Ubytování LLO Obrázek0
Ubytování LLO Obrázek1
Ubytování LLO Obrázek2
Ubytování LLO Obrázek3
Ubytování LLO Obrázek4
Ubytování LLO Obrázek5
Ubytování LLO Obrázek6
Ubytování LLO Obrázek7
Ubytování LLO Obrázek8

Welcome to London

Velká Británie - Londýn
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Londýn - Polsko, transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování v hotelu (3 noci), stravování: kontinentální snídaně (3), služby průvodce, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, plavbu po řece Temži, systém Tour guide a služby místních průvodců (celkem cca 190 GBP/os., povinný poplatek placený průvodci na místě), jízdenky městskou hromadnou dopravou (cca 11 GBP/os./denně a další jednorázový poplatek 5 GBP/os.), večeře v restauracích (cca 21 GBP/os./1 večeře), London eye (cca 32 GBP/os.) a jiné výše neuvedené výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Welcome to London

Program

Big Ben a řeka Temže • Piccadilly Circus • Tower of London a výjezd na Tower Bridge • katedrála sv. Pavla • neobyčejně bohaté British Museum • Muzeum voskových figurín Madame Tussaud • nakupování na Oxford Street

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Londýna a transfer do hotelu. Uložení zavazadel v úschovně. Informativní schůzka. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra města, procházka rušným a kosmopolitním hlavním městem Velké Británie: Buckinghamský palác, Houses of Parliament a Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus, Leicester Square, Trafalgar Square, Národní galerie. Večer pro zájemce večeře v restauraci (za příplatek). Návrat do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani přejezd do centra Londýna a prohlídka katedrály sv. Pavla postavené v 17. století s druhou největší kopulí na světě (117 m) - prohlídka s místním průvodcem. Poté návštěva Tower of London - velké středověké pevnosti, která je společně s Královskou pokladnicí jednou z nejvýznamnějších památek Londýna. V pokladnici se nachází mimo jiné: největší diamant světa a královské insignie. Vejdeme také do horní části známého padacího mostu - Tower Bridge, odkud je nádherný výhled do okolí. Poté doporučujeme krátkou plavbu výletní lodí po řece Temži. Dalším bodem programu bude návštěva Westminsterského opatství - jednoho z nejvýznamnějších chrámů Anglikánské církve, místa korunovace a místa posledního odpočinku anglických panovníků. Večer pro zájemce večeře v tradiční londýnské hospodě (za příplatek). Návrat do hotelu, přenocování.

Den 3
Po snídani přejezd k největšímu muzeu v Evropě - Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, které nabízí kromě 380 voskových figurín slavných osobností ze světa sportu, zábavy a politiky také nezapomenutelný zážitek. Pro zájemce návštěva British Museum, které je jedním z největších muzeí dávné historie nebo volný čas - doporučujeme prozkoumat město samostatně nebo nákupy na Oxford Street (nejznámější londýnské nákupní ulici). Pro zájemce projížďka v kapsli London Eye (Londýnské oko), která poskytne nádherné výhledy na město (za příplatek cca 32 GBP/os.). Pro zájemce večeře v restauraci (za poplatek). Návrat do hotelu, přenocování.

Den 4
Po snídani vystěhování. Transfer na letiště. Návrat do Polska.
Upozornění! V případě návratu do Polska v brzkých ranních hodinách - snídaně formou snídaňových balíčků. V případě večerního odletu další prohlídka Londýna - např. Přírodopisného muzea (Natural History Museum).

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Turistický program je realizován městskou hromadnou dopravou.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Od 1.10.2021 je vstup do Velké Británie možný pouze s platným cestovním pasem. Do Velké Británie již není možné cestovat na občanský průkaz.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

K dispozici pro hosty

v hotelové restauraci, baru, často v lobby s TV

Ubytování

Hotely ** / *** - komfortní hotely v blízkosti centra města (zóna II - III), v blízkosti stanice metra.

Pokoje: všechny 2lůžkové (možnost přistýlky) s koupelnou a WC.

.
Catering

kontinentální snídaně

Místní kategorie

**/***

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč