Pensjonat Luan Obrázek0
Pensjonat Luan Obrázek1
Pensjonat Luan Obrázek2
Pensjonat Luan Obrázek3
Pensjonat Luan Obrázek4
Pensjonat Luan Obrázek5

Pensjonat Luan

Polsko
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Útulný penzion se nachází v samém centru města Władysławowo. Nedaleko jsou sezónní bary a restaurace, stejně jako obchody a další služby. Autobusové a vlakové nádraží a turistické informační centrum se nachází cca 500 m. Rybářský přístav s tradičními tavernami leží cca 1 km. Místa zábavy: Muzeum motýlů a vyhlídková věž - cca 550 m, zábavní park Ocean Park - cca 650 m.

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa placená na místě  - cca 2 PLN/osoba/den (cena pro rok 2020).

Pláž
Písečná a dlouhá veřejná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od objektu. Chybí plážový servis. 

Vybavení
Recepce, výtah, restaurace s venkovní terasou, bar, parkoviště u penzionu (zdarma), placené podzemní parkoviště (cca 30 PLN/os.).

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Pokoje
Penzion má 32 pokojů různých typů ve dvoupodlažní budově. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny, klimatizované a mají koupelnu (sprcha, ručníky, vysoušeč vlasů), TV, ledničku, rychlovarnou konvici a skleničky, balkon (stůl a 2 židle). Objekt je uzpůsoben pro tělesně postižené. 

Strava
Snídaně formou bufetu (8:00-11:00), večeře výběr z mini-menu (polévka, hlavní jídlo, voda) podávané od 14:00-19:00. 

Sport a zábava
Zdarma: dětská herna, kulečník, stolní fotbal, ping pong, fitness zóna, posilovna, wellness zóna (vířivka, suchá a parní sauna), hole pro nordic walking. Za poplatek: kosmetické ošetření obličeje a těla ve wellness salonech. 
Internet V areálu celého hotelu (a na pokojích) Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.pensjonatluan.pl

Náš názor
Moderně zařízený penzion je vybaven tak, aby splňoval požadavky klientů během jejich pobytu. Výhodou objektu jsou opravdu pohodlné pokoje s balkonem, bezplatný vstup do wellness zóny (vířivka a sauny) a profesionálně vybavené posilovny. Je také skvělým výchozím bodem pro ty, kteří si cení aktivní odpočinek: četné cyklistické a turistické stezky, školy windsurfingu a kitesurfingu. Stejně jako výhodná poloha v blízkosti okolních atrakcí typických pro rušné přímořské letovisko. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč