Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek0
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek1
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek2
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek3
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek4
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek5
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek6
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek7
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek8
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek9
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek10
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek11
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek12
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek13
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek14
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek15
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek16
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek17
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek18
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek19
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek20
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek21
Dusit Princess Moonrise Beach Obrázek22

Dusit Princess Moonrise Beach

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Novinka
Bazén
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova, přímo na nejdelší pláži Phu Quocu, kterou je Long Beach. K nejbližším barům a restauracím je to přibližně 500 metrů. Do centra vesnice Duong Dong s mnoha atrakcemi a známým nočním trhem Cho Dem je to cca 5 km. Stejná vzdálenost dělí hotel od mezinárodního letiště.

.
Pláž

Soukromá písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Turismus, nekonečný bazén, hlavní restaurace Palm Kitchen s vietnamskou, thajskou a mezinárodní kuchyní, restaurace Soi 14 specializující se na thajské rychlé občerstvení, 2 bary (v lobby a u bazénu), posilovna, dětský klub. Za příplatek: lázně, prádelna, obchod se suvenýry, hlídání dětí.

Internet

V pokojích a společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně se podává formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Palm Kitchen.

Možnost připlatit si polopenzi, plnou penzi nebo all inclusive. Místní a mezinárodní kuchyně. Servírovaná jídla - výběr z menu, nápoje za příplatek.

All Inclusive: snídaně, obědy (11:30-14:00) a večeře (18:00-21:00). Servírovaná jídla - výběr z menu, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno)během jídla - v ceně. Možnost využít jednou denně masáž nohou nebo hlavy u bazénu. Možnost využití firness centra a také prádelny (4 kusy oblečení denně).


.
Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Pro děti: miniklub.

.
Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Interiéry inspirované orientem, prvotřídní služby a nadpozemský výhled. Dopřejte sobě i svým blízkým dotek luxusu na tropickém perlovém ostrově.

.
Umiestnenie

Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova, přímo na nejbližší pláži Phu Quoc, která je Long Beach. K nejbližším barom a restauracím je to přibližně 500 metrů. Do centra dědiny Duong Dong s mnohými atrakcemi a slavným nočním trhem Cho Dem je to přibližně 5 km. Rovnaká vzdálenost delí hotel od mezinárodního letiska.

.
Športový a animačný program

V hotelu se neuskutočňuje animační program. Pre deti: miniklub.

.
Stravovanie

Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii Palm Kitchen.

Možnosť priplatiť si polpenziu, plnú penziu alebo all inclusive. Miestna a medzinárodná kuchyňa. Servírované jedlá - výber z menu, nápoje za príplatok.

All Inclusive: raňajky, obedy (11:30-14:00) a večere (18:00-21:00). Servírované jedlá - výběr z menu, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno)během jedla - v cene. Možnost použití masáž nôh nebo hlavy pri bazéne raz denne. Možnosť využiť firness centrum, ako aj práčovňu (4 kusy oblečenia denne).


.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Turistická kancelář, nekonečný bazén, hlavná reštaurácia Palm Kitchen s vietnamskou, thajskou a mezinárodní kuchyňou, reštaurácia Soi 14 špecializujúca sa na thajské rýchle občerstvenie, 2 bary (v hale a pri bazéne), posilňovňa, detský klub. Za poplatok: kúpele, práčovňa, obchod so suvenírmi, stráženie detí.

.
Podľa nášho názoru

Interiéry inšpirované orientálnymi štýlmi, prvotriedne služby a nadpozemský výhľad. Doprajte si a svým blízkým nádych luxusu na tropickém perlovém ostrove.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč