Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek0
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek1
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek2
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek3
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek4
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek5
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek6
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek7
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek8
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek9
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek10
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek11
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek12

Thalassa Mahdia Aqua Park

Tunisko - Al Mahdia - Mahdia
Pobytový
Přímo na pláži
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se slanou vodou
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přibližně 4 km od centra města Mahdi a přibližně 55 km od mezinárodního letiště Monastir. Letiště Enfidha-Hammamet je vzdáleno přibližně 111 km. w Nejbližší bary a restaurace se nacházejí přibližně 700 m od hotelu.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.

Pláž

Písečná pláž u hotelu. Slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma (nutná záloha).

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hod., hlavní restaurace, restaurace a´la carte (tuniská a rybí), 2 bary (u bazénu, v lobby), 2 bazény včetně 1 krytého, brouzdaliště pro děti, aquapark. Za poplatek: prádelna, lékařské služby, videohry, směnárna, kadeřnictví, obchod se suvenýry.

.

Internet

Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici pouze v recepci/lobby

Catering

All inclusive: snídaně formou bufetu v hlavní restauraci 07:00-10:00, káva, čaj a občerstvení v baru 10:00-11:00, oběd formou bufetu v hlavní restauraci 12:30-14:00, občerstvení v baru u bazénu 15:30 - 17:00 (k dispozici od poloviny června do poloviny září) a večeře formou bufetu v hlavní restauraci 18:30-21:30. K dispozici jsou také tematické restaurace (nutná předchozí rezervace na recepci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje se podávají od 10:00 do 23:00. Dovezené alkoholické nápoje jsou za příplatek.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají každodenní animace pro děti i dospělé. Dále: vodní gymnastika, aerobik, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, basketbal, minifotbalové hřiště, vodní pólo, šipky, miniklub pro děti (4-10 let), minidiskotéka, dětské hřiště, brouzdaliště, vodní sporty na pláži (kajaky, šlapadla, windsurfing. Za poplatek: lázeňské centrum s krytým bazénem se slanou vodou, tenisový kurt, mechanizované vodní sporty, tj. skútry, vodní lyže, jízda na banánu. Kromě toho se v krátké vzdálenosti nachází potápěčské centrum.

 

 

 

Webové stránky

http://www.thalassa-hotels.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel, který doporučujeme zejména rodinám s dětmi a který nabízí širokou škálu různých aktivit a pestrou animaci. Výhodou je také poloha v blízkosti pláže a široký výběr lkalských i mezinárodních jídel.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč