Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek0
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek1
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek2
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek3
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek4
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek5
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek6
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek7
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek8
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek9
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek10
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek11
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek12
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek13
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek14
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek15
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek16
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek17
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek18
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek19
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek20
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek21
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek22
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek23
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek24
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek25
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek26
Rosa Beach Thalasso & Spa Obrázek27

Rosa Beach Thalasso & Spa

Tunisko - Monastir
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
S výhledem na moře
Tichý, mimo město

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné turistické oblasti Monastir - Skanes, přibližně 6 km od centra Monastiru s půvabnou medinou, obchody, bary a restauracemi (dostupný místním taxi za cca 4 EUR nebo městským autobusem). Hotel je vzdálen cca 55 km od letiště Enfidhi a cca 1 km od letiště Monastir. POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází písečná pláž s pozvolným sestupem do moře. Lehátka a slunečníky - zdarma; plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné zálohy ve výši přibližně 10 TND/osoba.

K dispozici pro hosty

Hotel je součástí řetězce Sentido Hotels a v roce 2009 prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

Hodinová recepce, výtahy, TV místnost, nekuřácká hlavní restaurace, 2 restaurace a la carte (italská a tuniská), bary, maurská kavárna (za poplatek na místě), snack bar (otevřený v hlavní sezóně), bazén s mořskou vodou (otevřený v zimě), sluneční terasa, obchod se suvenýry. Lehátka, slunečníky u bazénu v ceně. Osušky - oproti kauci.

Hotel je přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením

.

Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (6:00-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-22:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Tématický bufet 3x týdně. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, gin, vodka, whisky, likéry, koktejly v baru La Rosa (10:00-24:00), v baru Le Palmier (10:00-24:00). Nealkoholické nápoje v baru La Cabane 24 hod. 1 x za pobyt večeře v jedné ze 2 restaurací a la carte (nutná předchozí rezervace).

.

Sportovní a animační program

Rozsáhlý bazén (lehátka a slunečníky zdarma), krytý bazén, miniklub pro děti (4-12 let), aerobik, vodní gymnastika, vodní sporty na pláži, lukostřelba, šipky, NO bowling, stolní tenis, NE minifutbal, NE minigolf, vodní pólo, volejbal, NE 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), fitness klub a večerní animační programy (kabarety, show, tuniské večery). Za příplatek: kulečník, NE herna videoher a wellness centrum (masáže, hammam, sauna).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi dobrá volba pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají trochu klidu a pohody, díky své poloze na samotě, daleko od turistických letovisek.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč