SUNSOL Ecoland Obrázek0
SUNSOL Ecoland Obrázek1
SUNSOL Ecoland Obrázek2
SUNSOL Ecoland Obrázek3
SUNSOL Ecoland Obrázek4
SUNSOL Ecoland Obrázek5
SUNSOL Ecoland Obrázek6
SUNSOL Ecoland Obrázek7
SUNSOL Ecoland Obrázek8
SUNSOL Ecoland Obrázek9
SUNSOL Ecoland Obrázek10
SUNSOL Ecoland Obrázek11
SUNSOL Ecoland Obrázek12
SUNSOL Ecoland Obrázek13
SUNSOL Ecoland Obrázek14
SUNSOL Ecoland Obrázek15
SUNSOL Ecoland Obrázek16
SUNSOL Ecoland Obrázek17
SUNSOL Ecoland Obrázek18
SUNSOL Ecoland Obrázek19
SUNSOL Ecoland Obrázek20
SUNSOL Ecoland Obrázek21
SUNSOL Ecoland Obrázek22
SUNSOL Ecoland Obrázek23
SUNSOL Ecoland Obrázek24
SUNSOL Ecoland Obrázek25
SUNSOL Ecoland Obrázek26

SUNSOL Ecoland

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka
Bazén
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel SUNSOL Ecoland se nachází v severní, malebné části ostrova, přímo u známé pláže Puerto Cruz. Hotel se nachází uprostřed exotické zeleně na rozsáhlém a dobře udržovaném pozemku. Vzdálenost z letiště do hotelu je cca 30 km.

Pláž

Krásná, široká písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Pláž je dlouhá přibližně 1 km a nachází se na ní maják Punta Zaragoza. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, 3 venkovní bazény, 2 dětská brouzdaliště, dětské hřiště, plážové bary, snack bar, posilovna (otevřená od 06:00 do 19:00), Wellness (za poplatek), obchod se suvenýry, minimarket (otevřený od 10:00 do 22:00). Hotel má vyhrazenou zábavní zónu, kde najdete kulečník, stolní fotbal atd. Za příplatek můžete využít místnost s počítačovými hrami, kde najdete Xbox a Play Station 5. Můžete využít rovněž kino, které se nachází v areálu hotelu.

Internet

Přístup k Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách hotelu

.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (12:30 - 15:00), svačina (16:00 - 18:00), večeře (19:00 - 22:00). Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Jídla se podávají na různých místech - v restauraci Tilapia a La Uva (s výhledem na moře) a v restauraci Cachama (venkovní občerstvení). Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje, různé koktejly a drinky se podávají od: 11:00 do 01:00 v hotelových barech (bar Laguna od 11:00 do 23:00, bar Oasis od 11:00 do 13:00, bar Green od 11:00 do 18:00, bar Las Uvas od 11:00 do 13:00, lobby bar Las Dunas od 11:00 do 23:00, bar u bazénu od 11:00 do 18:00.

Sportovní a animační program

V areálu se pořádají tematické večery, diskotéky a taneční show. Denně se konají hodiny aerobiku, animace pro děti i dospělé (v angličtině a španělštině), volejbal a hry pro dospělé i děti na pláži. Pro děti je k dispozici dětský klub. U pláže krásný bulvár s cyklostezkou. Pro příznivce sportovnějších aktivit hotel vytvořil zcela novou tělocvičnu se cvičebními stroji, ze které se rozprostírá výhled na moře. Pořádají se také pěší výlety k majáku. Hostům je k dispozici minigolf s 18 jamkami a bezmotorové vodní sporty na pláži.

 

Webové stránky

www.sunsolhoteles.com

Místní kategorie

 

Podle našeho názoru

SUNSOL Ecoland je ideální volbou pro všechny, kteří touží po exotické dovolené! Vysoký standard zařízení, rozsáhlá možnost All Inclusive, zajímavé animace, spousta aktivit pro děti, senzační a rozmanitá kuchyně v kombinaci s tematickými večery učiní váš pobyt jedinečným a nezapomenutelným.

Umiestnenie
Hotel SUNSOL Ecoland se nachází v severní, malebné části ostrova, přímo na známé pláži Puerto Cruz. Hotel sa nachádza uprostred exotickej zelene, v&nbsptesnej blízkosti hotela sú dve nákupné štvrte Juan Griego a Porlamar. Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 45 minut.
Webová lokalita

www.sunsolhoteles.com

Športový a animačný program

V areáli sa organizujú tematické večery, diskotéky a tanečné predstavenia. Denne sa tu konajú hodiny aerobiku, animácie pre deti a dospelých (v angličtině a španielčine), volejbal a hry pre dospelých a deti na pláži. Pre deti je k dispozici dětský klub. Pri pláži krásny bulvár s cyklistickým chodníkem. Pre milovníkov športovejších aktivít hotel vytvoril úplne novú posilňovňu s cvičebnými zariadeniami, z ktorej sa rozprestiera výhľad na more. Organujú sa aj písomné výlety k majáku. Za príplatok je hosťom k dispozici minigolf s 18 jamkami, ako aj vodné športy na pláži.

 
Stravovanie
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obed (12:30 - 15:30), občerstvenie (16:00 - 18:00), večera (19:00 - 22:00). Všechny jedlá sa podávajú formou bufetu. Jedlá sa podávajú na rôznych miestach - v reštaurácii Tilapia, v reštauráciách Oasis a La Uva (reštaurácie s výhľadom na more) a v reštaurácii Cachama (vonkajšie občerstvenie). Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje, různé koktejly a drinky se podávají od: (Laguna bar od 11:00 do 23:00, Oasis bar od 11:00 do 13:00, Green bar od 11:00 do 18:00, Las Uvas bar od 11:00 do 13:00, Las Dunas lobby bar od 11:00 do 23:00, pri bazéne bar od 11:00 do 18:00).
Miestna kategória

 

K dispozícii pre hostí

Recepce s lobby, 3 Vonkajšie bazény (vrátane&nbspjedného olympijskej veľkosti), 2 detské bazény, detské ihrisko, plážové bary, snack bar, a'la carte reštaurácia, posilňovňa, wellness centrum, oslava se suvenírmi, oslava se zmiešaným tovarom. Hotel má vyhradený zábavný prostor, kde najdete biliardový stůl, stolný futbal atď. Za príplatok môžete využívať miestnosť s počítačovými hrami, kde nájdete Xbox a Play Station 5. Za poplatok môžete využívať aj kino, ktoré sa nachádza v areáli hotela.

Podľa nášho názoru

SUNSOL Ecoland je ideálnou volbou pro všechny, kteří túžia po exotickej dovolenke! Vysoký standard zařízení, rozsáhlá možnost All Inclusive, zajímavé animácie, množstvo aktivít pre deti, senzačná a rozmanitá kuchyňa v kombinácii s tematickými večermi urobia váš pobyt jedinečným a nezabudnuteľným.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění! Základní cena nezahrnuje případný povinný příplatek za Štědrovečerní nebo Silvestrovskou večeři (týká se pouze vánočních/silvestrovských termínů). Výši povinného příplatku v těchto termínech Vám sdělí pracovníci CK. Níže naleznete seznam tipů a věcí, které si bezpodmínečně musíte vzít s sebou, a které jsou
doporučené
:

1. cestovní pas (doporučujeme vzít si s sebou také fotokopii pasu)
2. hotovost v amerických dolarech (USD). Přijímají se pouze nepoškozené bankovky co
nejmenší nominální hodnoty (rozměnit hotovost na místě je téměř nemožné)
3. sluneční brýle, šátek/šálu na ochranu krku, klobouk či jinou pokrývku hlavy
4. krém s vysokým UV filtrem
5. lehký rychleschnoucí ručník a plavky
6. taštičku nebo malé pouzdro, které lze umístit pod oděv a dostatečně tak zabezpečit doklady a peníze (zejména během prohlídek města/výletů)
7. plavecké brýle (volitelné)
8. pokud byste chtěli přivézt nějaké dárky pro místní obyvatele, doporučujeme oblečení,
školní potřeby, pastelky, tužky, papír na kreslení pro děti nebo léky, zejména paracetamol a léky proti průjmu


Měna

Ve Venezuele je oficiální měnou bolívar, ale všude můžete platit v USD bankovkami malých
nominálních hodnot. Je nezbytné vzít si s sebou hotovost v USD (bankovky do 50 USD).
Platby kartou jsou možné pouze málo kde.


Zásuvky

Dva tenké ploché kolíky. Doporučuje se zakoupit univerzální adaptér; na místě je obtížné jej
sehnat.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu z destinace.

Upozornění! Pasové údaje (číslo cestovního pasu, datum vydání a datum jeho platnosti) musí být doplněny do rezervace nejpozději 7 dní před odletem. V případě pozdějšího nákupu zájezdu, doplňte prosím pasové údaje do rezervace v momentě prodeje.

Pokud pasové údaje nebudou v rezeraci uvedeny, nemusí být klienti vpuštěni na palubu letadla.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč