El Borj Obrázek0
El Borj Obrázek1
El Borj Obrázek2
El Borj Obrázek3
El Borj Obrázek4
El Borj Obrázek5
El Borj Obrázek6
El Borj Obrázek7
El Borj Obrázek8
El Borj Obrázek9
El Borj Obrázek10
El Borj Obrázek11
El Borj Obrázek12
El Borj Obrázek13
El Borj Obrázek14
El Borj Obrázek15
El Borj Obrázek16
El Borj Obrázek17

El Borj

Tunisko - Al Mahdia - Mahdia
Pobytový
Pláž do 100 m
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Přímo na pláži
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prostorný hotel se nachází v rozsáhlém zeleném areálu, přibližně 5 km od centra Mahdie s medinou plnou barů, restaurací a diskoték (pohodlně dostupný místními taxíky). V okolí se nachází řada barů, restaurací a obchodů. Hotel je vzdálen přibližně 120 km od letiště Enfidha a přibližně 40 km od letiště Monastir. UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 8 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži. Slunečníky a lehátka na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, hlavní restaurace a a la carte "Neptun" (za poplatek), 3 bary (v lobby, u bazénu a na pláži), maurská kavárna (za poplatek). Venkovní bazén se sladkou vodou a brouzdalištěm pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Pro nejmladší hosty miniklub (4-12 let). Dále za příplatek: lékař na telefonu, konferenční místnost, lázeňské centrum (hammam, masáže), obchod se suvenýry a prádelna.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Další internetový koutek za poplatek.

.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu podávané v hlavní restauraci. Kromě toho pozdní kontinentální snídaně podávaná sladce v lobby baru od 10:00 do 12:00. Během dne se podává lehké občerstvení (v časech určených hotelem, v jednom z barů). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje se podávají v barech od 10:00 do 24:00. 1x za pobyt možnost vychutnat si večeři v restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace).

Sportovní a animační program

Hotel pořádá animační aktivity pro děti i dospělé během dne (včetně plážového volejbalu, šipek, ping pongu, aerobiku, vodního póla) a večer (představení a vystoupení). Pro děti je k dispozici miniklub.

.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Velmi atraktivní poloha u krásné pláže a v blízkosti všech zábavních možností, které Mahdia nabízí. Kromě toho hotel nabízí dobré služby a bohatý animační program - a to vše za přijatelnou cenu! Vřele doporučujeme.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč