Movenpick Resort Waverly Obrázek0
Movenpick Resort Waverly Obrázek1
Movenpick Resort Waverly Obrázek2
Movenpick Resort Waverly Obrázek3
Movenpick Resort Waverly Obrázek4
Movenpick Resort Waverly Obrázek5
Movenpick Resort Waverly Obrázek6
Movenpick Resort Waverly Obrázek7
Movenpick Resort Waverly Obrázek8
Movenpick Resort Waverly Obrázek9
Movenpick Resort Waverly Obrázek10
Movenpick Resort Waverly Obrázek11
Movenpick Resort Waverly Obrázek12
Movenpick Resort Waverly Obrázek13
Movenpick Resort Waverly Obrázek14
Movenpick Resort Waverly Obrázek15
Movenpick Resort Waverly Obrázek16
Movenpick Resort Waverly Obrázek17
Movenpick Resort Waverly Obrázek18
Movenpick Resort Waverly Obrázek19

Movenpick Resort Waverly

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Exkluzivní, 5*
Pláž do 100 m
Novinka
Bazén
Lehátka zdarma
Bestseller
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova a je obklopen palmovou zahradou. Do města Duong Dong se známým nočním trhem a dalšími atrakcemi je to jen asi 9 km a do národního parku Phu Quoc asi 20 km. Nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny přibližně 5 km od hotelu. Letiště je vzdáleno přibližně 23 km.

 

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj na celý pobyt, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu se jedná o ekvivalent přibližně 40 USD).

 

.

Pláž

Písečná veřejná pláž Ong Lang - jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově, která se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty - zdarma. Pozvolný sestup do vody.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, 4 venkovní bazény, 2 dětská brouzdaliště, hlavní restaurace The Islander, restaurace Lang Chai, kavárna Waverly Lounge (nabízí "čokoládovou hodinu" 15:30-16:30), 3 bary: Aura Beach Club, Sunken Pool bar a Lang Chai pool bar a zmrzlinárna. Dále dětský klub, tělocvična a fitness klub, minigolf, studio jógy, zahrada, parkoviště, Za příplatek: směnárna, prádelna, obchod se smíšeným zbožím, lázně.

Internet

V hotelové hale, na recepci a v pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (07:00-10:30) formou bohatého bufetu - vietnamská a mezinárodní kuchyně.

Možnost připlatit si za druhé jídlo oběd nebo večeři, plnou penzi (zahrnuje oběd i večeři) nebo all inclusive. Jídla se podávají na stůl mezi 10:00 a 22:00 (poslední objednávka 21:30). Nápoje za příplatek.

All inclusive: Snídaně (7:00-10:30), obědy a večeře podávané ke stolu (10:00-22:00). Nealkoholické nápoje (káva, čaj) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno) - v ceně.

Pro všechny hotelové hosty "čokoládová hodinka" v kavárně Waverly Lounge v ceně (15:30-16:30).

 


Všechny hotelové hosty čeká "čokoládová hodinka" v kavárně Waverly Lounge v ceně (15:30-16:30).

 

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají animace pro nejmenší v klubu pro ně určeném - The Little Birds Club. Pro dospělé je zde jóga a tai chi.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jestliže dovolená v ráji, pak jedině na Phu Quoc. Pokud dokonalá dovolená, pak jedině v Movenpick Resort Wavery. Tento výjimečný hotel se nachází přímo na proslulé pláži Ong Lang s kokosovými palmami, která se téměř koupe ve vodách Thajského zálivu, a nadchne tak každého bez výjimky.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč