Side Star Elegance Obrázek0
Side Star Elegance Obrázek1
Side Star Elegance Obrázek2
Side Star Elegance Obrázek3
Side Star Elegance Obrázek4
Side Star Elegance Obrázek5
Side Star Elegance Obrázek6
Side Star Elegance Obrázek7
Side Star Elegance Obrázek8
Side Star Elegance Obrázek9
Side Star Elegance Obrázek10
Side Star Elegance Obrázek11
Side Star Elegance Obrázek12
Side Star Elegance Obrázek13
Side Star Elegance Obrázek14
Side Star Elegance Obrázek15
Side Star Elegance Obrázek16
Side Star Elegance Obrázek17

Side Star Elegance

Turecko - Turecká riviéra - Side
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Luxusní, 5*
Mezinárodní animace
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází ve velmi rozlehlé zelené oblasti, jen asi 3 km od centra krásného Side (pohodlně dostupného místní dopravou), asi 65 km od letiště v Antalyi. Do každého patra hotelu je přístup výtahem. Hotel je součástí řetězce Side Star.

Pláž

Nemovitost se nachází přímo na krásné soukromé písečné pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 h, lobby, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a'la carte: rybí, turecká, čínská, italská (každá je k dispozici jednou za pobyt, nutná rezervace), 6 barů včetně: lobby baru, disko baru, snack baru, kavárny, 3 bazénů včetně relaxačního (pro osoby starší 18 let), brouzdaliště pro děti, krytý vyhřívaný bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu k dispozici zdarma.

.
Internet

V lobby, na pokojích a u bazénu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Za internet o rychlosti nad 2 Mb se platí příplatek.

Catering

All inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (18:30-20:30). Občerstvení ve snack baru (14:30-16:00), káva, čaj, zákusky (10:00-17:00), noční občerstvení (21:30-07:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby baru od 10:00-24:00. Za příplatek: čerstvě vymačkané džusy, importované alkoholické nápoje.

 

.
Sportovní a animační program

V hotelu je připraven bohatý denní i večerní animační program, tematické večery, diskotéky a živá hudba. Hry v bazénu, aqua aerobik, tenis (pronájem vybavení cca 5 euro/raketa/1h a osvětlení kurtu cca 20 euro/h), plážový volejbal, posilovna, sauna, stolní tenis, kulečník, šipky, pro děti: dětské hřiště, miniklub, minidiskotéka. Za poplatek: masáže v lázeňském centru.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Největší předností hotelu je jeho vysoký standard a široký výběr typů pokojů, který umožňuje přizpůsobit nabídku potřebám každého klienta, a také velmi bohaté Ultra All Inclusive. Hotel doporučujeme jak párům, které chtějí strávit dovolenou v romantické atmosféře, tak rodinám s dětmi, a to díky krásné pláži a bohatému animačnímu programu.

Umiestnenie

Hotel se nachází ve velmi rozlehlé zelené oblasti, asi 3 km od centra krásného Side (pohodlně dostupnou městskou dopravou), asi 65 km od letoviska v Antalyi. Do každého poschodia hotela je prístup výťahom. Hotel je součástí sítě Side Star.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel má bohatý program denních a večerních animácií, organizujú sa tematické večery, diskotéky a živá hudba. Hry v bazéne, vodný aerobik, tenis (prenájom vybavenia cca 5 eur/raketa/1 hod. a osvetlenie kurtu cca 20 eur/h), plážový volejbal, posilňovňa, sauna, stolný tenis, biliard, šípky, for deti: detské ihrisko, miniklub, minidiskotéka. Za úplatu: masáže v kúpeľnom centre.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:00), večera (18:30-20:30). Občerstvenie v snack bare (14:30-16:00), káva, čaj, koláčiky (10:00-17:00), nočné občerstvenie (21:30-07:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby bare od 10:00-24:00. Za příplatok: čerstvo vylisované džúsy, importované alkoholické nápoje.

 

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, lobby, výťahy, hlavná reštaurácia, a'la carte reštaurácie: rybia, turecká, čínska, talianska (každá je k dispozici raz za pobyt, rezervácia nutná), 6 barov vrátane: 3 bazény vrátane relaxačného (pre osoby staršie ako 18 rokov), detské brodítko, krytý vyhrievaný bazén. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne k dispozícii zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Najväčšou devízou hotelu je jeho vysoký standard a široký výběr typových pokojů, který umožňuje přizpůsobit ponuku potřebám každého klienta, i velmi bohatý program Ultra All Inclusive. Hotel odporúčame tak párom, ktoré chcú stráviť dovolenku v romantickej atmosfére, aj aj rodinám s deťmi vďaka krásnej pláži a bohatému animačnému programu.

.

Program:

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

Měna
TL – turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR, popř. USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelích je kurs zpravidla nejméně výhodný).

Úřední jazyk

turečtina

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako zpropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.  

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.


OBLASTI

Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická střediska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

Side
Městečko ležící na poloostrově svádí svými krásnými plážemi, malebnými přístavy jachet a dobře zachovalými památkami z doby římské - amfiteátr a Apollónův chrám. V okolí samotného Side se nachází mnoho rekreačních míst, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.

Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písčité pláže, restaurace, obchody a zábavní a nákupní centrum.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Poznaně, Wroclawi, Krakova, Řešova, Štětína, Lodži a Bydhoště. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u odbavovací přepážky Rainbow Tours na vybraném letišti. Aktuální letové řády zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE – cena cca 63 EUR
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, díky své barvě zvaného Bavlněný hrad. Je to jedinečná, 14 tisíc let se tvořící kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek, naplněných vodou z horkých pramenů. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka k ruinám města Hierapolis - antickým lázním. Dochovalo se tu mnoho památek z časů římských: Velké lázně z druhého století našeho letopočtu, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty z vás, kteří se chtějí přesvědčit o tom, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro nejnáročnější. Následným bodem programu je návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokáže odpoutat od smlouvání, se s vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas ukázat vám nejkrásnější panorama města. 

KAPPADOKIE – cena cca 137 EUR
Fascinující 2 denní výlet ke kořenům křesťanství, do "měsíční krajiny" tvořené skalními a podzemními městy. Jedná se o jedinečnou příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Po cestě do Kappadokie navštívíme ve městě Konya Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Také navštívíme v Turecku největší Karavanseray (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany) pocházející z 13.století. Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den cesta do Göreme, kde uvidíme proslulé kostely vytesané ve skalách. Na programu jsou také zastávky na vyhlídkách.

PERLY STAROVĚKÉ PAMFILIE
Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - také nazývaný "malý Efes", kde jsou zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helenistických měst. Poté navštívíme Národní park Kurşunlu, nádherný s nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a získáme sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadle v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

HAMAM – cena cca 25 EUR
Hamam, tedy turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbené místo odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však časem změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné mytí a peeling speciální rukavicí "Kese", parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

ZELENÝ KAŇON – cena cca 55 EUR
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v přírodě a obdivují pohádkové scenérie. Budete se těšit smaragdově zbarvenou vodou průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytným nebem. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení  zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě.Zbude také chvíle na zhotovení fotografie v Turecku páté největší přehrady Oymapinar, která byla postavena díky povodni.

JEEP SAFARI - cena cca 39 EUR
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horské divočiny, slunce, prach a vítr ve vlasech. Kvůli nim jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdete stylové domky, mimořádný výhled a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost k zapálení vodní dýmky.

MOŘSKÁ VÝPRAVA – cena cca 37 EUR
Na prázdniny všichni tak dlouho čekáme.  Byly vymyšleny přesně proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se plavíme. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během cesty si můžete zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

RAFTING - cena cca 35 EUR
Bláznivý sjezd horské řeky kaňonu Köprülü.Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušený sportovec, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má asi 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během kterých budete moci relaxovat a vychutnat si osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě.

DELFINÁRIUM - cena cca 35 EUR
Zveme Vás srdečně k návštěvě delfinária. Výlet Vám poskytne dostatek dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty, můžete také obdivovat jejich představení. Fantastické dobrodružství a to nejen pro děti!!!

POTÁPĚNÍ - cena cca 52 EUR
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v oblasti, poskytujíc vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté  za pomocí instruktora sestoupí pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

MANAVGAT - cena cca 42 EUR
Výlet, který vám umožní poznat blíže Turecko. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nákupech a nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená říční voda mísí se slanou mořskou vodou. Po té navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

POZNEJ ALANYI - cena cca 42 EUR
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyň v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme "turecký oběd" a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Během plavby obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali piráti. 

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny odjezdů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány ihned na pořadatele. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, detailní informace obdržíte od našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na místní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na lokalitě hotelu.

Sezónnost

Hlavní sezóna v Turecku trvá přibližně od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč