Royal Holiday Palace Obrázek0
Royal Holiday Palace Obrázek1
Royal Holiday Palace Obrázek2
Royal Holiday Palace Obrázek3
Royal Holiday Palace Obrázek4
Royal Holiday Palace Obrázek5
Royal Holiday Palace Obrázek6
Royal Holiday Palace Obrázek7
Royal Holiday Palace Obrázek8
Royal Holiday Palace Obrázek9
Royal Holiday Palace Obrázek10
Royal Holiday Palace Obrázek11
Royal Holiday Palace Obrázek12
Royal Holiday Palace Obrázek13
Royal Holiday Palace Obrázek14
Royal Holiday Palace Obrázek15
Royal Holiday Palace Obrázek16
Royal Holiday Palace Obrázek17
Royal Holiday Palace Obrázek18
Royal Holiday Palace Obrázek19
Royal Holiday Palace Obrázek20
Royal Holiday Palace Obrázek21
Royal Holiday Palace Obrázek22
Royal Holiday Palace Obrázek23
Royal Holiday Palace Obrázek24
Royal Holiday Palace Obrázek25
Royal Holiday Palace Obrázek26
Royal Holiday Palace Obrázek27
Royal Holiday Palace Obrázek28
Royal Holiday Palace Obrázek29
Royal Holiday Palace Obrázek30
Royal Holiday Palace Obrázek31
Royal Holiday Palace Obrázek32
Royal Holiday Palace Obrázek33
Royal Holiday Palace Obrázek34
Royal Holiday Palace Obrázek35
Royal Holiday Palace Obrázek36
Royal Holiday Palace Obrázek37
Royal Holiday Palace Obrázek38
Royal Holiday Palace Obrázek39
Royal Holiday Palace Obrázek40
Royal Holiday Palace Obrázek41
Royal Holiday Palace Obrázek42
Royal Holiday Palace Obrázek43
Royal Holiday Palace Obrázek44
Royal Holiday Palace Obrázek45
Royal Holiday Palace Obrázek46
Royal Holiday Palace Obrázek47

Royal Holiday Palace

Turecko - Turecká riviéra - Lara
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní, moderní hotel se nachází v rozlehlém a dobře udržovaném areálu. Hotel se nachází v Laře, v hotelové oblasti Kundu. Do centra Antalye je to cca 17 km, na letiště v Antalyi cca 15 km.

.
Pláž

Hotel se nachází na široké, písčito-oblázkové pláži s molem. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma (nutná záloha). Pavilony za příplatek.

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace, 6 restaurací a'la carte: turecká, dálněvýchodní, italská, rybí, mexická a japonská (nutná rezervace, za příplatek), 9 různých barů včetně: lobby baru, baru u bazénu, snack baru, baru na terase, baru na molu. 2 bazény: 1 velmi velký bazén nepravidelného tvaru s 8 skluzavkami (v provozu v určitých časech) pro děti a dospělé, brouzdaliště pro děti. Za poplatek: hlídání dětí (nutná předchozí rezervace), kadeřnictví, obchody, prádelna, půjčovna aut, fotograf, pokojová služba.

.
Internet

V lobby a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (13:00-14:30), večeře (18:30-21:00), noční bufet (00:00-07:00), široký výběr občerstvení během dne (12:30-15:00), zmrzlina, kavárna (16:00-23:30), turecké sladkosti (12:00-16:00), koutek s rychlým občerstvením, dětská jídla. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje k dispozici 24 h ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za příplatek: importované alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy.

Sportovní a animační program

Různé sportovní a animační programy: hry v bazénu, vodní pólo, ranní a vodní gymnastika, taneční kurzy, step aerobik, večerní show, každodenní animace, živá hudba, hry, představení. Dále: plážový volejbal, tenisový kurt (nutná rezervace, zapůjčení vybavení - nutná záloha, světla cca 15 EUR/hod, lekce tenisu za poplatek), posilovna, sauna, turecké lázně, parní lázeň, stolní tenis, šipky, boccia, diskotéka, lunapark (pro děti starší 7 let, pro mladší děti - nutný písemný souhlas rodičů). Pro děti: miniklub, animační program. Za poplatek: další služby v lázeňském centru (včetně masáží, kosmetických procedur), herní centrum (bowling, kulečník, počítačové hry), vodní sporty.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Velmi elegantní hotel, jehož hlavní předností je rozsáhlý bazén zaručující zábavu pro děti i dospělé. Rozsáhlá nabídka Ultra All Inclusive a velmi dobré služby z něj činí ideální hotel pro dovolenou. Další výhodou je krátký transfer z letiště.

Umiestnenie

Luxusní, moderní hotel se nachází v rozlehlém a dobře udržovaném areálu. Hotel sa nachádza v meste Lara, v hotelovej oblasti Kundu. Do centra Antalye je to přibližně 17 km, na letisko Antalya přibližně 15 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Rôzne športové a animačné programy: hry v bazéne, vodné pólo, ranná a vodná gymnastika, tanečné kurzy, step aerobik, večerná show, každodenná animácia, živá hudba, hry, predstavenia. Dále se věnují hudbě: (nutná rezervace, prenájom vybavenia - záloha nutná, osvetlenie cca 15 EUR/hodina, lekcie tenisu za poplatok), posilňovňa, sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, stolný tenis, šípky, boccia, diskotéka, lunapark (pre deti staršie ako 7 rokov, pre mladšie deti - potrebný písomný súhlas rodičov). Pre deti: miniklub, animačný program. Za poplatok: ďalšie služby v kúpeľnom centre (vrátane masáží, kozmetických procedúr), herné centrum (bowling, biliard, počítačové hry), vodné športy.

.
Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (13:00-14:30), večera (18:30-21:00), noční bufet (00:00-07:00), široký výběr občerstvenia počas dňa (12:30-15:00), zmrzlina, kaviareň (16:00-23:30) turecké sladkosti (12:00-16:00), kútik rýchleho občerstvenia, detské jedlá. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje k dispozici 24 h vo vybranom bare, v ostatných počas otváracích hodín. Za poplatok: importované alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace, 6 a'la carte restaurací: turecká, italská, rybí, mexická a japonská (rezervace nutná, za poplatok), 9 různých barů včetně: lobby bar, bar při bazénech, snack bar, bar na terase, bar na molu. 2 bazény: 1 velmi velký bazén nepravidelného tvaru s 8 šmykľavkami (otevřenými v určitých časech) pre deti a dospelých, detské brodítko. Za poplatok: stráženie detí (nutná predchádzajúca rezervácia), kaderníctvo, obchody, práčovňa, prenájom áut, fotograf, izbová služba.

.
Podľa nášho názoru

Velmi elegantní hotel, jehož hlavní výhodou je rozsáhlý bazén zaručující zábavu pro děti i dospělé. Rozsiahla ponuka Ultra All Inclusive a velmi dobré služby robia z tohoto hotelu ideálny hotel na dovolenkový pobyt. Krátký transfer z letiska je další výhodou.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: dopravu letadlem, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle vybraného ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu a nápoje neuvedené v popisu jednotlivých hotelů, ostatní osobní náklady.

Upozornění! Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné zaplatit delegátovi fakultativní výlety. 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte zde: r.pl/rozklady 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

Měna
TL – turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR, popř. USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelích je kurs zpravidla nejméně výhodný).

Úřední jazyk

turečtina

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako zpropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.  

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.


OBLASTI

Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická střediska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

Side
Městečko ležící na poloostrově svádí svými krásnými plážemi, malebnými přístavy jachet a dobře zachovalými památkami z doby římské - amfiteátr a Apollónův chrám. V okolí samotného Side se nachází mnoho rekreačních míst, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.

Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písčité pláže, restaurace, obchody a zábavní a nákupní centrum.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Poznaně, Wroclawi, Krakova, Řešova, Štětína, Lodži a Bydhoště. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u odbavovací přepážky Rainbow Tours na vybraném letišti. Aktuální letové řády zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE – cena cca 63 EUR
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, díky své barvě zvaného Bavlněný hrad. Je to jedinečná, 14 tisíc let se tvořící kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek, naplněných vodou z horkých pramenů. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka k ruinám města Hierapolis - antickým lázním. Dochovalo se tu mnoho památek z časů římských: Velké lázně z druhého století našeho letopočtu, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty z vás, kteří se chtějí přesvědčit o tom, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro nejnáročnější. Následným bodem programu je návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokáže odpoutat od smlouvání, se s vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas ukázat vám nejkrásnější panorama města. 

KAPPADOKIE – cena cca 137 EUR
Fascinující 2 denní výlet ke kořenům křesťanství, do "měsíční krajiny" tvořené skalními a podzemními městy. Jedná se o jedinečnou příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Po cestě do Kappadokie navštívíme ve městě Konya Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Také navštívíme v Turecku největší Karavanseray (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany) pocházející z 13.století. Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den cesta do Göreme, kde uvidíme proslulé kostely vytesané ve skalách. Na programu jsou také zastávky na vyhlídkách.

PERLY STAROVĚKÉ PAMFILIE
Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - také nazývaný "malý Efes", kde jsou zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helenistických měst. Poté navštívíme Národní park Kurşunlu, nádherný s nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a získáme sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadle v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

HAMAM – cena cca 25 EUR
Hamam, tedy turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbené místo odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však časem změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné mytí a peeling speciální rukavicí "Kese", parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

ZELENÝ KAŇON – cena cca 55 EUR
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v přírodě a obdivují pohádkové scenérie. Budete se těšit smaragdově zbarvenou vodou průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytným nebem. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení  zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě.Zbude také chvíle na zhotovení fotografie v Turecku páté největší přehrady Oymapinar, která byla postavena díky povodni.

JEEP SAFARI - cena cca 39 EUR
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horské divočiny, slunce, prach a vítr ve vlasech. Kvůli nim jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdete stylové domky, mimořádný výhled a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost k zapálení vodní dýmky.

MOŘSKÁ VÝPRAVA – cena cca 37 EUR
Na prázdniny všichni tak dlouho čekáme.  Byly vymyšleny přesně proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se plavíme. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během cesty si můžete zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

RAFTING - cena cca 35 EUR
Bláznivý sjezd horské řeky kaňonu Köprülü.Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušený sportovec, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má asi 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během kterých budete moci relaxovat a vychutnat si osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě.

DELFINÁRIUM - cena cca 35 EUR
Zveme Vás srdečně k návštěvě delfinária. Výlet Vám poskytne dostatek dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty, můžete také obdivovat jejich představení. Fantastické dobrodružství a to nejen pro děti!!!

POTÁPĚNÍ - cena cca 52 EUR
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v oblasti, poskytujíc vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté  za pomocí instruktora sestoupí pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

MANAVGAT - cena cca 42 EUR
Výlet, který vám umožní poznat blíže Turecko. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nákupech a nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená říční voda mísí se slanou mořskou vodou. Po té navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

POZNEJ ALANYI - cena cca 42 EUR
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyň v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme "turecký oběd" a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Během plavby obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali piráti. 

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny odjezdů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány ihned na pořadatele. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, detailní informace obdržíte od našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na místní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na lokalitě hotelu.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 150 dní po návratu z Turecka.

Sezónnost

Hlavní sezóna v Turecku trvá přibližně od začátku června do konce září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč