One Resort Jockey Monastir Obrázek0
One Resort Jockey Monastir Obrázek1
One Resort Jockey Monastir Obrázek2
One Resort Jockey Monastir Obrázek3
One Resort Jockey Monastir Obrázek4
One Resort Jockey Monastir Obrázek5
One Resort Jockey Monastir Obrázek6
One Resort Jockey Monastir Obrázek7
One Resort Jockey Monastir Obrázek8
One Resort Jockey Monastir Obrázek9
One Resort Jockey Monastir Obrázek10
One Resort Jockey Monastir Obrázek11
One Resort Jockey Monastir Obrázek12
One Resort Jockey Monastir Obrázek13
One Resort Jockey Monastir Obrázek14
One Resort Jockey Monastir Obrázek15
One Resort Jockey Monastir Obrázek16
One Resort Jockey Monastir Obrázek17
One Resort Jockey Monastir Obrázek18
One Resort Jockey Monastir Obrázek19
One Resort Jockey Monastir Obrázek20
One Resort Jockey Monastir Obrázek21

One Resort Jockey Monastir

Tunisko - Monastir
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Aquapark
Doporučujeme
Skluzavky
Přímo na pláži
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

4hvězdičkový moderní hotel se nachází v udržované palmové zahradě, ve známé a klidné turistické čtvrti Skanes, cca 7 km od historického centra Monastiru s mnoha bary a trhy (dojezd místním taxi cca 5 EUR nebo místním autobusem), cca 15 km od centra Sousse (dojezd místním taxi cca 6 EUR), cca 50 km od letiště Enfidhi a cca 1 km od letiště Monastir. Poznámka Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma; plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné zálohy ve výši přibližně 10 TND/osoba.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, prostorná vstupní hala, 4 výtahy, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, 2 restaurace a la carte (za příplatek), dětská restaurace Krick Krack (obědy a večeře, nutná rezervace předem), bar Expresse otevřený 24 hodin denně (občerstvení a nápoje), plážový bar se sendviči, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, 3 venkovní bazény se sladkou vodou, z nichž jeden je cca 2,5 km dlouhý. 1200 m2 s aquaparkem (otevřen v určitých časech), dětské brouzdaliště, krytý bazén s oddělenou dětskou částí (otevřen v zimě), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 4 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), sportoviště: volejbal, basketbal, fotbal, 4 minikluby pro děti a mládež ve věku 1-17 let, lázeňské centrum (procedury za poplatek), hammam (1 x za pobyt, nutná předchozí rezervace), směnárna.

.

Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (6:00-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bohatého bufetu. Nealkoholické nápoje během jídla v ceně. Občerstvení a alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj jsou k dispozici v barech rozmístěných po celém objektu. 1x za pobyt možnost využít italskou restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá rozsáhlý sportovní a animační program, který zahrnuje běhání, fitness, skupinové sporty a čtyři kluby pro mladší a starší děti s hrami a aktivitami.

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel se nachází v klidné oblasti, přímo na pláži, ale nedaleko centra města, bohatá receptura all inclusive a rozsáhlá infrastruktura zařízení učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou! Zařízení určené lidem všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč