrad. Je to jedinečná, 14 tisíc let se tvořící kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek, naplněných vodou z horkých pramenů. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka k ruinám města Hierapolis - antickým lázním. Dochovalo se tu mnoho památek z časů římských: Velké lázně z 2. století našeho letopočtu, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty z vás, kteří se chtějí přesvědčit o tom, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro nejnáročnější. Dalším bodem programu bude návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokáže odpoutat od smlouvání, se s vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas ukázat vám nejkrásnější panorama města. 

 

KAPPADOKIE
Fascinující 2 denní výlet ke kořenům křesťanství, do „měsíční krajiny” tvořené skalními a podzemními městy. Jedná se o jedinečnou příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Po cestě do Kappadokie navštívíme ve městě Konya Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Také navštívíme v Turecku největší karavanseráj (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany) pocházející z 13. století. Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den cesta do Göreme, kde uvidíme slavné kostely vytesané ve skalách. V programu jsou také zastávky na vyhlídkových místech.

 

PERLY STAROVĚKÉ PAMFILIE 
Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - také nazývané „malým Efesem”, kde jsou zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helenistických měst. Poté navštívíme Národní park Kurşunlu s nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a získáme sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadle v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

 

HAMMAM
Hammam, tedy turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbené místo odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však časem změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné mytí a peeling speciální rukavicí „kese”, parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

 

ZELENÝ KAŇON 
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v přírodě a obdivují pohádkové scenérie. Budete se těšit smaragdově zbarvenou vodou průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytným nebem. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě. Bude také chvíle na zhotovení fotografie páté největší přehrady v Turecku - Oymapinar, která byla postavena díky povodni.

 

JEEP SAFARI
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horské divočiny, slunce, prach a vítr ve vlasech. Kvůli nim jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdete stylové domky, mimořádný výhled a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost k zapálení vodní dýmky.

 

MOŘSKÁ VÝPRAVA 
Na prázdniny všichni tak dlouho čekáme. Byly vymyšleny přesně proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se vydáme na plavbu. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během plavby si lze zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

 

RAFTING
Bláznivý sjezd horské řeky kaňonu Köprülü. Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušený sportovec, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má cca 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během kterých budete moci relaxovat a vychutnat si osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě.

 

DELFINÁRIUM 
Srdečně zveme k návštěvě delfinária. Výlet poskytne dostatek dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty, můžete také obdivovat jejich představení. Fantastické dobrodružství a to nejen pro děti!!!

 

POTÁPĚNÍ 
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v oblasti, poskytujíc vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté v doprovodu instruktora sestoupíme pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

 

MANAVGAT
Výlet, který vám umožní poznat blíže Turecko. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nákupech a nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená říční voda mísí se slanou mořskou vodou. Následně navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

 

POZNEJ ALANYI
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyní v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme „turecký oběd” a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Během plavby obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali piráti. 

 

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny odjezdů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány ihned na pořadatele. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, detailní informace obdržíte od našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na místní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na lokalitě hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku, na Turecké riviéře obvykle trvá od 1.6. do 30.9. 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč