Best Western Jurata Obrázek0
Best Western Jurata Obrázek1
Best Western Jurata Obrázek2
Best Western Jurata Obrázek3
Best Western Jurata Obrázek4
Best Western Jurata Obrázek5
Best Western Jurata Obrázek6
Best Western Jurata Obrázek7
Best Western Jurata Obrázek8
Best Western Jurata Obrázek9

Best Western Jurata

Polsko - Východní Pomoří
Pobytový
Wi-Fi
Bazén
Turistický voucher
Domácí zvířata
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Best Western Jurata se nachází v srdci krajinného parku Helskie Wydmy, jen kousek od písečné pláže u Baltského moře. Zelené okolí, blízkost přírody a zdraví prospěšný jód ve vzduchu z něj činí ideální místo pro odpočinek s rodinou nebo ve společnosti přátel.

Pláž

Přibližně 350 m od písečné pláže

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, obchod se základními hygienickými potřebami a suvenýry na recepci, bistro, zařízení pro osoby se zdravotním postižením, zařízení pro děti, půjčovna kol a holí pro nordic walking, chata s grilem. Domácí zvířata jsou přijímána po dohodě s recepcí (za příplatek 50 PLN/den). Parkoviště- monitorované (20-50 PLN/den v závislosti na sezóně). Místní poplatek- 2,20 PLN/osoba/den.

 


.

 

Internet

Bezdrátové připojení k internetu

Catering

Snídaně formou bufetu

Sportovní a animační program

K dispozici je bazén s dětskými hračkami, sauny, kosmetické salony, vířivka, bowling, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, víceúčelové venkovní hřiště, posilovna, dětské hřiště a dětská herna. Díky své poloze je hotel ideálním místem pro ty, které fascinuje příroda - můžete zde pozorovat specifickou pobřežní vegetaci a pozorovat stěhovavé ptáky. V okolí jsou příležitosti pro vodní sporty: windsurfing, kitesurfing, ale i pěší turistiku, cyklistiku a nordic walking.

Webové stránky

https://hotel-jurata.com.pl/

Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Budova je dokonalou kombinací intimity a elegance designu s důrazem na každý detail. Díky své výhodné poloze bude hotel ideální jak pro milovníky aktivního odpočinku, tak pro hosty, kteří ocení relaxaci v doprovodu klidu a pohody.

Hotel se nachází v samém srdci města.

Umiestnenie

Hotel Best Western Jurata se nachází v srdci krajinného parku Helskie Wydmy, kúsok od pieočnatej pláže pri Baltskom mori. Zelené prostredie, blízkosť prírody a zdraviu prospešný jód vo vzduchu robia z tohto hotela ideálne miesto na oddych s rodinou alebo v spoločnosti priateľov.

.
Webová lokalita

https://hotel-jurata.com.pl/

Športový a animačný program

K dispozici je bazén s detskými hračkami, sauny, salóny krásy, vírivka, bowling, biliard, stolní fotbal, stolní tenis, multifunkční venkovní ihrisko, fitnesscentrum, detské ihrisko a detská herna. Vďaka svojej polohe je hotel ideálnym miestom pre tých, ktorých fascinuje príroda - môžete tu pozorovať špecifickú pobrežnú vegetáciu a pozorovať sťahovavé vtáky. V okolí jsou možnosti na vodné športy: windsurfing, kitesurfing, akoj na pešiu turistiku, cyklistiku a nordic walking.

.
Stravovanie

Bufetové raňajky

Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, obchod se základními hygienickými potřebami a suvenýry na recepci, bistro, zařízení pre zdravotne postižených, zařízení pre deti, požičovňa bicyklov a nordic walking palíc, chata s grilem. Domáce zvířata jsou akceptované po dohodě s recepciou (za príplatok 50 PLN/deň). Parkovanie- monitorované (20-50 PLN/deň v závislosti od sezóny). Miestna daň- 2,20 PLN/osoba/deň..

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč