Amarin Resort & SPA Obrázek0
Amarin Resort & SPA Obrázek1
Amarin Resort & SPA Obrázek2
Amarin Resort & SPA Obrázek3
Amarin Resort & SPA Obrázek4
Amarin Resort & SPA Obrázek5
Amarin Resort & SPA Obrázek6
Amarin Resort & SPA Obrázek7
Amarin Resort & SPA Obrázek8
Amarin Resort & SPA Obrázek9
Amarin Resort & SPA Obrázek10
Amarin Resort & SPA Obrázek11
Amarin Resort & SPA Obrázek12

Amarin Resort & SPA

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází ve městě Duong Dong, asi 1,5 km od muzea Coi Nguon, které návštěvníky seznámí s historií ostrova, a 2,7 km od perlové farmy, kde se mimo jiné konají ukázky získávání perel z mušlí. V blízkosti se nacházejí obchody a restaurace nabízející pochoutky místní kuchyně. Vzdálenost od mezinárodního letiště je přibližně 5 km.

.
Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Registrace, výtah, restaurace Aroma (otevřeno 06:00-21:30), Sense lobby lounge (otevřeno 06:00-22:00), Sunset pool bar (otevřeno 10:00-23:00), zahrada, bazén, posilovna, dětský klub, sluneční terasa, konferenční místnosti. Za příplatek: praní prádla, žehlení, směnárna.


.
Internet

V pokojích a společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně se podává formou bohatého bufetu. Kromě toho mohou klienti za poplatek zajít do jedné z hotelových restaurací a vybrat si z místní nebo mezinárodní kuchyně, případně si dát drink v baru.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Miniklub pro děti. Za příplatek: lázeňské centrum (sauna, masáže, bahenní koupele) - vedle hotelu.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Díky přírodnímu prostředí, moderně vybaveným pokojům a přímému přístupu na pláž bude vaše dovolená v tomto hotelu nezapomenutelná.

Umiestnenie

Hotel se nachází ve městě Duong Dong, přibližně 1,5 km od muzea Coi Nguon, které návštěvníci poznávají s historickou ostrova, a 2,7 km od perlovej farmy, kde se kromě jiného konajú ukážky získa z perel z mušlí. V blízkosti sa nachádzajú obchody a reštaurácie, v ktorých sa podávajú pochúťky miestnej kuchyne. Vzdialenost od mezinárodního letiska je přibližně 5 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu se neuskutočňuje animační program. Miniklub pro děti. Za poplatok: wellness centrum (sauna, masáže, bahenné kúpele) - vedľa hotela.

.
Stravovanie

Raňajky se podávají formou bohatého bufetu. Kromě toho mohou klienti za poplatok navštíviť jednu z hotelových restaurací a vybrat si z jedál městnej alebo medzinárodnej kuchyne, prípadne si dať drink v bare.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Registrácia, výťah, reštaurácie Aroma (otvorená 06:00-21:30), Sense lobby lounge (otvorená 06:00-22:00), Sunset pool bar (otvorená 10:00-23:00), záhrada, bazén, posilňovňa, detský klub, slnečná terasa, konferenčné miestnosti. Za poplatok: prádelna, žehlenie, zmenáreň.


.
Podľa nášho názoru

Prírodné prostredie, moderne vybavené izby a priamy prístup na pláž urobia vašu dovolenku v tomto hoteli nezabudnuteľnou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč