Lella Beya & Thalasso Obrázek0
Lella Beya & Thalasso Obrázek1
Lella Beya & Thalasso Obrázek2
Lella Beya & Thalasso Obrázek3
Lella Beya & Thalasso Obrázek4
Lella Beya & Thalasso Obrázek5
Lella Beya & Thalasso Obrázek6
Lella Beya & Thalasso Obrázek7
Lella Beya & Thalasso Obrázek8
Lella Beya & Thalasso Obrázek9

Lella Beya & Thalasso

Tunisko - Nabul - Hammamet
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Lella Beya & Thalasso se nachází cca 70 km od letiště Tunis-Kartágo, cca 105 km od letiště Monastir a cca 45 km od letiště Enfidha-Hammamet. Největší přístav v Tunisku - Yasmine Hammamet Marina  je cca 500 m od hotelu. Nedaleko hotelu se nachází aquapark, zábavní park, medina a golfové hřiště.

Pláž
Písečná pláž se nachází na druhé straně cesty. Lehátka a matrace (zdarma), plážové osušky (záloha 20 TND).

Vybavení
Recepce 24h, venkovní sladkovodní bazén (800 m³), dětský bazén (venkovní) se sladkou vodou (90 m³), krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou (320 m³), venkovní slunečníky a lehátka, plážové osušky (záloha 20 TND), lobby bar (od 08:00 do 12:00) s nabídkou místních vín a likérů, piv, koktejlů (káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje, koncentrované džusy, minerální voda a další), bar u bazénu (otevřen v sezóně, podle obsazenosti od 10:00 do 18:00), Moorish Café (od 15:00 do 23:00 - turecká káva, čaj), restaurace Beach Bar (otevřena v létě od 10:00 do 18:00), výtahy, úschovna zavazadel, trezor (za poplatek), směnárna, prádelna (za poplatek), lékař na vyžádání (za příplatek), hlídání dětí na vyžádání (za příplatek), obchod se suvenýry (za příplatek).

Pokoje
Poslední rekonstrukce hotelu Lella Beya & Thalasso proběhla v roce 2016. Hotel nabízí 245 pokojů včetně standardních pokojů (40  m²s výhledem na okolí/do zahrady nebo s výhledem na moře/bazén). Pokoje jsou vybaveny: balkonem/terasou, šatními skříněmi, koupelnou (WC, vana/sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), mini ledničkou, klimatizací/topením. Dětské postýlky - zdarma (na vyžádání).

Strava
All Inclusive: snídaně (06:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (18:30-21:00) s pokrmy mezinárodní, středomořské, italské a tuniské kuchyně.
Gril na občerstvením: a'la carte, v létě od 12:30 do 17:00, umístěný vedle venkovního bazénu (jedno jídlo za pobyt, nutná rezervace předem na recepci).
Restaurace a'la carte (19:00 - 23:00) servírující tuniské speciality (jedno jídlo za pobyt, nutná rezervace předem na recepci).

Sport a zábava
Hotel Lella Beya & Thalasso nabízí zdarma: animace - denně různé sporty a aktivity (minigolf, aquagym, stolní tenis...), noční tematické show s místním animačním týmem (noční show a představení s účastí hostů) v multifunkčním sále v zimě a v létě v divadle před bazénem, tenisový kurt, miniklub pro děti (4-12 let) je otevřen denně od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:00. Navíc: plážový volejbal, aqua posilovna, posilovna, tenis, aerobik, vodní pólo, stolní tenis. Za příplatek (v hlavní sezóně v okolí hotelu - externí pořadatel): motorizované vodní sporty (padák, banán, lyže, vodní skútry atd.). Navíc za poplatek Thalassoterapeutické centrum (algototerapie, vířivka, aromaterapie, estetické ošetření).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma (recepce, lobby bar, terasa a gril).

Místní kategorie
****

Jiné
UPOZORNĚNÍ! V ceně zájezdu není zahrnuta pobytová taxa ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se počítá za 7 po sobě jdoucích dní, a to i v případě delšího pobytu v hotelu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Pobytová taxa je povinná a platí se přímo na recepci při ubytování. 

Náš názor
Hotel Lella Beya & Thalasso je perfektní volbou pro milovníky opalování a všechny ty, kteří rádi tráví dovolenou aktivně. Velkou výhodou je blízkost Yasmine Hammamet Marina, která má velmi dobré podmínky k provozování vodních sportů - doporučujeme zejména milovníkům plachtění.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč