Salinda Resort Phu Quoc Obrázek0
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek1
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek2
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek3
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek4
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek5
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek6
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek7
Salinda Resort Phu Quoc Obrázek8

Salinda Resort Phu Quoc

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Novinka
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel Salinda Resort se nachází na ostrově Phu Quoc - největším vietnamském ostrově v Thajském zálivu. Je vzdálen pouhých 6 km od letiště a noční trh v Duong Dongu, kde si mimo jiné můžete pochutnat na vynikajících místních specialitách, je vzdálen asi 4 km.

 

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj a noc, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu odpovídá přibližně 40 USD).

 

Pláž

U hotelu se nachází soukromá písečná pláž. Hosté mohou zdarma využívat slunečníky a plážové osušky.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, tři restaurace, bar u bazénu a bar s živou hudbou o víkendech. Celoročně je otevřený venkovní bazén, kde jsou k dispozici lehátka. Součástí hotelu je wellness centrum (procedury jsou za poplatek). Hosté mají v hotelu k dispozici úschovnu zavazadel. V hotelu je také turistická informační kancelář, obchod a směnárna.

Internet

V celém areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu (od 6:30 do 10:30). Možnost příplatku za večeři nebo za oběd a večeři (výběr jídel ze stálého menu). K dispozici je restaurace Salinda, kde si hosté mohou za příplatek vychutnat místní pokrmy (18:00-22:00). Za příplatek je také italská restaurace, která zvítězila v soutěži World Luxury Restaurant Awards 2020 (18:00-22:00), a indická restaurace, která zvítězila v soutěži Asia's Best Luxury Specialty Cuisine 2020 (18:00-22:00). U bazénu je bar, kde se za poplatek podávají mořské plody a tropické nápoje (11:00-18:00). U recepce je snack bar a o víkendech zde hraje živá hudba. Do restaurací je nutná rezervace předem.

.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí bezplatné lekce jógy, půjčovnu kajaků a kol. Zdarma je k dispozici také posilovna, prostor pro čtení a studium knih a karaoke místnost. Pro nejmenší hosty hotelu je k dispozici miniklub (pro děti od 3 let). Za příplatek (přibližně 15 USD/hodina) je možné najmout hlídání pro mladší dítě.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento elegantní hotel pro náročné klienty je skvělou volbou pro dovolenou na písečné pláži uprostřed tropické vegetace. Je také skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi pasivní i aktivní trávení volného času, a to díky možnosti zapůjčení kajaků a jízdních kol.

Umiestnenie
Luxusní hotel Salinda Resort se nachází na ostrově Phu Quoc - největším ostrově Vietnamu v Thajsku. Je vzdálený jen 6 km od letiska a noční trh v městě Duong Dong, kde si kromě jiného můžete vychutnat vynikajúce místní speciality, je vzdálený asi 4 km.
Športový a animačný program
Hotel nabízí bezplatné hodiny jogy, kajak nebo požičovňu bicyklov. Bezplatne je k dispozici i posilňovňa, priestor na čítanie a štúdium kníh a karaoke miestnosť. Pre najmenších hostí hotela je k dispozici miniklub (pre deti od 3 rokov). Za príplatok (približne 15 USD/hodina) je možné prenajať opatrovateľku pre mladšie dieťa.
Stravovanie
Raňajky formou bufetu (od 6:30 do 10:30). Možný příplatok za večeři nebo za oběd a večeři (výběr jedál ze stanoveného menu). K dispozici je restauraácia Salinda, kde si hostia môžu za príplatok vychutnať miestne jedlá (18:00-22:00). Za príplatok je aj talianska reštaurácia, ktorá zvíťazila v súťaži World Luxury Restaurant Awards 2020 (18:00-22:00), a indická reštaurácia, ktorá zvíťazila v súťaži Asia's Best Luxury Specialty Cuisine 2020 (18:00-22:00). Pri bazéne sa nachádza bar, v ktorom sa za poplatok podávajú morska plody a tropické nápoje (11:00-18:00). Pri recepcii sa nachádza snack bar a cez víkendy tu hrá živá hudba. Do restauraácií je potrebná rezervácia vopred.

.
Miestna kategória
*****
K dispozícii pre hostí
Recepcia s nepretržitou prevádzkou, tri reštaurácie, bar pri bazéne a bar so živou hudbou počas víkendov. Celoročne je otevřený vonkajší bazén, kde jsou k dispozici ležadla. V hoteli sa nachádza wellness centrum (procedury sú za poplatok). Hostia majú v hoteli k dispozícii úschovňu batožiny. V hoteli sa nachádza aj turistická informačná kancelária, obchod a zmenáreň.
Podľa nášho názoru
Tento elegant hotel pre náročných klientov je skvelou voľbou pre dovolenku na pieočnatej pláži uprostred tropickej vegetácie. Je také skvelou voľbou pre tých, ktorí majú radi pasívne aj aktívne trávenie voľného času vďaka možnosti zapožičania kajakov a bicyklov.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč