Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek0
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek1
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek2
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek3
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek4
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek5
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek6
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek7
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek8
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek9
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek10
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek11
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek12
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek13
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek14
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek15
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek16
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek17

Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park)

Tunisko - Susa - Sousse
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Sentido Bellevue Park se nachází na rozsáhlém terénu, cca 2 km od centra turistického letoviska Port El Kantaoui, cca 10 km od Sousse a cca 27 km od Monastiru. Cca 400 m od hotelu jsou obchody a restaurace a cca 300 m od hotelu autobusová zastávka. Nedaleko se nachází také golfové hřiště s 27 jamkami. Nejbližší letiště (mezinárodní) Enfidha-Hammamet je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Hotel Sentido Bellevue Park se nachází přímo u krásné písčité pláže. Lehátka, matrace a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky za zálohu.

Vybavení
Recepce 24h s prostorným lobby, výtahy, hlavní restaurace (mezinárodní kuchyně), restaurace a'la carte "Le Laurier" s tuniskou kuchyní (otevřena v hlavní sezóně), restaurace/bar u bazénu s barbeque (otevřena červenec - srpen), 2 bary, Maurská kavárna (za poplatek), hlavní bazén (sladká voda), brouzdaliště pro děti (lehátka, matrace a slunečníky zdarma, osušky za zálohu), wellness centrum se saunou, tureckou lázní a pečujícími procedurami za poplatek, masážemi a kadeřnictvím. V hotelu je dostupná také lékařská péče, prádelna (za poplatek), obchody a konferenční místnosti.

Pokoje
Hotel Sentido Bellevue Park nabízí 387 funkčně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny centrálně ovládanou klimatizací (činná v hlavní sezóně), koupelnou (vana, vysoušeč vlasů, oddělené WC), satelitní TV, trezorem, minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Postýlka pro děti do 2 let na vyžádání - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci a'la carte (nutná předchozí rezervace). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v určených barech od 10:00 do 00:00.

Sport a zábava
Hotel Sentido Bellevue Park organizuje animační program a sportovní aktivity během dne pro děti i pro dospělé (včetně sportovních aktivit a různých druhů představení). Navíc: 2 tenisové kurty (vybavení k dispozici za zálohu), volejbal, stolní tenis, mini fotbal, šipky, petanque. Za poplatek: kulečník, kuželky. Pro nejmladší hosty je k dispozici miniklub (4-12 let) a dětské hřiště.

Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.marhabahotels.tn

Náš názor
Sentido Bellevue Park je dobrým hotelem, poskytujícím všechny potřebné prvky pro skvělou dovolenou. Největší plus za krásnou písčitou pláž, zajímavý animační program a vynikající služby all inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč