Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek0
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek1
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek2
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek3
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek4
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek5
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek6
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek7
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek8
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek9
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek10
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek11
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek12
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek13
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek14
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek15
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek16
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek17
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek18
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek19
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek20
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek21
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek22
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek23
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek24
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek25
Melia Vinpearl Phu Quoc Obrázek26

Melia Vinpearl Phu Quoc

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Melia Vinpearl Phu Quoc se nachází na okouzlujícím ostrově Phu Quoc, obklopeném bílými plážemi a modrým mořem. Má výhodnou polohu v blízkosti mezinárodního letiště, což cestovatelům usnadňuje přístup k tomuto ubytování. Jeho poloha poskytuje hostům klid a soukromí a zároveň nabízí přístup k bohaté turistické infrastruktuře ostrova. Z hotelu se snadno dostanete k největším atrakcím ostrova, jako je národní park Phu Quoc a rušná zábavní a stravovací centra. Hotel se nachází 5 km od centra Phu Quoc United Center, 8 km od Vinpearl Safari Phu Quoc a 22 km od města Duong Dong.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži Pristine. Přístup na pláž přes promenádu. Zdarma: slunečníky, lehátka, plážové osušky.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, úschovna zavazadel, 3 restaurace, bary, venkovní bazén, slunečníky a lehátka, ručníky, Wi-Fi, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, sluneční terasa, dětské hřiště a herna, pro děti stolní hry, fitness. Za poplatek: lázeňské a wellness centrum, masáže, prádelna, hlídání dětí, směnárna, možnost vodních sportů, půjčovna kol, golfové hřiště (cca 3 km).

Internet

V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Catering

V hotelu se podává snídaně (6:00-10:30) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá během dne různé hry, animace a aktivity pro děti. Hosté mohou využít také vybavenou posilovnu a rozsáhlou nabídku lázeňských zařízení. K dispozici je také zázemí pro vodní sporty na pláži (za příplatek).

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel Melia Vinpearl Phu Quoc je podle našeho názoru skutečnou oázou luxusu a relaxace na okouzlujícím ostrově Phu Quoc. Jeho poloha poskytuje dokonalou rovnováhu mezi soukromím a dostupností místních atrakcí a zařízení. Široká nabídka stravovacích služeb a kvalitní vybavení, jako jsou lázně a bazény, navíc činí z tohoto hotelu ideální volbu pro náročné cestovatele, kteří hledají dokonalý odpočinek.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč