Domes Aulus Zante Obrázek0
Domes Aulus Zante Obrázek1
Domes Aulus Zante Obrázek2
Domes Aulus Zante Obrázek3
Domes Aulus Zante Obrázek4
Domes Aulus Zante Obrázek5
Domes Aulus Zante Obrázek6
Domes Aulus Zante Obrázek7
Domes Aulus Zante Obrázek8
Domes Aulus Zante Obrázek9
Domes Aulus Zante Obrázek10
Domes Aulus Zante Obrázek11
Domes Aulus Zante Obrázek12
Domes Aulus Zante Obrázek13

Domes Aulus Zante

Řecko - Zakynthos - Laganas
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Hotel Elite
Exkluzivní, 5*
Domácí zvířata
Doporučujeme
Bazén
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel po rekonstrukci (otevřen v červenci 2022). Hotel po změně vlastníka (dříve Zante Beach Resort). Objekt je obklopen malebnými zahradami a nachází se přímo v krásném zálivu Laganas na písečné pláži. Živé centrum nočního života je vzdáleno 1 km od hotelu (bary a noční kluby) a letiště 8 km. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 4 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním v hotelu.

.
Pláž

Velká písečná pláž vzdálená 40 metrů od hotelu s mnoha bary a restauracemi v okolí.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce s prostornou lobby, 3 restaurace, 2 bary, wellness & SPA zóna, venkovní bazén a bar pouze pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, posilovna, dětské hřiště. Ručníky k bazénu bez příplatku. Možnost ubytování se koláči do 6 kg (příplatek 20 EUR/den plus 100 eur za úklid navíc. Pes nesmí do veřejných prostor hotelu - např. restaurace, bazény, bar).

.
Internet

Přístup k Wi-Fi zdarma.

.
Catering

All inclusive - snídaně podávaná v hlavní restauraci (07:00-10:30), obědy a večeře formou bufetu (velký výběr vegetariánských jídel, tradiční místní kuchyně). Speciálně připravený bufet s pokrmy pro děti. Jednodenní tematický večer. Občerstvení, káva a zákusky podávané ve vybraných barech, v určitých časech. Nealkoholické a alkoholické nápoje (zahraniční a místní), podávané v době od 10:30 do 24:00.

Možnost využít nabídky restaurace Meze k jednomu večeru v rámci balíčku.

Pro hosty zóny Cool living selection: platí všechny prvky programu all inklusive + navíc: jeden oběd během pobytu v restauraci Caretta u pláže, jeden oběd a'la carte během pobytu v restauraci Meze, jedna večeře během pobytu v restauraci Lanolia (pouze pro dospělé).

Sportovní a animační program

Dětská zóna: lanový park, dětské hřiště. Pro děti jsou připraveny speciální aktivity, např. pilates, jogging - podrobný seznam je k dispozici v hotelu.

.
Webové stránky

www.domesresorts.com/domesauluszante/

Místní kategorie
*****
Podle našeho názoru

Hotel je vyhlášený svou skvělou polohou - nachází se přímo na krásné pláži, obklopen bujnou zelení. Resort Domes Aulus Zante se nachází uprostřed 230 akrů svěžího lesa a nabízí prostorné rodinné pokoje s vlastními terasami, vynikající stravování a krásnou dlouhou písečnou pláž.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč