Vogue Hotel Supreme Obrázek0
Vogue Hotel Supreme Obrázek1
Vogue Hotel Supreme Obrázek2
Vogue Hotel Supreme Obrázek3
Vogue Hotel Supreme Obrázek4
Vogue Hotel Supreme Obrázek5
Vogue Hotel Supreme Obrázek6
Vogue Hotel Supreme Obrázek7
Vogue Hotel Supreme Obrázek8
Vogue Hotel Supreme Obrázek9
Vogue Hotel Supreme Obrázek10
Vogue Hotel Supreme Obrázek11
Vogue Hotel Supreme Obrázek12
Vogue Hotel Supreme Obrázek13
Vogue Hotel Supreme Obrázek14
Vogue Hotel Supreme Obrázek15
Vogue Hotel Supreme Obrázek16
Vogue Hotel Supreme Obrázek17
Vogue Hotel Supreme Obrázek18
Vogue Hotel Supreme Obrázek19
Vogue Hotel Supreme Obrázek20
Vogue Hotel Supreme Obrázek21
Vogue Hotel Supreme Obrázek22
Vogue Hotel Supreme Obrázek23
Vogue Hotel Supreme Obrázek24
Vogue Hotel Supreme Obrázek25
Vogue Hotel Supreme Obrázek26
Vogue Hotel Supreme Obrázek27
Vogue Hotel Supreme Obrázek28
Vogue Hotel Supreme Obrázek29
Vogue Hotel Supreme Obrázek30
Vogue Hotel Supreme Obrázek31
Vogue Hotel Supreme Obrázek32
Vogue Hotel Supreme Obrázek33
Vogue Hotel Supreme Obrázek34
Vogue Hotel Supreme Obrázek35
Vogue Hotel Supreme Obrázek36
Vogue Hotel Supreme Obrázek37
Vogue Hotel Supreme Obrázek38
Vogue Hotel Supreme Obrázek39
Vogue Hotel Supreme Obrázek40
Vogue Hotel Supreme Obrázek41
Vogue Hotel Supreme Obrázek42
Vogue Hotel Supreme Obrázek43
Vogue Hotel Supreme Obrázek44
Vogue Hotel Supreme Obrázek45
Vogue Hotel Supreme Obrázek46
Vogue Hotel Supreme Obrázek47
Vogue Hotel Supreme Obrázek48
Vogue Hotel Supreme Obrázek49
Vogue Hotel Supreme Obrázek50
Vogue Hotel Supreme Obrázek51
Vogue Hotel Supreme Obrázek52
Vogue Hotel Supreme Obrázek53
Vogue Hotel Supreme Obrázek54
Vogue Hotel Supreme Obrázek55
Vogue Hotel Supreme Obrázek56

Vogue Hotel Supreme

Turecko - Egejská riviéra - Bodrum
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento elegantní hotel se nachází v mimořádně malebné oblasti obklopené pobřežní vegetací v krásném zálivu Torba. Přibližně. 4 km od malé vesničky Torba a cca 8 km od centra Bodrumu s četnými obchody, restauracemi. Na letiště Bodrum je to cca 30 km.

.
Pláž

Přímo u hotelu se nacházejí 2 krásné soukromé písečné pláže o celkové délce přibližně 750 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, směnárna, výtahy, hlavní restaurace a 4 restaurace a'la carte (turecká, italská, asijská kuchyně a mořské plody; nutná předchozí rezervace), 10 barů, včetně baru u bazénu a baru na pláži, 4 bazény a jeden z největších aquaparků v oblasti s 25 skluzavkami. Dále: obchod se suvenýry, prádelna, žehlení, půjčovna aut, konferenční místnost, fotograf, kadeřnictví.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), noční jídlo (24:00-02:00) podávané v hlavní restauraci. Dále občerstvení během dne, ovoce, palačinky, zmrzlina (12:00-16:00) podávané ve vybraných barech, sladké občerstvení (15:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané importované lihoviny podávané ve vyznačených barech během otevírací doby, lobby bar otevřen 24 hodin. K dispozici jsou bezlepková a bezlaktózová menu.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí bohatou animační nabídku pro děti i dospělé. Sportovní aktivity přes den, včetně plážového volejbalu, boccie, vodní gymnastiky a večer: taneční vystoupení, živá hudba, diskotéka. Dále je zdarma k dispozici: Aquapark (mimo hlavní sezónu otevřen v závislosti na aktuálním počasí), posilovna, zumba, stolní tenis, jóga, tenisové kurty, pilates, šipky, turecké lázně, sauna. Pro nejmladší hosty hotel nabízí: Dino Park, Luna Park, 3 kluby (v závislosti na věku) poskytující širokou škálu aktivit včetně kurzů origami a basketbalu. Za poplatek: kulečník, bowling, lekce tenisu, herna, vodní sporty, paragliding, 8D kino, motokáry, masáže, lázeňské procedury.

Webové stránky

www.voguehotelsupreme.com

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru
Špičkový hotel, který se nachází v mimořádně malebné oblasti, v těsné blízkosti letiště. Doporučujeme pro ty, kteří se zaměřují na luxusní dovolenou a hledají řadu aktivit ve špičkovém hotelu. Rozsáhlá nabídka All&nbspInclusive uspokojí každého hosta. Další výhodou je krátký transfer z&nbspletiště a blízkost turistického Bodrumu s&nbspmnoha atrakcemi.
Umiestnenie

Tento elegantní hotel se nachází v mimořádně malebné oblasti, obklopený pobřežní vegetací v krásnom zálive Torba. Približne. 4 km od malé vesnice Torba a cca 8 km od centra Bodrumu s množstvom obchodov, reštaurácií. Na letisko Bodrum cca 30 km.

.
Webová lokalita

www.voguehotelsupreme.com

Športový a animačný program

Hotel ponúka bohatú animačnú ponuku pre deti aj dospelých. Športové aktivity počas dňa vrátane plážového volejbalu, boccie, vodné gymnastiky a večer: tánčné predstavenia, živá hudba, diskotéka. K dispozici je také bezplatne: aquapark (mimo hlavní sezóny otevřený v závislosti od aktuálneho počasia), posilňovňa, zumba, stolný tenis, joga, tenisové kurty, pilates, šípky, turecké kúpele, sauna. Pre najmenších hostí hotel ponúka: Dino Park, Luna Park, 3 kluby (v závislosti od veku), které poskytujú širokú škálu aktivít vrátane kurzov origami a basketbalu. Za poplatok: biliard, bowling, výuka tenisu, herňa, vodné športy, paragliding, 8D kino, motokáry, masáže, kúpeľné procedúry.

.
Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), noční jídlo (24:00-02:00) podávané v hlavní restauraci. Kromě toho občerstvenie počas dňa, ovocie, palacinky, zmrzlina (12:00-16:00) podávané vo vybraných baroch, sladké občerstvenie (15:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovážané alkoholické nápoje podávané v určených baroch počas otváracích hodín, lobby bar otvorený 24 hodín. K dispozici jsou bezlepkové a bezlaktózové menu.

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, priestranná vstupná hala, zmenáreň, výťahy, hlavná reštaurácia a'la carte a'4 reštaurácie (turecká, talianska, ázijská a s morzeými plodmi; nutná rezervácia vopred), 10 barov vrátane baru pri bazéne a plážového baru, 4 bazény a jeden z největších aquaparkov v oblasti s 25 šmykľavkami. Dále: obchod so suvenírmi, práčovňa, žehlenie, požičovňa áut, konferenčná miestnosť, fotograf, kaderníctvo.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle zvoleného ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu a nápoje, které nejsou uvedené v popisu jednotlivých hotelů, ostatní osobní náklady.

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky v hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu nebude možné platit fakultativní výlety bankovkami v této hodnotě. 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: www.R.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Upozornění
Podmínky platí ke dni 26.7.2022 a mohou se změnit.

Jiné

EGEJSKÁ RIVIÉRA - obecné informace

Pobřeží Egejského moře je menší částí turistického Turecka, obklopená spoustou tyrkysových poběží a malebných, okouzlujících zátok. Egejská riviéra nabízí místa vhodná pro klidnější dovolenou, stejně jako spoutu turistických atrakcí i historických památek.

Měna
TL – turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelích je kurs zpravidla nejméně příznivý).

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je spropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů fakultativních výletů a číšníků v restauracích. 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Úřední jazyk

turečtina

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré zároveň koupit i známky pro leteckou poštu.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.


V regioně

Kusadasi
Tyto malebné a okouzlující lázně se nacházejí cca. 100 km od Izmiru a jsou jedním z nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Egejského moře. Za jeho původní název - "ptačí ostrov" vděčí blízkosti malého ostrova, který je turistickým symbolem Kusadasi. Toto místo má všechny výhody známého letoviska: bohatou historii, římské a byzantské pamětihodnosti, barevný folklór, širokou nabídku nočního života, azurově modré moře a krásné pláže.

Didim
Nevelké městečko se nachází na místě antické Didymy, kde můžete obdivovat ruiny Apollonova chrámu, jen cca 70 km od letiště Bodrum-Milas. Oblíbené přímořské letovisko, známé svými dlouhými písečnými plážemi, čistou tyrkysovou vodou, zbytky historických ruin a téměř nekonečným množstvím slunečných dnů.

Bodrum
Přístavní město, které je velmi populární turistickou destinací. Je známé také unikátními památkami, jako je Hrobka Mausóla z Halikarnassu, která je jedním ze 7 divů antického světa, stejně jako jeho nočníhm životem, kluby a diskotékami.

Izmir
Třetí největší město a po Istanbulu největší přístav v Turecku. Město věky patřilo Řecku a bylo rovněž součástí Římské říše. Kombinuje v sobě dlouhou historii a moderní zástavbu s širokými bulváry a kosmopolitní atmosférou. V Izmiru určitě navštivte agoru, největší bazar ve městě - Kemeralti a projděte se po přímořské promenádě Kordon.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Wroclaw, Lodź a Gdaňsk. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: www.R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

EFEZ
Jedno z nejlépe dochovaných historických měst světa. Výlet do Efezu je skutečnou cestou za řeckou a římskou kulturou a za kořeny křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, prosperujícím přístavním městem a obchodním centrem. V době vlády Římanů zde byl postaven chrám na počest císařů: Domiciána, Trajána a Hadriána. Úžasné místo, jehož kameny pamatují filosofa Héraklése a úbočí hory Pion nesou ozvěnu vystoupení sv. Pavla. Podle tradic jsou v okolí Efezu ruiny baziliky s hrobem sv. Jana Evangelisty a Dům Marie - Ježíšovy matky, kde strávila poslední léta svého života. Mezi nejnavštěvovanějšími památkami a turistickými zajímavostmi Turecka předběhlo Efez v roce 2012 pouze Muzeum Hagia Sophia a palác Topkapi. Během prohlídky navštívíte: starobylé město Efez, Meryemana (Dům matky Marie) a ruiny chrámu bohyně Artemis. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

ŞIRINCE
Nádherná vesnička s řeckými kořeny, která se nachází na vrcholu hory. Neobvyklé výhledy a místní klima působí, že i šálek čaje zde chutná výjimečně. Místo je známé díky výrobě ovocných vín, ale místní obyvatelé nabízejí také rukodělné výrobky, koření, olivy a čerstvé džusy. Příležitost ke strávení příjemného klidného odpoledne v prostředí broskvových sadů. Vesnice zažila skutečné obležení v prosinci roku 2012, kdy se objevila fáma, že bude ušetřena během Mayské apokalypsy. Cena cca 15 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

ADALAND (Kuşadası)
Jeden z 10 nejlepších aquaparků světa! Rodinnou zábavu poskytuje 30 různých skluzavek a vodních atrakcí, mezi nimiž je i náhražka vzrušujícího raftingu! V roce 2012 byly postaveny další dvě pozice, z nichž jedna stoupá až do výšky 110 m. U každé atrakce dohlížejí na bezpečnost kvalifikovaní zaměstnanci. Během pobytu v aquaparku (za příplatek) možnost účasti na delfíní show, bude také příležitost si s nimi zaplavat! Cena cca 22 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 40 EUR - z oblasti Didim.

DELFÍNÍ SHOW
Čas splnit si Vaše dětské sny! Zveme Vás na návštěvu delfinária. Nejdřív se Vám delfíni pochlubí svými mimmořádnými schopnostmi. Poté budete mít  možnost si pár minut zaplavat s těmito nádhernými tvory. Nezapomenutelný zážitek zaručen! Cena cca 20 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 45 EUR z Bodrumu. Plavání s delfíny za příplatek.

AQUAPARK BODRUM
Vstup do aquaparku. Cena cca 22 EUR - z oblasti Bodrum.

HAMAM
Je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným - relaxovat a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedury v hammamu (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se uvolnit. Doporučujeme především na začátku dovolené, peeling zrychluje opalování. Cena cca 25 EUR - z oblasti Bodrum (cca 10 EUR bez masáže), cca 12 EUR - z oblasti Didim, cca 15 EUR z oblasti Kusadasi.

KOS "návštěva u Hippokrata"
Tento řecký ostrov patří do souostroví Dodekanés. Od pobřeží Turecka jej dělí pouze úzká úžina. V hlavním městě ostrova se nacházejí zříceniny starobylého Asklepionu - chrám boha Asklépia a starožitné lékařské školy. Asklepion byl původně místem odpočinku a rekonvalescence, později nemocnicí a ozdravovnou. Kos je považován za vlast Hippokrata. Podle legend přednášel své učení pod velkým platanem nazývaným "Hippokratovým stromem". Platan roste naproti vstupu do hradu Johanitských rytířů. V ceně výletu transfer do/z přístavu, vstupenky na trajekt. Cena cca 29 EUR - z oblasti Bodrum, cca 50 EUR - z oblasti Didim.

SAMOS
Samos je ostrovem ležícím ve východní části Egejského moře, 1,5 km od pobřeží Malé Asie, kde v dávných dobách vzkvétala řecká kultura. Kmen Pelazgů byl prvním, který obýval ostrov a uctíval bohyni Héru. Podle mytologie se Hera narodila u břehu řeky Imvras a je považována za ochránkyni Samosu. Proto byl také posvátný pták - páv často zobrazován na antických mincích z doby rozkvětu ostrova. Je docela pravděpodobné, že název Samos pochází od Féničanů a znamená „místo někde vysoko“. Prvním mytickým králem Samosu byl Ageos, hrdina výpravy Argonautů, který postavil první dřevěný chrám a umístil tam sochu bohyně Héry. Cena cca 50 EUR - pouze z oblasti Kusadasi.

PAMUKKALE
Tento turecký zázrak přírody se nachází v oblasti Národního parku a byl umístěn na seznamu Světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny jsou dominantou západní oblastí Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerální vody. Tento proces probíhá již 14 000 let. Jsou nazývány "Bavlněným hradem" - bílými, kaskádovitě uloženými bazény, které z dálky opravdu vypadají jako klubka vlny. Cena cca 55 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 60 EUR - z oblasti Didim, cca 65 EUR - z oblasti Bodrum.

DALYAN
Skvělý výlet do Dalyanu - mimořádného místa, kde se setkává a mísí flóra a fauna typická pro sladkou a slanou vodu. Výsledkem tohoto setkání dvou rozdílných světů je mimořádné bohatství, přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Autokar vyměníme za loď a doplujeme k prvnímu bodu našeho výletu, kterým jsou bahenní a sirovodíkové koupele. Po obědě se vydáme na další plavbu k přírodnímu kanálu spojujícímu moře s jezerem Koycegiz. Tímto způsobem dojedeme k místu, které je jedním z nejznámějších pohledů Turecka - k Lykijským hrobkám vytesaným do skály. Na závěr doplujeme k Želví pláží - místu, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vejce. Přestávka ke koupání a opalování. Cena cca 55 EUR - z oblasti Bodrum a cca 60 EUR z oblasti Didim.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autokar může budit zdání horské túry - ale takovéto prohlížení neuspokojí ty, kteří milují horská bezcestí, slunce, prach a vítr ve vlasech. Právě pro ně jsme připravili program Jeep Safari. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim a Bodrum, cca 35 EUR z oblasti Kusadasi (z oblasti Kusadasi možnost kombinace Jeep Safari + plavba lodí - cena cca 45 EUR)

MOŘSKÁ EXPEDICE
Prázdniny jsou dlouho očekávaným časem pro všechny. Dovolená byla vynalezena právě proto, aby člověk relaxoval a nabil baterie pozitivní energií. Srdečně zveme na plavbu lodí - výlet je ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, od každodenního života a strávit krásný den v lůně přírody. Takže je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se vydáme na plavbu. Slunce, tichý zvuk moře a malebná krajina Vám umožní relaxovat. Během plavby lze plavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Oběd na palubě. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim, cca 18 EUR - z oblasti Kusadasi, cca 35 EUR z oblasti Bodrum (neomezená konzumace nápojů).

BODRUM CITY TOUR
Doprava, služby polského delegáta během výletů (Myndos Gate, větrné mlýny, amfiteátr, volný čas, nakupování). Cena cca 8 EUR z Bodrumu.

JÍZDA NA KONI
Dobrodružná expedice na koních tureckou vesnicí, okolními lesy a plážemi. Cena cca 40 EUR - z oblasti Didim, cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

VÝPRAVA NA BAZAR V DIDIM
Návštěva místního bazaru v městečku Didim, volný čas u Apollónova chrámu. Možnost nakupování v obchodě s kůží. Cena cca 5 EUR - z oblasti Didim.

NAKUPOVÁNÍ V SOKE
Nakupování v nákupním centru vzdáleném asi 50 km od Didimu, kde se nacházejí obchody známých značek. Cena cca 15 EUR - z oblasti Didim.

KUSADASI CITY TOUR
Sobotní návštěva centra města Kusadasi, během které místní průvodce ukáže a povypráví o tom, co je nejzajímavější v tomto městě. Cena cca 8 EUR - z oblasti Kusadasi.

POTÁPĚNÍ
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto firmy organizují potápění a školení pro individuální klienty, stejně jako celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v okolí, poskytují vybavení a zabezpečení. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto neobvyklé dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor seznámí všechny se základními principy potápění a obeznámí s vybavením. Poté v doprovodu instruktora sestoupíme pod vodu. Přidejte se do exkluzivního klubu průzkumníků hlubin! Cena cca 42 EUR - z oblasti Bodrum, cca 40 EUR - z oblasti Didim (během přestávky oběd), cca 30 EUR - z oblasti Kusadasi.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Proto případné reklamace by měly být adresovány přímo organizátorovi. Popisy a ceny fakultativních výletů uvedené v katalogu jsou pouze informativní. Podrobné informace získáte u našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na umístění hotelu.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 150 dní od data odletu z Turecka.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč