Gardelli Resort Obrázek0
Gardelli Resort Obrázek1
Gardelli Resort Obrázek2
Gardelli Resort Obrázek3
Gardelli Resort Obrázek4
Gardelli Resort Obrázek5
Gardelli Resort Obrázek6
Gardelli Resort Obrázek7
Gardelli Resort Obrázek8
Gardelli Resort Obrázek9
Gardelli Resort Obrázek10
Gardelli Resort Obrázek11
Gardelli Resort Obrázek12
Gardelli Resort Obrázek13
Gardelli Resort Obrázek14
Gardelli Resort Obrázek15
Gardelli Resort Obrázek16
Gardelli Resort Obrázek17
Gardelli Resort Obrázek18
Gardelli Resort Obrázek19
Gardelli Resort Obrázek20
Gardelli Resort Obrázek21
Gardelli Resort Obrázek22
Gardelli Resort Obrázek23
Gardelli Resort Obrázek24
Gardelli Resort Obrázek25
Gardelli Resort Obrázek26
Gardelli Resort Obrázek27
Gardelli Resort Obrázek28

Gardelli Resort

Řecko - Zakynthos - Laganas
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén
Přímo na pláži
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Moderně zařízený a v roce 2022 zrekonstruovaný dvoupodlažní hotel se nachází v letovisku Laganas, přímo na pláži. Skládá se ze dvou polorozpadlých budov oddělených uličkou, která vede na pláž. Vzdálenost do centra - cca 400 m, k obchodům - cca 50 m, k autobusové zastávce - cca 200 m, do města Zakynthos - cca 9 km a na letiště - cca 7 km.

Upozorňujeme! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na veřejné písečné pláži (s výhledem na ostrov Marathonisi) s pozvolným sestupem do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek (cca 8 EUR/den), osušky na kauci (cca 10 EUR; výměna: 1 EUR). Je možné využít zdarma lehátka umístěná na soukromé hotelové pláži (u bazénu). Další možnost rezervace plážových lehátek na písku/trávě - 15 EUR/den nebo 70 EUR/týden.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, 2 výtahy, elegantní vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bazény (jeden z nich je přímo u pláže), snack-bar u jednoho z bazénů.

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v restauraci - tematické večery, světové kuchyně. Občerstvení (zmrzlina, vafle, palačinky, toasty, pizza, hamburgery) se podává mezi - 10:30-12:30 a 15:30-18:00, nealkoholické nápoje (včetně kávy, čaje) a místní alkoholické nápoje (lehké pivo, 2 druhy vína) v určených barech mezi 10:00-23:00.

.

Sportovní a animační program

Tělocvična.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální místo pro rodinnou dovolenou na malebném ostrově Zakynthos! Bazén s výhledem na moře, nádherná písečná pláž s pozvolným sestupem do vody, četné aktivity v živém Laganas potěší děti i dospělé.

.

Umiestnenie

Moderně zařízený a v roce 2022 zrekonstruovaný 2poschoďový hotel se nachází v letovisku Laganas, přímo na pláži. Skladá se z dvou dvoupodlažních budov oddělených uličkou, která vede k pláži. Vzdialenost do centra - cca 400 m, k obchodu - cca 50 m, k autobusovej zastávke - cca 200 m, do mesta Zakynthos - cca 9 km a na letisko - cca 7 km. Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 3 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Telocvičňa.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v restauraci - tematické večeře, světové kuchyně. Občerstvenie (zmrzlina, vafle, palačinky, toasty, pizza, hamburger) sa podáva v čase - 10:30-12:30 a 15:30-18:00, nealkoholické nápoje (včetně kávy, čaju) a miestne alkoholické nápoje (ľahké pivo, 2 druhy vína) v určených baroch v čase 10:00-23:00.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce s nepřetržitou provozkou, 2 výtahy, elegantní vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bazény (z nichž jeden vychádza priamo na pláž), snack-bar pri jednom z bazénov.

.
Podľa nášho názoru

Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku na malbnom ostrove Zakynthos! Bazén s výhledem na more, nádherná pieočnatá pláž s pozvolným zostupom do vody, množstvo aktivít v rušnom Laganáse poteší deti aj dospelých.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den (v závislosti na standardu ubytování). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč