Poduszka Villa Buki SPA Obrázek0
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek1
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek2
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek3
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek4
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek5
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek6
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek7
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek8
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek9

Poduszka Villa Buki SPA

Polsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt postavený v roce 2014 se nachází v malebném přímořském letovisku Jastrzębia Góra. V okolí je několik barů a restaurací, stejně jako obchody s potravinami. Autobusové nádraží se nachází cca 400 m.
UPOZORNĚNÍ! Povinná pobytová taxa placená na místě (cca 2 PLN/os./den). 

Pláž
Dlouhá písečná pláž se nachází cca 250 m od hotelu (sestup z útesu po schodech). V hotelu jsou k dispozici paravany a plážové deky (zdarma). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 15 PLN/den/os.). 

Vybavení
Recepce, vyhlídková terasa se soupravou na odpočinek na střeše budovy, dětské hřiště, parkoviště (zdarma), půjčovna kol (cca 10 PLN/hod. nebo cca 60 PLN/celý den), elektrické skútry (cca 50 PLN/hod. nebo cca 300 PLN/celý den). Objekt neakceptuje domácí zvířata. 

Pokoje
Objekt má 14 prostorných pokojů různých standardů umístěných ve 3patrové budově. Všechny jsou funkčně a komfortně vybaveny, mají koupelnu (sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky, župany), TV, trezor (zdarma), minibar (zdarma) nebo malou ledničku (zdarma), příslušenství k přípravě čaje a kávy (rychlovarná konvice, šálky a lžíce). Většina pokojů má balkon. Děti do 5 let zdarma (bez samostatného místa na spaní). Dětská postýlka pro dítě s povlečením - za poplatek (cca 30 PLN/den).

Pokoje Deluxe s balkonem (o rozloze cca 25-37 m²) - pro max. 4 osoby.

Pokoje Deluxe bez balkonu (o rozloze cca 23 m²) - pro max. 4 osoby.

Apartmány Deluxe se dvěma ložnicemi (o rozloze cca 60 m²) - pro max. 6 osob.

Strava
Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře v restauraci Morski - Bar & Restaurant (je třeba jít cca 100 m). 

Sport a zábava
Zdarma: trekingové hole, rekreační místnost s dětským hřištěm, hry (Xbox Kinect a Playstation), gymnastická zóna, šipky, ping pong, fitness zóna - Technogym cardio, mokrá wellness zóna: vířivka a parní sauna (zdarma); za poplatek: finská koupel, odpočinková louka (normální a kolagenová zpevňující pokožku), Kneippův chodník, sprcha s aromaterapií a hydroterapií.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu celého hotelu (a na pokojích) Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.villabuki.pl

Náš názor
Komorní objekt navržený s důrazem na detaily, výhodně umístěný co se týče pláže a gastronomické nabídky typické pro přímořské letovisko. Objekt se vyznačuje rozsáhlým rekreačním zařízením s mokrou zónou wellness a opravdu pěknými pokoji, pohodlně vybavenými. Doporučujeme nejen k odpočinku, ale také jako výchozí bod k prozkoumávání obce.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč