La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek0
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek1
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek2
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek3
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek4
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek5
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek6
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek7
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek8
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek9
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek10
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek11

La Veranda Resort Phu Quoc

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel La Veranda Resort Phu Quoc se nachází v jihozápadní části Vietnamu, v Thajském zálivu na ostrově Phu Quoc. Letiště je vzdáleno cca 7 km a největší město na ostrově - Duong Dong je cca 6 km od hotelu.

Pláž
Hotel La Veranda Resort Phu Quoc se nachází u pláže. Pro hotelové hosty jsou zdarma k dispozici slunečníky, lehátka a plážové osušky.

Vybavení
Recepce 24h, welcome drink, každý den wellness aktivity: jóga a masáže (za poplatek), venkovní bazén se slanou vodou, posilovna, dětský klub, prádelna.

Strava
Snídaně v ceně. Za příplatek obědy nebo obědy a večeře (jídla jsou servírována). Hotel má jeden bar, dvě restaurace (The Peppertree a Le Jardin), kde za příplatek lze ochutnat pokrmy mezinárodní, francouzské a vietnamské kuchyně.

Sport a zábava
Plážový volejbal, miniklub.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****
Webové stránky
https://laverandaresorts.com/our-resort/

Náš názor
Moderní pětihvězdičkový hotel La Veranda Resort Phu Quoc přímo u soukromé pláže je výbornou volbou pro ty, kteří si cení komfort a luxusní standard služeb.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý letna Phu Quoc), transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Vietnamu!

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč