Hotel Marhaba Beach Obrázek0
Hotel Marhaba Beach Obrázek1
Hotel Marhaba Beach Obrázek2
Hotel Marhaba Beach Obrázek3
Hotel Marhaba Beach Obrázek4
Hotel Marhaba Beach Obrázek5
Hotel Marhaba Beach Obrázek6
Hotel Marhaba Beach Obrázek7
Hotel Marhaba Beach Obrázek8
Hotel Marhaba Beach Obrázek9
Hotel Marhaba Beach Obrázek10
Hotel Marhaba Beach Obrázek11
Hotel Marhaba Beach Obrázek12
Hotel Marhaba Beach Obrázek13
Hotel Marhaba Beach Obrázek14
Hotel Marhaba Beach Obrázek15
Hotel Marhaba Beach Obrázek16
Hotel Marhaba Beach Obrázek17
Hotel Marhaba Beach Obrázek18
Hotel Marhaba Beach Obrázek19
Hotel Marhaba Beach Obrázek20
Hotel Marhaba Beach Obrázek21
Hotel Marhaba Beach Obrázek22
Hotel Marhaba Beach Obrázek23
Hotel Marhaba Beach Obrázek24

Hotel Marhaba Beach

Tunisko - Susa - Sousse
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Marhaba Beach se nachází cca 1,5 km od centra Sousse. Přístav Portu El Kantaoui je cca 5 km od hotelu. Nejbližší letiště Monastir je cca 20 km a letiště Enfidha-Hammamet cca 46 km. Obchody se nachází cca 200 m od hotelu. Nejbližší golfové hřiště je vzdáleno cca 6 km. UPOZORNĚNÍ! V ceně zájezdu není zahrnuta pobytová taxa ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se počítá za 7 po sobě jdoucích dní, a to i v případě delšího pobytu v hotelu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Pobytová taxa je povinná a platí se přímo na recepci při ubytování. 

Pláž

Hotel Marhaba Beach má soukromou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Pláž je oceněna certifikátem Modré vlajky. Na pláži jsou k dispozici slunečníky, matrace a lehátka - zdarma, plážové osušky - na zálohu.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, vícejazyčný personál, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní sladkovodní bazén, dětské skluzavky, plážové osušky - na zálohu, lehátka a slunečníky - zdarma, bar Salon, bar MOORISH Coffee, bar American, směnárna (omezená doba na recepci), terasa s výhledem do palmové zahrady, trezor (k dispozici na recepci), parkoviště, 2 výtahy. Placené služby: lékař/sestra (na telefonu), fotograf, prádelna, obchody, kosmetika, kadeřník. V hlavní sezóně: ​​bar u bazénu a bar na pláži (otevřeny při dostatečné obsazenosti).

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), pozdní snídaně (ve snack baru od 10:00-11:30), obědy (12:30-14:00), občerstvení (15:00-17:00 ), večeře (18:30-19:30 a 19:45-21:00). Restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní, např. italskou, španělskou s cooking show - nutná rezervace předem (zdarma 1x během pobytu, nutný dress code). Bary: v hotelové lobby, u venkovního bazénu a bezplatný lounge bar „Bar américain” a za poplatek kavárna „Café maure".

Sportovní a animační program

Hotel Marhaba Beach organizuje mezinárodní animační program pro děti i dospělé. Pro děti 4-12 let je k dispozici miniklub. Hotel organizuje taneční kurzy, hry plážového volejbalu, minifotbal, minigolf, diskotéky, karaoke a další večerní show. Hosté mohou také využívat 4 tenisové kurty (nutná dřívější rezervace - na recepci), stolní tenis, posilovnu. Za poplatek: wellness (hammam, masáže, vířivka, sauna, salon krásy).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Fantastický hotel Marhaba Beach s širokou sportovně-rekreační nabídkou bude perfektní volbou pro ty, kteří rádi tráví čas na dovolené aktivně! Přístup do bazénů a místní i mezinárodní speciality určitě zpestří pobyt v hotelu každému.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč