Iberostar Averroes Obrázek0
Iberostar Averroes Obrázek1
Iberostar Averroes Obrázek2
Iberostar Averroes Obrázek3
Iberostar Averroes Obrázek4
Iberostar Averroes Obrázek5
Iberostar Averroes Obrázek6
Iberostar Averroes Obrázek7
Iberostar Averroes Obrázek8
Iberostar Averroes Obrázek9
Iberostar Averroes Obrázek10
Iberostar Averroes Obrázek11
Iberostar Averroes Obrázek12

Iberostar Averroes

Tunisko - Hammamet
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Mezinárodní animace
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Iberostar Averroes se nachází v klidné, okouzlující turistické čtvrti Hammamet - Jasmine cca 12 km od historického centra Hammametu a cca 35 km od letiště v Enfidhi a 60 km od letiště v Monastiru. V těsné blízkosti objektu jsou bary, restaurace, obchody se suvenýry a malebný přístav jachet. Nedaleko hotelu se nachází zábavní park s malým aquaparkem. Obec je známá svými krásnými písečnými plážemi.

Pláž
Hotel Iberostar Averroes se nachází přímo u soukromé písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Služba plážových osušek je k dispozici po zaplacení vratné zálohy ve výši 20 TND/osoba.

Vybavení
Hotel Iberostar Averroes prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2008.
Prostorná lobby, 4 výtahy, recepce 24h, 3 sladkovodní bazény (hlavní bazén nepravidelného tvaru, krytý a dětský bazén), hlavní restaurace a 4 restaurace a'la carte (za poplatek), lobby bar, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: posilovna, kosmetický salón, tenisový kurt. V areálu hotelu je navíc také dětské hřiště a miniklub, konferenční místnost, směnárna, mini market a obchody se suvenýry.

Pokoje
Hotel Iberostar Averroes má 242 prostorných pokojů (rozloha cca 25 m²), dvoulůžkové (možnost maximálně 1 přistýlky). Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou (vana, vysoušeč vlasů), minibarem, telefonem, satelitní TV, trezorem (za poplatek), terasou nebo balkónem. K dispozici jsou také pokoje s výhledem do zahrady nebo na moře (za poplatek). Rodinné pokoje pro max. 4 dospělé osoby a 1 dítě na vyžádání. Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (6:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:30) podávané formou bohatého bufetu servírované v hlavní restauraci. Občerstvení jako jsou: sendviče, zmrzlina, ovoce, saláty, pizza (14:30-17:00) a tzv. pozdní bufet: káva, čaj, ovoce, saláty (22:00-24:00). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje během jídla jsou zahrnuty v ceně, k dispozici jsou také v lobby baru (10:00-24:00) a u bazénu (10:00-18:00). Během pobytu je možné jednorázové využití restaurace a'la carte (italská nabo tuniská, nutná rezervace předem).

Sport a zábava
Hotel Iberostar Averroes organizuje bohatý animační program pro dospělé a děti: hry a zábava u bazénu nebo na pláži, show, živá hudba. Hotel provozuje také miniklub pro děti ve věku 4 až 12 let, probíhající dvakrát denně za dohledu kvalifikovaných animátorů.

Internet
V lobby Wi-Fi - zdarma, je k dispozici také internotový koutek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Náš názor
Iberostar Averroes je kvalitní hotel s krásnými pokoji, bohatým animačním programem, lokalitou přímo u písečné pláže a v moderní turistické čtvrti, ideální ubytování pro páry.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč