SOL by Melia Phu Quoc Obrázek0
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek1
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek2
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek3
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek4
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek5
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek6
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek7
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek8
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek9
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek10
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek11
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek12
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek13
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek14
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek15
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek16
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek17
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek18
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek19
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek20
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek21
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek22
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek23
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek24
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek25
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek26
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek27
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek28
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek29
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek30
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek31
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek32
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek33
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek34
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek35
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek36
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek37
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek38
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek39
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek40
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek41
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek42
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek43
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek44
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek45
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek46
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek47
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek48
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek49
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek50
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek51
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek52
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek53
SOL by Melia Phu Quoc Obrázek54

SOL by Melia Phu Quoc

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Novinka
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Exkluzivní, 5*
Hotel Premium
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel se nachází na jihozápadním pobřeží asijské perly, ostrova Phu Quoc. Nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny přibližně 2 km od hotelu. Perlová farma, jedna z největších atrakcí ostrova, je vzdálena cca 1,5 km a největší město Duong Dong cca 9 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 6 km.

 

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj a noc, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu odpovídá přibližně 40 USD), nebo ponechání cestovního pasu na recepci po dobu pobytu.

Pláž

Písečná pláž Truong se nachází přímo u hotelu. Má pozvolný sestup do vody. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Repcepce s nepřetržitým provozem, bazén, hlavní restaurace The Kitchen, plážová restaurace Ola Beach Club s prvotřídními pokrmy z mořských plodů a živou hudbou a restaurace The Shack s rychlým občerstvením z Phu Quoc a celého světa, tropická zahrada, parkoviště. Za poplatek: prádelna, lázně, možnost směny měn na recepci, ale v omezeném rozsahu. Hotel přijímá domácí zvířata.

.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (6:30-10:00) podávaná formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Možnost příplatku za večeři (18:30-21:00) nebo all inclusive (většinou servírovaná jídla/výběr z menu). Místní a mezinárodní kuchyně. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje za příplatek.

All Inclusive: Snídaně (6:30-11:00), obědy (12:30-16:00) a večeře (18:00-22:30) v hlavní restauraci The Kitchen a The Shack (jídla rychlého občerstvení z Phu Quoc a celého světa). Široký výběr nealkoholických a místních alkoholických nápojů v určených časech v restauracích během jídla, stejně jako v lobby baru (10:00-22:00), The Shack (08:00-24:00) a baru u bazénu (11:00-18:00). 

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají lehké animační aktivity, např. jogging, jóga ráno a při západu slunce  (v závislosti na počasí). Je možné si zapůjčit kánoe a jízdní kola. Dále: posilovna, plážový volejbal.

.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento hotel obklopený bujnou vegetací a smaragdovými vodami je třída sama pro sebe. Rozhodně jej lze považovat za jeden z nejlepších na vietnamském ostrově Phu Quoc. Prestižní, pro náročné klienty, kteří hledají harmonii duše i těla. Vřele doporučujeme.

.

Umiestnenie

Luxusní hotel se nachází na juhozápadním pobřeží perlového ostrova Ázie, Phu Quoc. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené približne 2 km od hotela. Perlová farma, jedna z největších atrakcí ostrova, je vzdálená přibližně 1,5 km a největší město Duong Dong přibližně 9 km. Mezinárodní letisko je vzdálené přibližně 6 km. Upozornenie: hotel vyžaduje vratnú zálohu vo výške 1 000 000 VND za izbu a noc (čo je približne 185 GBP v závislosti od výmenného kurzu), maximálne však 4 000 000 VND za celý pobyt.

Športový a animačný program

V hotelu probíhajú ľahké animačné aktivity, napr. jogging, yoga ráno a pri západe slnka  (v závislosti od počasia). Můžete si tu prenajať kanoe a bicykle. Také: posilňovňa, plážový volejbal.

.
Stravovanie

Raňajky (6:30-10:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraácii.

Možnosť príplatku za večeru (18:30-21:00) alebo all inclusive (väčšinou servírované jedlá/výber z menu). Místní a mezinárodní kuchyně. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje za příplatok.

All Inclusive: Raňajky (6:30-11:00), obedy (12:30-16:00) a večere (18:00-22:30) v hlavní restauraácii The Kitchen a The Shack (jedlá rýchleho občerstvenia z Phu Quoc a celého sveta). Široký výběr nealkoholických a místních alkoholických nápojů v určených časech v restauraáciách počas jedál, ako aj v lobby bare (10:00-22:00), The Shack (08:00-24:00) a bare pri bazéne (11:00-18:00). 

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24hodinovou recepcí, bazén, hlavní restaurace The Kitchen, plážová restaurace Ola Beach Club, která nabízí prvotřídní jídla z morských plodů a živou hudbu, a restaurace The Shack, která nabízí rychlá jídla z Phu Quoc a celého světa, tropická zahrada, parkovisko. Za poplatok: práčovňa, wellness centrum, možnosť výmeny valút na recepcii, ale v obmedzenom rozsahu. Hotel přijímá domácí zvířata.

.
Podľa nášho názoru

Tento hotel obklopený bujnou vegetáciou a smaragdovými vodami patří do své vlastní třídy. Určite ho možno považovať za jeden z najlepších na vietnamskom ostrove Phu Quoc. Prestížny, pre náročných klientov, ktorí hľadajú harmóniu duše a tela. Vrelo odporúčame.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč