Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek0
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek1
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek2
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek3
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek4
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek5
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek6
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek7
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek8
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek9
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek10
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek11
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek12
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek13
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek14
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek15
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek16
Lesante Blu Exclusive Beach Resort Obrázek17

Lesante Blu Exclusive Beach Resort

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Lehátka zdarma
Přímo na pláži
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi
Exkluzivní, 5*
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Hotel Elite

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní a moderní 5hvězdičkový hotel se nachází v malebné vesničce Tragaki. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let. Přibližně 9 km od hlavního města ostrova Zakynthos a přibližně 13 km od letiště. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Hotel má soukromou písečnou pláž. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, 3 restaurace a'la carte, 3 bary: lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, nekonečný bazén, sluneční terasy, bezplatný servis u bazénu a na pláži. Za příplatek: pokojová služba, půjčovna jízdních kol.

.

Internet

V pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Snídaně (7:00-10:30) v restauraci Gaia. Možnost příplatku za večeři. Ve 3 restauracích a'la carte si zákazníci mohou vychutnat vynikající pokrmy místní i mezinárodní kuchyně a pečlivě vybraná vína (vyžadován elegantní neformální dress code): "Gaia" (večeře 19:00-22:00), "Melia Fine Dining" (večeře 20:00-22:30), "Ostria" (obědy 12:00-17:00 a večeře 19:00-22:30). Širokou nabídku značkových lihovin a nápojů najdou hosté až ve 3 barech (18:00-02:00, vyžadován elegantní neformální dress code). Pro ty, kteří chtějí zažít gastronomické zážitky v poněkud méně formálním tónu, je tu Almyra Beach House (10:00-18:00) s osvěžujícími nápoji a koktejly a také sushi.

.

Sportovní a animační program

O zábavu se postará živá hudba různých žánrů a tematické kulinářské večery. Součástí hotelu jsou také špičkové lázně (10:00-19:00) - vybrat si můžete z kosmetických procedur, masáží, sauny, vyhřívaného bazénu a vířivky, to vše doplněné čerstvým ovocem a exotickými čaji. Ti, kteří dávají přednost aktivní dovolené, mohou využít posilovnu a tenisový kurt.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný minimalistický hotel postavený pro skutečně luxusní dovolenou. Objekt se kaskádovitě svažuje k moři a prakticky z každého prostoru je nádherný výhled na Jónské moře. Vřele doporučujeme!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč