Suncity Hotel & Beach Club Obrázek0
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek1
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek2
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek3
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek4
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek5
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek6
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek7
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek8
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek9
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek10
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek11
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek12
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek13
Suncity Hotel & Beach Club Obrázek14

Suncity Hotel & Beach Club

Turecko - Marmaris - Oludeniz
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v udržované zahradě ve vesnici Oludeniz, obklopen zelenými horskými svahy a modrým Středozemním mořem. Do centra města s bohatým výběrem barů, restaurací a obchodů je to cca 200 m. Do Fethiye cca 12 km, na letiště Dalaman cca 65 km.

.
Pláž

Přibližně 350 m od veřejné písčito-oblázkové pláže, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Turecku a která končí v malebné laguně. Plážový servis za poplatek (cca 15 TL za lehátko nebo slunečník) Kromě toho má hotel okouzlující soukromou písečnou pláž v blízkosti Modré laguny, cca 4 km od komplexu, na kterou vás zdarma dopraví hotelový autobus. K dispozici jsou zdarma plážové osušky, lehátka a slunečníky.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace se stoly na terase, restaurace a'la carte s italskou kuchyní (za poplatek), 2 bary: snack bar a bar u bazénu. 3 bazény: hlavní bazén, relaxační bazén (pro osoby starší 16 let) a krytý bazén a dětský bazén. Osušky, lehátka a slunečníky zdarma. Za poplatek: lékař, kadeřnictví, minimarket, služba hlídání dětí.

Internet

Ve společných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře formou bufetu (19:30-21:30). Občerstvení během dne (12:00-17:00), zmrzlina (16:00-18:00), večerní svačina (23:00-24:00). Jednou za pobyt možnost využít a'la carte restauraci (nutná rezervace, za poplatek cca 12 €/osoba). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za příplatek: nápoje podávané po 24:00, importované nealkoholické a alkoholické nápoje a čerstvě vymačkané džusy.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá denní a večerní animace. Dále: posilovna, wellness centrum (sauna, turecké lázně), šipky, boccia, stolní fotbal. Na kauci: tenis, stolní tenis, kulečník. Za poplatek: vodní sporty, potápění, šlapadla, masáže a lázeňské procedury, osvětlení kurtů. Pro děti: miniklub.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi příjemný hotel na dobré úrovni. Jeho poloha v ústraní hotelové zahrady, ale zároveň v blízkosti centra Oludenizu a krásné pláže končící lagunou, v kombinaci s pečlivě vedenými hotelovými animacemi a dobrou kuchyní z něj činí vysněnou destinaci pro dovolenou s rodinou nebo ve dvou.

Umiestnenie

Hotel se nachází v udržiavanej zahrade v dedinke Oludeniz, obklopený zelenými horskými svahmi a modrým Stredozemným morom. Do centra města je to cca 200 m úzkou cestou s bary, restauácií a obchodov. Do města Fethiye cca 12 km, do letoviska Dalaman cca 65 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá denní a večerní animace. Dále: jídelna, wellness centrum (sauna, turecké lázně), šípky, boccia, stolní fotbal. Na záloze: tenis, stolní tenis, kulečník. Za poplatek: vodné športy, potápanie, vodné bicykle, masáže a kúpeľné procedúry, osvetlenie ihriska. Pre deti: miniclub.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večera formou bufetu (19:30-21:30). Občerstvenie počas dňa (12:00-17:00), zmrzlina (16:00-18:00), večerné občerstvenie (23:00-24:00). Raz za pobyt možnosť využiť a'la carte reštauráciu (nutná rezervácia, za poplatok cca 12 €/osoba). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za příplatok: nápoje podávané po 24:00, importované nealkoholické a alkoholické nápoje a čerstvo vylisované šťávy.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, zmenáreň, vstupná hala, hlavná reštaurácia so stolmi na terase, reštaurácia a'la carte s talianskou kuchyňou (za poplatok), 2 bary: snack bar a bar pri bazéne. 3 základny: hlavní bazén, relaxační bazén (pro osoby starší než 16 let) a vnitřní bazén a dětský bazén. Free osušky na kúpanie, ležadlá a slnečníky. Za poplatok: lekár, kaderníctvo, minimarket, služba stráženia detí.

.
Podľa nášho názoru

Velmi příjemný hotel na dobré úrovni. Jeho poloha v ústraní hotelovej záhrady, no zároveň v blízkosti centra Oludenizu a krásnej pláže končiacej sa lagúnou, v kombinácii so starostlivo vedenými hotelovými animáciami a dobrou kuchyňou z neho robia vysnívanú destináciu pre dovolenku s rodinou alebo vo dvojici.

.

Program:

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem letadla u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

EGEJSKÁ RIVIÉRA obecné informace (Marmaris)

Měna
TL – turecká lira. Do Turecka je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelích je kurs zpravidla nejméně příznivý).

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je spropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů fakultativních výletů a číšníků v restauracích. 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Úřední jazyk

turečtina

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré zároveň koupit i známky pro leteckou poštu.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na svého operátora k ověření sazeb.

V regioně:

Marmaris
Jedno z nejoblíbenějších letovisek na Egejském pobřeží Turecka, známé pro svůj malebný přístav plný jachet a bohatý noční život. Výborná poloha, krásný výhled a spousta zeleně činí z letoviska Marmaris ideální místo k relaxaci a procházkám. Je odtud blízko do Efesu, Pamukkale nebo Dalyanu a dokonce i na řecký ostrov Rhodos, na který můžete doplout katamaránem za necelých 60 minut.

Ölüdeniz 
Je velmi známé a populární letovisko ze dvou hlavních důvodů. Za prvé je to jednoznačně nejkrásnější a nejvíce fotografovaná pláž v Turecku, za druhé je považováno za jedno z nejlepších míst na světě pro paragliding. Během letu si můžete vychutnat krásný výhled na lagunu a jedinečné zátoky.

Fethiye
Se nachází na místě starověkého města Telmessos, jehož ruiny si můžete vychutnat při procházkách podél pobřeží. V současné době je to jeden z nejoblíbenějších turistických center v Turecku, přitahuje každoročně tisíce turistů z celé Evropy.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně a Gdańska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem letadla u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

EFEZ 
Jedno z nejlépe zachovalých starověkých měst na světě. Výlet do Efezu je skutečnou cestou do náruče řecké a římské kultury a kořenů křesťanství. Město bylo centrem uctívání bohyně Artemis, přístavem a obchodním centrem. Za vlády Římanů zde byly postaveny chrámy na počest císařů Domicijána,Trajána a Hadrijána. Úžasné místo, kde si kameny pamatují filozofa Hérakleita a úbočí hory Pion nese ozvěnu kázání Svatého Pavla. Podle pověsti se v okolí Efesu rovněž nacházejí ruiny baziliky s hrobem Svatého Jana Evangelisty a dům panny Marie - matky Ježíše, ve kterém strávila poslední roky svého života. Efez patří mezi nejnavštěvovanější památky Turecka a v roce 2012 s ním mohlo soutěžit pouze muzeum Haghia Sophia a  renesanční palác Topkapi. Během výletu navštívíte starověké město Efez,Meryemana (dům matky boží) a pozůstatky Artemidina chrámu. Cena cca 64 EUR - z oblasti Fethiye a Hisaronu, cca 60 EUR - z oblasti Marmaris.

TURECKÁ NOC
Tradiční turecký večer v pohádkové zemi tance a zpěvu. V noci se nádvoří paláce ze šestnáctého století v Marmarisu zaplní davem lidí, vůní turecké kuchyně a zvuky tradiční hudby. Mezi nejzajímavější patří břišní tanec, tanec dervišů a další regionální tance. Cena cca 30 EUR - z oblasti Marmaris

HAMAM
To je ideální místo pro turisty, kteří chtějí spoji příjemné s užitečným - zrelaxovat se a zároveň pečovat o krásu celého těla. Během procedur v tureckých lázních (masáž v pěně, peeling speciální rukavicí) si můžete odpočinout a plně se zrelaxovat. Doporučujeme především na začátku vaší dovolené, protože peeling urychlí vaše opálení. Cena cca 25 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris

PAMUKKALE
Tento turecký div přírody se nachází v národním parku a je zařazen na Seznam světového dědictví UNESCO. Fantastické vápencové terasy, vodopády a horké prameny dominují oblasti západní Anatolie. Současný vzhled Pamukkale je výsledkem procesu ukládání vápenatých solí vysrážených z minerálních vod trvající 14 tisíc let. Je nazývaný  "Bavlněný hrad" - bílé, kaskádové bazény z dálky skutečně vypadají jako koule z vlny. Cena cca 50 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

DALYAN
Výlet do Dalyanu - neobvyklého místa, kde se setkává a prolíná  mezi sebou flóra a fauna typická pro sladkou i slanou vodu. Výsledkem setkání dvou obvykle oddělených světů je přírodní ráj, jehož krása láká turisty všech národností. Z autobusu přesedneme na loď a poplujeme na první zastávku našeho výletu, kterou jsou bahenní a sirné koupele. Po obědě pokračujeme v další plavbě přírodním kanálem, který spojuje moře s jezerem Koycegiz. Tak se dostaneme  na místo, které se pyšní jedním z nejkrásnějšího divů Turecka - do skály  vytesaných licyjských hrobek. Poslední zastávkou bude Želví pláž - místo, kde ohrožené mořské želvy kladou svá vajíčka. Přestávka na koupání a opalování. Cena cca 37 EUR - z oblasti Fethiye, cca 40 EUR - z oblasti Marmaris.

POTÁPĚNÍ 
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují ponory a školení pro individuální klienty i skupiny. Možnost získání mezinárodních certifikátů a se zkušenými potápěči se zůčastňovat expedice do nejzajímavějších míst v oblasti. Pro všechny ty, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet toto úžasné dobrodružství doporučujeme program pro začátečníky. Instruktor vám představí všechny základní principy potápění a seznámí s přístroji. Potom se spolu s instruktorem potopíte pod vodu. Během přestávky mezi ponory se bude podávat oběd na palubě lodi. Připojte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin! Cena cca 50 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

JEEP SAFARI
Bláznivý výlet pro klinety milující vzrušení. Pro milovníky divočiny a hor, se sluncem, prachem a větrem ve vlasech. Speciálně pro ně byl navržen program Jeep Safari. V horách najdou stylové domky, nádherné výhledy a nepřeberné bohatství přírody. Na oběd  se zastaví do okouzlující restaurace na řece Dimcay. Cena cca 28 EUR - z oblasti Fethiye, cca 30 EUR - z oblasti Marmaris.

RAFTING
Adrenalinový rafting po horské řece Koprulu Canyon. Aby jste si užili tuto zábavu, nepotřebujete být zkušený sportovec, protože budete pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží pádla, vesty a přilby.Trasa je dlouhá přibližně 14 km a samotný sjezd trvá 2,5 hodiny. V průběhu expedice jsou plánované zastávky, během nichž budete moci relaxovat a zaplavat si v osvěžující, křišťálově čisté vodě. Cena cca 55 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

MOŘSKÁ VÝPRAVA
Na dovolenou se tak dlouho čeká. A prázdniny byly vynalezeny pro relax a dobití energie. Lodní výlet je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z města a strávit krásný den v lůně přírody. Takže konec se vstáváním stresem a spěchem  - dnes jedeme na plavbu. Slunce, jemný šelest moře a malebné pobřeží nám umožní relaxovat. Během plavby si můžeme zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a obdivovat krásu půvabných zátok. Cena cca 20 EUR - z oblasti Fethiye a Marmaris.

OSTROV KLEOPATRY
Neuvěřitelná celodenní plavba v tyrkysových vodách zátoky Gökova ke krásnému ostrovu Kleopatra, známému díky jedinečným plážím slavným po celém světě. Legenda praví, že písek, který se nevyskytuje nikde jinde mimo Egypt, zde nechal loděmi přepravit Marek Antonius pro svou milovanou Kleopatru. V ceně výletu je zahrnut: transfer z hotelu do přístavu a zpět, snídaně, oběd a přestávka na kávu s občerstvením. Četné přestávky k plavání (doporučujeme vzít masku ke šnorchlování) a možnost bahenní koupele. Cena cca 35 EUR - z oblasti Marmaris.

PARAGLIDING
Možnost tandemového seskoku v doprovodu zkušeného instruktora. Během letu lze obdivovat úžasný výhled na okolní krajinu z ptačí perspektivy - krásné pláže, zátoky a azurové vody. Cena cca 105 EUR - z oblasti Fethiye, cca 130 EUR - z oblasti Marmaris.

RHODOS 
- ostrov Slunce je bezpochyby místem, kde můžete zažít pravou řeckou atmosféru a současně během jedné dovolené vidět dvě země. Po asi 2,5hodinové plavbě doporučujeme procházku po přístavu a návštěvu místa, kde se nacházel jeden z divů antického světa - Rhodský kolos. Doporučujeme také prohlídku Paláce velmistrů - jedné z nejpůsobivějších památek Rhodosu. Na ostrově se dochovaly objekty z období turecké nadvlády, např.: Sulejmanova mešita, turecké lázně a osmanská knihovna, která má ve své sbírce vzácné islámské rukopisy. Během procházky Rhodem budete okouzleni malebnými, úzkými uličkami a rušnými řeckými tavernami, ve kterých lze ochutnat vynikající místní pochoutky. Cena 70 EUR - z oblasti Fethiye, cca 57 EUR - z oblasti Marmaris.

SAKLIKENT
- nejdelší rokle v této části Turecka dlouhá asi 18 km a vysoká 300 m. Byla vytvořena řekou Eşen, která stéká z pohoří Taurus. Během výletu zveme na procházku tímto malebným místem, které bylo objeveno relativně nedávno. Osvěžující voda a úžasné skalní útvary se zaručeně postarají o nezapomenutelný zážitek. Následně půjdeme na oběd do restaurace Yaka Park, ve které lze ochutnat mimo jiné čerstvé pstruhy. Po obědě zveme na prohlídku města Tlos - jednoho z nejstarších a nejdůležitějších center starověké Lýkie. Do dnešní doby uchvacuje davy turistů svým umístěním na strmém, skalním útesu. V Tlosu můžeme obdivovat zachovalé ruiny antického města jako např.: divadlo, stadion, termály nebo lýkijské hrobky typické pro tuto oblast Turecka. Cena 37 EUR - z oblasti Fethiye

Upozornění! Fakultativní výlety jsou provázeny v polském jazyce. Jejich organizátorem není cestovní kancelář Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje program výletů, jejich ceny a termíny odjezdů. Ceny a popisy fakultativních výletů uvedené v katalogu a na webových stránkách jsou pouze orientační. Podrobné informace získáte od delegáta, u kterého se lze přihlásit na jednotlivé výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 01.06. do 30.09.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč