Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek0
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek1
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek2
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek3
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek4
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek5
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek6
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek7
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek8
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek9
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek10
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek11
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek12
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek13
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek14
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek15
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek16
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek17
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek18
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek19
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek20
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek21
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek22
Grand Yazici Club Marmaris Palace Obrázek23

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Turecko - Marmaris - Marmaris
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komplex Grand Yazici Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velkém zeleném pozemku uprostřed borovicového lesa. Do nedalekého Icmeleru cca 2 km, do Marmarisu cca 6 km. Na letiště Dalaman cca 90 km. Přímo před hotelem se nachází promenáda, po které se dostanete do centra Marmarisu.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné a oblázkové soukromé pláži na plošině s elegantně upraveným molem. Sestup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře, ručníky a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a'la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná předchozí rezervace), 8 barů, včetně baru u bazénu, na pláži a v lobby. Kromě toho: 4 bazény, 1 tobogán vinoucí se mezi stromy, dětské brouzdaliště. U bazénů jsou zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a osušky.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (18:30-21:00) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (11:00-17:00), cukrárna (11:00-18:00), noční občerstvení (23:00-06:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za příplatek: nápoje podávané mezi 00:30-10:00, importované nealkoholické a alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá rozsáhlý animační program během dne i večer: hry a aktivity u bazénu, večerní show, turecký večer. Dále: hřiště na plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla. Tenisové kurty, kulečník, stolní tenis - zdarma, nutná záloha. Za poplatek: lázeňské centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti miniklub.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Malebný hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a nedalekých památek. Komfortně zařízené pokoje a bohaté All Inclusive jsou další výhodou tohoto hotelu. Nabídka je zaměřena především na rodiny s dětmi a ty, kteří si chtějí odpočinout v blízkosti přírody.

Umiestnenie

Komplex Grand Yazici Marmaris Palace se nachází v pokojnej oblasti, na velkom zelenom pozemku uprostred borovicovo-palmového lesa. Do neďalekého Icmeleru cca 2 km, do Marmarisu cca 6 km. Na letisko Dalaman cca 90 km. Priamo pred hotelom sa nachádza promenáda, po ktorej sa dostanete do centra Marmarisu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá rozsáhlý animační program během dne a večera: hry a aktivity pri bazéne, večerné predstavenie, turecký večer. Dále: ihrisko na plážový volejbal, minifutbal, minibasketbal, boccia, šípky, vodné bicykle. Tenisové kurty, biliard, stolní tenis - zdarma, vyžaduje sa záloha. Za poplatok: kúpeľné centrum, vodné športy na pláži, požičovňa bicyklov. Pre deti miniklub.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (18:30-21:00) podávané formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (11:00-17:00), cukráreň (11:00-18:00), nočné občerstvenie (23:00-06:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatok: nápoje podávané v čase 00:30-10:00, importované nealkoholické a alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvo vylisované džúsy.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepce, hlavní restaurace a 3 a'la carte restaurace: turecká, talianska a rybia (za poplatok, nutná rezervace předem), 8 barov včetně: baru při bazénech, na pláži a v lobby. Kromě toho je možné využít i další služby: V případě potřeby je možné využít i další služby: 4 bazény, 1 tobogán vinúci sa medzi stromami, detské brodítko. Pri bazénoch sú k dispozícii bezplatné ležadlá, slnečníky a osušky.

.
Podľa nášho názoru

Malý hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a blízkých atrakcí. Komfortne zariadené izby a bohaté All Inclusive sú ďalšou výhodou tohoto hotela. Ponuka je zaměřená zejména na rodiny s dětmi a ty, které si chtějí oddýchnout v blízkosti přírody.

.

Program:

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem letadla u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

EGEJSKÁ RIVIÉRA obecné informace (Marmaris)

Měna
TL – turecká lira. Do Turecka je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelích je kurs zpravidla nejméně příznivý).

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je spropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů fakultativních výletů a číšníků v restauracích. 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Úřední jazyk

turečtina

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré zároveň koupit i známky pro leteckou poštu.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na svého operátora k ověření sazeb.

V regioně:

Marmaris
Jedno z nejoblíbenějších letovisek na Egejském pobřeží Turecka, známé pro svůj malebný přístav plný jachet a bohatý noční život. Výborná poloha, krásný výhled a spousta zeleně činí z letoviska Marmaris ideální místo k relaxaci a procházkám. Je odtud blízko do Efesu, Pamukkale nebo Dalyanu a dokonce i na řecký ostrov Rhodos, na který můžete doplout katamaránem za necelých 60 minut.

Ölüdeniz 
Je velmi známé a populární letovisko ze dvou hlavních důvodů. Za prvé je to jednoznačně nejkrásnější a nejvíce fotografovaná pláž v Turecku, za druhé je považováno za jedno z nejlepších míst na světě pro paragliding. Během letu si můžete vychutnat krásný výhled na lagunu a jedinečné zátoky.

Fethiye
Se nachází na místě starověkého města Telmessos, jehož ruiny si můžete vychutnat při procházkách podél pobřeží. V současné době je to jeden z nejoblíbenějších turistických center v Turecku, přitahuje každoročně tisíce turistů z celé Evropy.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně a Gdańska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem letadla u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

EFEZ 
Jedno z nejlépe zachovalých starověkých měst na světě. Výlet do Efezu je skutečnou cestou do náruče řecké a římské kultury a kořenů křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, přístavem a obchodním centrem. Za vlády Římanů zde byly postaveny chrámy na počest císařů Domicijána,Trajána a Hadrijána. Úžasné místo, kde si kameny pamatují filozofa Hérakleita a úbočí hory Pion nese ozvěnu kázání Svatého Pavla. Podle pověsti se v okolí Efesu rovněž nacházejí ruiny baziliky s hrobem Svatého Jana Evangelisty a dům panny Marie - matky Ježíše, ve kterém strávila poslední roky svého života. Efez patří mezi nejnavštěvovanější památky Turecka a v roce 2012 s ním mohlo soutěžit pouze muzeum Haghia Sophia a  renesanční palác Topkapi. Během výletu navštívíte starověké město Efez,Meryemana (dům matky boží) a pozůstatky Artemidina chrámu. Cena cca 64 EUR - z oblasti Fethiye a Hisaronu, cca 60 EUR - z oblasti Marmaris.

TURECKÁ NOC
Tradiční turecký večer v pohádkové zemi tance a zpěvu. V noci se nádvoří paláce ze šestnáctého století v Marmarisu zaplní davem lidí, vůní turecké kuchyně a zvuky tradiční hudby. Mezi nejzajímavější patří břišní tanec, tanec dervišů a další regionální tance. Cena cca 30 EUR - z oblasti Marmaris

HAMAM
To je ideální místo pro turisty, kteří chtějí spoji příjemné s užitečným - zrelaxovat se a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedur v tureckých lázních (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se zrelaxovat. Doporučujeme především na začátku vaší dovolené, protože peeling urychlí vaše opálení. Cena cca 25 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris

PAMUKKALE
Tento turecký div přírody se nachází v národním parku a je zařazen na Seznam světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny dominují oblasti západní Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerálních vod trvající 14 tisíc let. Je nazývaný  "Bavlněný hrad" - bílé, kaskádové bazény z dálky skutečně vypadají jako koule z vlny. Cena cca 50 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

DALYAN
Výlet do Dalyanu - neobvyklého místa, kde se setkává a prolíná  mezi sebou flóra a fauna typická pro sladkou i slanou vodu. Výsledkem setkání dvou obvykle oddělených světů je přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Z autobusu přesedneme na loď a poplujeme na první zastávku našeho výletu, kterou jsou bahenní a sirné koupele. Po obědě pokračujeme v další plavbě přírodním kanálem, který spojuje moře s jezerem Koycegiz. Tak se dostaneme  na místo, které se pyšní jedním z nejkrásnějšího divů Turecka - do skály  vytesaných licyjských hrobek. Poslední zastávkou bude Želví pláž - místo, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vajíčka. Přestávka na koupání a opalování. Cena cca 37 EUR - z oblasti Fethiye, cca 40 EUR - z oblasti Marmaris.

POTÁPĚNÍ 
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují ponory a školení pro individuální klienty i skupiny. Možnost získání mezinárodních certifikátů a se zkušenými potápěči se zůčastňovat expedice do nejzajímavějších míst v oblasti. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto úžasné dobrodružství doporučujeme program pro začátečníky. Instruktor vám představí všechny základní principy potápění a seznámí s přístroji. Potom se spolu s instruktorem potopíte pod vodu. Během přestávky mezi ponory se bude podávat oběd na palubě lodi. Připojte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin! Cena cca 50 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro klinety milující vzrušení. Pro milovníky divočiny a hor, se sluncem, prachem a větrem ve vlasech. Speciálně pro ně byl navržen program Jeep Safari. V horách najdou stylové domky, nádherné výhledy a nepřeberné bohatství přírody. Na oběd  se zastaví do okouzlující restaurace na řece Dimcay. Cena cca 28 EUR - z oblasti Fethiye, cca 30 EUR - z oblasti Marmaris.

RAFTING
Adrenalinový rafting po horské řece Koprulu Canyon. Aby jste si užili tuto zábavu, nepotřebujete být zkušený sportovec, protože budete pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží pádla, vesty a přilby.Trasa je dlouhá přibližně 14 km a samotný sjezd trvá 2,5 hodiny. V průběhu expedice jsou plánované zastávky, během nichž budete moci relaxovat a zaplavat si v osvěžující, křišťálově čisté vodě. Cena cca 55 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

MOŘSKÁ VÝPRAVA
Na dovolenou se tak dlouho čeká. A prázdniny byly vynalezeny pro relax a dobití energie. Lodní výlet je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z města a strávit krásný den v lůně přírody. Takže konec se vstáváním stresem a spěchem  - dnes jedeme na plavbu. Slunce, jemný šelest moře a malebné pobřeží nám umožní relaxovat. Během plavby si můžeme zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Cena cca 20 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

OSTROV KLEOPATRY
Neuvěřitelná celodenní plavba v tyrkysových vodách zátoky Gökova ke krásnému ostrovu Kleopatra, známému díky jedinečným plážím slavným po celém světě. Legenda praví, že písek, který se nevyskytuje nikde jinde mimo Egypt, zde nechal loděmi přepravit Marek Antonius pro svou milovanou Kleopatru. V ceně výletu je zahrnut: transfer z hotelu do přístavu a zpět, snídaně, oběd a přestávka na kávu s občerstvením. Četné přestávky k plavání (doporučujeme vzít masku ke šnorchlování) a možnost bahenní koupele. Cena cca 35 EUR - z oblasti Marmaris.

PARAGLIDING
Možnost tandemového seskoku v doprovodu zkušeného instruktora. Během letu lze obdivovat úžasný výhled na okolní krajinu z ptačí perspektivy - krásné pláže, zátoky a azurové vody. Cena cca 105 EUR - z oblasti Fethiye, cca 130 EUR - z oblasti Marmaris.

RHODOS 
- ostrov Slunce je bezpochyby místem, kde můžete zažít pravou řeckou atmosféru a současně během jedné dovolené vidět dvě země. Po asi 2,5hodinové plavbě doporučujeme procházku po přístavu a návštěvu místa, kde se nacházel jeden z divů antického světa - Rhodský kolos. Doporučujeme také prohlídku Paláce velmistrů - jedné z nejpůsobivějších památek Rhodosu. Na ostrově se dochovaly objekty z období turecké nadvlády, např.: Sulejmanova mešita, turecké lázně a osmanská knihovna, která má ve své sbírce vzácné islámské rukopisy. Během procházky Rhodem budete okouzleni malebnými, úzkými uličkami a rušnými řeckými tavernami, ve kterých lze ochutnat vynikající místní pochoutky. Cena 70 EUR - z oblasti Fethiye, cca 57 EUR - z oblasti Marmaris.

SAKLIKENT
- nejdelší rokle v této části Turecka dlouhá asi 18 km a vysoká 300 m. Byla vytvořena řekou Eşen, která stéká z pohoří Taurus. Během výletu zveme na procházku tímto malebným místem, které bylo objeveno relativně nedávno. Osvěžující voda a úžasné skalní útvary se zaručeně postarají o nezapomenutelný zážitek. Následně půjdeme na oběd do restaurace Yaka Park, ve které lze ochutnat mimo jiné čerstvé pstruhy. Po obědě zveme na prohlídku města Tlos - jednoho z nejstarších a nejdůležitějších center starověké Lýkie. Do dnešní doby uchvacuje davy turistů svým umístěním na strmém, skalním útesu. V Tlosu můžeme obdivovat zachovalé ruiny antického města jako např.: divadlo, stadion, termály nebo lýkijské hrobky typické pro tuto oblast Turecka. Cena 37 EUR - z oblasti Fethiye

Upozornění! Fakultativní výlety jsou provázeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není cestovní kancelář Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje program výletů, jejich ceny a termíny odjezdů. Ceny a popisy fakultativních výletů uvedené v katalogu a na webových stránkách jsou pouze orientační. Podrobné informace získáte od delegáta, u kterého se lze přihlásit na jednotlivé výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč