Best Western Premier Sonasea Obrázek0
Best Western Premier Sonasea Obrázek1
Best Western Premier Sonasea Obrázek2
Best Western Premier Sonasea Obrázek3
Best Western Premier Sonasea Obrázek4
Best Western Premier Sonasea Obrázek5
Best Western Premier Sonasea Obrázek6
Best Western Premier Sonasea Obrázek7
Best Western Premier Sonasea Obrázek8
Best Western Premier Sonasea Obrázek9
Best Western Premier Sonasea Obrázek10
Best Western Premier Sonasea Obrázek11
Best Western Premier Sonasea Obrázek12
Best Western Premier Sonasea Obrázek13
Best Western Premier Sonasea Obrázek14
Best Western Premier Sonasea Obrázek15
Best Western Premier Sonasea Obrázek16
Best Western Premier Sonasea Obrázek17
Best Western Premier Sonasea Obrázek18
Best Western Premier Sonasea Obrázek19
Best Western Premier Sonasea Obrázek20

Best Western Premier Sonasea

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Tento exkluzivní hotel Best Western Premier Sonasea se nachází u pláže Bai Truong na západním pobřeží vietnamského ostrova Phu Quoc nazývaného ostrovem lovců perel. Nabízí výhled na tyrkysové vody Thajského zálivu a je jen 8 km od mezinárodního letiště. Je to elegantní hotel se službami na nejvyšší úrovni.

Pláž
Hotel Best Western Premier Sonasea se nachází u soukromé písečné pláže. Vzdálenost závisí na umístění pokoje. Lehátka, plážové osušky a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, bufetová restaurace Essence, bar u bazénu Oasis, bar a restaurace na střeše hotelu, turistická informační kancelář, lagunový bazén, trezor na recepci. Za poplatek: transfer na letiště, konferenční místnosti, prádelna, směnárna, kadeřnictví. Domácí zvířata nejsou povolena.

Strava
Klienti mají v ceně snídaně a také možnost výběru formy další stravy. K dispozici jsou: snídaně a večeře s vybraným nápojem, plná penze - snídaně, obědy a večeře s vybraným nápojem nebo All Inclusive: snídaně, obědy (12:00-15:00) v restauraci Essence nebo v baru u bazénu Oasis, večeře (18:30-21:30) v restauraci Essence nebo v baru u bazénu Oasis, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje podávané v baru Oasis (14:00-16:00) a ve Sky Baru ( 20:00-22:00), občerstvení (15:30-16:30). Obědy a večeře se většinou podávají/vybírají z jídelního lístku.

Sport a zábava
Krásný bazén ve tvaru laguny je obklopen palmami a lehátka a slunečníky kolem něj jsou pro hotelové hosty zdarma. V hotelu je vlastní wellness centrum v indočínském stylu, které nabízí masáže a kosmetická ošetření za příplatek. Zdarma lze využívat: fitness centrum s dobře vybavenou posilovnou, saunu a parní lázně. Spousta atrakcí a her pro děti v klubu Nemo, který je otevřen denně 7:00-17:00 (pro děti 4-12 let, mladší děti mohou v klubu pobývat pouze pod dohledem chůvy/rodiče) a hřiště na čerstvém vzduchu. Za příplatek je možné si zapůjčit vybavení pro vodní sporty (na pláži), hlídání dětí.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma

Místní kategorie
*****
Webové stránky
http://bwpremier-sonaseaphuquoc.com/

Náš názor
Komfortní hotel Best Western Premier Sonasea pro náročné hosty, který poskytuje vysoký standard služeb, umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou v exotické scenérii malebného ostrova Phu Quoc.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý letna Phu Quoc), transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Vietnamu!

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč