Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek0
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek1
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek2
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek3
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek4
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek5
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek6
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek7
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek8
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek9
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek10
Mercury Phu Quoc Resort and Villas Obrázek11

Mercury Phu Quoc Resort and Villas

Vietnam
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Fitness
Wellness
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na západním pobřeží tropického ostrova Phu Quoc, přibližně 5 km od letiště. V okruhu přibližně 1 km se nachází několik restaurací. Krátká jízda taxíkem (cca 5 km) dělí hotel od místních zajímavostí ostrova, jako je perlová farma Phu Quoc, kde probíhají ukázky získávání perel z mušlí, a muzeum Coi Nguon, které návštěvníky seznámí s historií ostrova.

Pláž

Krásná, dlouhá písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, hlavní restaurace Romance Sea, 3 bary (Dolphin Bar, Blue Bar, Pool Bar), bazén (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma), fitness centrum. Za poplatek: lázně, směnárna, obchod se suvenýry.

.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu (6:30-10:00). Možnost polopenze nebo plné penze se 2 nebo 3 jídly (servírovaná jídla).

.

Sportovní a animační program

Za poplatek: kulečník, šipky, stolní fotbal a stolní hry v Blue Baru, tělocvična, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, kajaky (podle počasí), kosmetické a tělové procedury v hotelových lázních, šnorchlování a rybaření.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální hotel pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou na dobré úrovni s exotickým nádechem. Výhodou bude i bohatá sportovní a animační nabídka.

.

Umiestnenie

Hotel se nachází na západním pobřeží tropického ostrova Phu Quoc, přibližně 5 km od letiska. V okruhu přibližně 1 km se nachází několik restaurací. Krátka jazda taxíkem (přibližně 5 km) delí hotel od místních atrakcií ostrova, ako je perlová farma Phu Quoc, kde sa konajú ukážky získavania perál z mušlí, a múzeum Coi Nguon, ktoré návštevníkov oboznámi s históriou ostrova.

Webová lokalita Športový a animačný program

Pro poplatok: biliard, šípky, stolný futbal a stolové hry v Blue Bare, telocvičňa, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, kajaky (podle počasia), ošetrenie tváre a tela v hotelovom wellness centre, šnorchlovanie a rybbolov.

.
Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu (06:30-10:00). Možnosť polpenzie alebo plnej penzie s 2 alebo 3 jedlami (servírované jedlá).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce v lobby, hlavní restaurace Romance Sea, 3 bary (Dolphin Bar, Blue Bar, Pool Bar), bazén (ležadlá a slunečníky při bazénech - zdarma), fitness centrum. Za poplatok: wellness centrum, zmenáreň, obchod so suvenírmi.

.
Podľa nášho názoru

Ideálny hotel pre tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku na dobrej úrovni s exotickým nádychom. Výhodou bude i bohatá ponuka sportovních a animačních aktivit.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč