One Resort Aquapark & Spa Obrázek0
One Resort Aquapark & Spa Obrázek1
One Resort Aquapark & Spa Obrázek2
One Resort Aquapark & Spa Obrázek3
One Resort Aquapark & Spa Obrázek4
One Resort Aquapark & Spa Obrázek5
One Resort Aquapark & Spa Obrázek6
One Resort Aquapark & Spa Obrázek7
One Resort Aquapark & Spa Obrázek8
One Resort Aquapark & Spa Obrázek9
One Resort Aquapark & Spa Obrázek10
One Resort Aquapark & Spa Obrázek11
One Resort Aquapark & Spa Obrázek12
One Resort Aquapark & Spa Obrázek13
One Resort Aquapark & Spa Obrázek14
One Resort Aquapark & Spa Obrázek15
One Resort Aquapark & Spa Obrázek16
One Resort Aquapark & Spa Obrázek17
One Resort Aquapark & Spa Obrázek18
One Resort Aquapark & Spa Obrázek19
One Resort Aquapark & Spa Obrázek20
One Resort Aquapark & Spa Obrázek21
One Resort Aquapark & Spa Obrázek22
One Resort Aquapark & Spa Obrázek23
One Resort Aquapark & Spa Obrázek24
One Resort Aquapark & Spa Obrázek25
One Resort Aquapark & Spa Obrázek26
One Resort Aquapark & Spa Obrázek27
One Resort Aquapark & Spa Obrázek28
One Resort Aquapark & Spa Obrázek29
One Resort Aquapark & Spa Obrázek30

One Resort Aquapark & Spa

Tunisko - Monastir - Monastýr
Pobytový
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel One Resort Aquapark & ​​​​Spa se nachází cca 10 km od centra Monastiru, cca 12 km od centra města Sousse a cca 12 km od golfového hřiště Flamingo. Jedná se o 4* hotel o rozloze 15 hektarů. Letiště Monastir je vzdáleno cca 5 km.

Pláž
Písečná veřejná pláž se nachází nedaleko od hotelu.

Vybavení
Hlavní restaurace, restaurace a'la carte (nutná rezervace předem), bary, 3 venkovní bazény (1 bazén pouze pro dospělé, do 16 let, bazén aquaparku a hlavní bazén) a krytý bazén (v červenci a srpnu uzavřen), skluzavky pro děti, směnárna (v určitou dobu na recepci). Placené služby: lékař/sestra (na telefonu), fotograf, prádelna, obchody, kosmetický salon.

Pokoje
Hotel One Resort Aquapark & ​​​​Spa nabízí standardní a rodinné pokoje s trezorem (zdarma), klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem s nealkoholickými nápoji při příjezdu, balkonem nebo terasou, koupelnou (vana nebo sprcha, WC a vysoušeč vlasů). Dětské postýlky jsou k dispozici zdarma na vyžádání. Klimatizace - od 15.6. do 15.9.

Strava
All Inclusive.
Restaurace Meridian podává snídaně, obědy a večeře. Jsou zde organizovány tematické večery jako např. tuniské, italské, gala večeře atd.
Restaurace Blue & Blue (středomořská kuchyně). Rezervace nutná minimálně 24 hodin předem.
Restaurace El Pescado (rybí restaurace): restaurace a'la carte je zahrnuta v programu. Nabízí velký výběr mořských plodů. Je nutná rezervace předem.
Restaurace Sofra (tuniská kuchyně): pestré menu s tuniskými specialitami v orientální atmosféře. Je nutná rezervace předem.
Bar L'Express: velký výběr občerstvení, nealkoholických a alkoholických nápojů zahrnutých v programu All Inclusive. Otevřen 24h/24h.
Krick Krack: oběd a večeře ve vyhrazeném prostoru pro děti v hlavní restauraci.
Bary: Lobby Bar, Pool Bar, L'express Bar, Aquapark Bar. Podávají velký výběr nealkoholických nápojů, kávy a čaje, džusů a koktejlů, místních alkoholických nápojů, točeného piva, stolního vína (dovážené alkoholické nápoje za příplatek).
Café Maure: je ideální místo k odpočinku v tradiční orientální atmosféře. Zde si můžete za příplatek vychutnat mátový čaj, vodní dýmku a další produkty.

Sport a zábava
Animace: tenisové kurty; lekce tenisu a osvětlení za poplatek, stolní tenis, badminton, volejbal, plážový volejbal, plážový fotbal, šipky, frisbee, vodní pólo, atletické turnaje; aerobik, step aerobik, power aerobik, dance aerobik, aqua-gym, power step aerobik, nordic walking, jumping. 18jamkové golfové hřiště „Flamingo” (externí firma), wellness centrum (za poplatek).

Animační skupiny:

ONE Kids (3-7 let): různé skupinové hry, turnaje jako např. míčové hry, hry na honěnou, kulaté hry, hry mysli, smyslové hry, malování na obličej, mini disko.

ONE Maxi (8-12 let): různé skupinové hry, turnaje jako např. míčové hry, fotbal, volejbal, tenis, minigolf, stolní tenis atd.

ONE Teenager (13-17 let): různé skupinové hry, turnaje jako např. fotbal, volejbal, tenis, minigolf, stolní tenis atd.

ONE Adult: party pro jednoho dospělého, různé skupinové hry, turnaje (ženy, muži, rodiny, svobodní muži se ženami, děti s dospělými atd.), rozvoj mozku (vrhcáby, šachy atd.), boccia, shuffleboard.

Některé aktivity se uskuteční pouze v případě dostatečného počtu účastníků. Mimo sezónu mohou být některé aktivity omezeny vzhledem k počasí.

Internet

Bezplatné Wi-Fi připojení v areálu celého hotelu (na recepci, na pokojích a u venkovních bazénů).

Místní kategorie
****

Jiné
UPOZORNĚNÍ! V ceně zájezdu není zahrnuta pobytová taxa ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se počítá za 7 po sobě jdoucích dní, a to i v případě delšího pobytu v hotelu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Pobytová taxa je povinná a platí se přímo na recepci při ubytování. 

Náš názor
Fantastický hotel One Resort Aquapark & Spa s bohatou nabídkou sportovně-rekreačního zařízení bude perfektní volbou pro ty, kteří rádi tráví čas na dovolené aktivně! Přístup do bazénů a místní i mezinárodní speciality určitě zpestří pobyt každého hotelového hosta!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč