IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek0
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek1
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek2
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek3
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek4
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek5
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek6
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek7
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek8
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek9
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek10
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek11
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek12
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek13
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek14
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek15
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek16
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek17
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek18
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek19
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek20
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek21
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek22
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek23
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek24
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek25
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek26
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek27
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek28
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek29
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek30
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek31
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek32
IBEROSTAR Selection Kuriat Palace Obrázek33

IBEROSTAR Selection Kuriat Palace

Tunisko - Monastir
Pobytový
Pláž do 100 m
Mezinárodní animace
S výhledem na moře

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní hotel IBEROSTAR Selection Kuriat Palace obklopený palmovou zahradou se nachází v klidné části Skanes, cca 8 km od historického centra města Monastir s historickou medinou a bazary a cca 15 km od Sousse. Hotel se nachází cca 63 km od letiště Enfidhi a cca 1 km od letiště Monastir. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel IBEROSTAR Selection Kuriat Palace se nachází přímo u písečné pláže, s pozvolným sestupem do moře. Lehátka a slunečníky - zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Hotel IBEROSTAR Selection Kuriat Palace patřící řetězci Iberostar byl otevřen v roce 2019. Recepce 24h, výtah, 2 restaurace: hlavní (formou bufetu) a tematická a'la carte, bary, venkovní bazén se sladkou vodou, aquapark s 10 skluzavkami, brouzdaliště, vířivka, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky (na zálohu), konferenční místnosti, prádelna (za poplatek).

 

Internet

Internetové připojení WiFi v lobby a na pokoji - zdarma.

 

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu podávaného v hlavní restauraci, občerstvení během dne (v určených časech). 1x za pobyt možnost využití restaurace a'la carte (nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v barech v určených časech.

 

Sportovní a animační program

Hotel IBEROSTAR Selection Kuriat Palace organizuje bohatý animační program pro dospělé i děti. Hostům je k dispozici také posilovna, dětské hřiště a herna. Za poplatek: vodní sporty, wellness centrum, hammam, masáže, nedaleké golfové hřiště.

 

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Nový, exkluzivní a elegantní hotel IBEROSTAR Selection Kuriat Palace uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nádherná písečná pláž, zajímavé animace, dobré jídlo a prostorné pokoje - to jsou důležité a nutné prvky úspěšné dovolené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč