Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek0
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek1
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek2
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek3
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek4
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek5
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek6
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek7
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek8
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek9
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek10
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek11
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek12
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek13
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek14
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek15
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek16
Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park) Obrázek17

Sentido Bellevue Park (ex. LTI Bellevue Park)

Tunisko - Susa - Sousse
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Přímo na pláži
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na rozsáhlém pozemku asi 2 km od centra turistické čtvrti Port El Kantaoui, asi 10 km od Sousse a asi 27 km od Monastiru. Obchody a restaurace se nacházejí asi 400 m od hotelu a autobusová zastávka asi 300 m od hotelu. V blízkosti se nachází také 27jamkové golfové hřiště. Nejbližší letiště (mezinárodní) Enfidha-Hammamet je vzdáleno asi 20 km od hotelu.
Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná písečná pláž. Lehátka, matrace a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky na kauci.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce s prostornou vstupní halou, výtahy, hlavní restaurace (mezinárodní kuchyně), restaurace a la carte "Le Laurier" s tuniskou kuchyní (otevřená v hlavní sezóně), restaurace/bar u bazénu s grilem (otevřeno červenec - srpen), 2 bary, maurská kavárna (za poplatek), hlavní bazén se sladkou vodou, dětské brouzdaliště (lehátka, matrace a slunečníky zdarma, osušky na kauci), lázeňské centrum se saunou, hammamem a placenými kosmetickými procedurami, masážemi a kadeřnictvím. Kromě toho je v hotelu k dispozici lékařská péče, prádelna (za poplatek), obchody, konferenční místnosti.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. 1x pobyt možnost vychutnat si večeři v restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v určených barech od 10:00 do 00:00.

.

Sportovní a animační program

Hotel zajišťuje animační a sportovní aktivity během dne pro děti i dospělé (včetně sportovních aktivit a různých představení). Dále 2 tenisové kurty (vybavení k dispozici na kauci), volejbal, stolní tenis, minifotbal, šipky, petanque. Za příplatek: kulečník, bowling. Pro nejmenší hosty miniklub (4-12 let) a dětské hřiště

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Dobrý hotel poskytující všechny potřebné prvky pro úspěšnou dovolenou. Největší plus za krásnou písečnou pláž, zajímavé animace a vynikající služby all inclusive.

Program:

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč