Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek0
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek1
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek2
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek3
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek4
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek5
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek6
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek7
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek8
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek9
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek10
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek11
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek12
Thalassa Mahdia Aqua Park Obrázek13

Thalassa Mahdia Aqua Park

Tunisko - Al Mahdia - Mahdia
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Thalassa Mahdia Aqua Park se nachází cca 4 km od centra Mahdie a cca 55 km od mezinárodního letiště Monastir. Nejbližší bary a restaurace jsou cca 700 m od hotelu.

Pláž
Soukromá písečná pláž se nachází u hotelu Thalassa Mahdia Aqua Park. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma (nutná záloha).

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace, 2 tématické restaurace, 3 bary (u bazénu, v lobby, na pláži), 2 bazény, z toho 1 krytý bazén, brouzdaliště pro děti, aquapark. Za příplatek: prádelna, lékařské služby, videohry, směnárna, kadeřnictví, obchod se suvenýry.

Pokoje
Hotel Thalassa Mahdia Aqua Park má celkem 233 pokojů. Nabízíme standardní pokoje s výhledem do zahrady (pro max. 4 osoby) a standardní pokoje s výhledem na moře (pro max. 3 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za příplatek), minibarem (za příplatek), TV, telefonem, koupelnou (vana, WC, vysoušeč vlasů), balkonem nebo terasou.

Strava
All Inclusive: snídaně formou bufetu v hlavní restauraci (7:00-10:00), pozdní snídaně (káva, čaj a občerstvení v baru 10:00-11:00), obědy formou bufetu v hlavní restauraci (12:30-14:00) nebo v restauraci barbecue na pláži (servírované ke stolu) 12:30-15:00 (k dispozici od června do října) a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (18:30-21:30). Možnost využití tématických restaurací (nutná dřívější rezervace na recepci). Občerstvení během dne ve vybraných barech. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Dovážený alkohol za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Thalassa Mahdia Aqua Park organizuje denně animační programy pro děti i dospělé. Navíc: vodní gymnastika, aerobik, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, basketbal, hřiště na minifotbal, vodní pólo, šipky, miniklub pro děti (4-10 let), mini disco, dětské hřiště, brouzdaliště, vodní sporty na pláži (kajaky, šlapadla, windsurfing). Za příplatek: wellness centrum s krytým bazénem se slanou vodou, tenisový kurt, mechanizované vodní sporty, tzn. skútry, vodní lyže, jízda na banánu. V blízkosti je navíc potápěčské centrum.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.thalassa-hotels.com

Jiné
UPOZORNĚNÍ! V ceně zájezdu není zahrnuta pobytová taxa ve výši 3 TND/osoba/den. Pobytová taxa je povinná a platí se přímo na recepci při ubytování. 

Náš názor
Kvalitní hotel Thalassa Mahdia Aqua Park vhodný zejména pro rodiny s dětmi - nabízí širokou škálu různých aktivit a rozmanitých animací. Další výhodou je poloha nedaleko pláže a velký výběr místních i mezinárodních jídel.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč