White Olive Premium Laganas Obrázek0
White Olive Premium Laganas Obrázek1
White Olive Premium Laganas Obrázek2
White Olive Premium Laganas Obrázek3
White Olive Premium Laganas Obrázek4
White Olive Premium Laganas Obrázek5
White Olive Premium Laganas Obrázek6
White Olive Premium Laganas Obrázek7
White Olive Premium Laganas Obrázek8
White Olive Premium Laganas Obrázek9
White Olive Premium Laganas Obrázek10
White Olive Premium Laganas Obrázek11
White Olive Premium Laganas Obrázek12
White Olive Premium Laganas Obrázek13
White Olive Premium Laganas Obrázek14
White Olive Premium Laganas Obrázek15
White Olive Premium Laganas Obrázek16
White Olive Premium Laganas Obrázek17
White Olive Premium Laganas Obrázek18
White Olive Premium Laganas Obrázek19
White Olive Premium Laganas Obrázek20
White Olive Premium Laganas Obrázek21
White Olive Premium Laganas Obrázek22
White Olive Premium Laganas Obrázek23
White Olive Premium Laganas Obrázek24
White Olive Premium Laganas Obrázek25
White Olive Premium Laganas Obrázek26

White Olive Premium Laganas

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Síť White Olive
Bazén
Rodinný
Mezinárodní animace
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města. 500 m od centra nejoblíbenějšího letoviska na ostrově. Laganas je živé a zábavné město s množstvím obchodů, barů, klubů a diskoték. V centru letoviska se nachází autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete do dalších letovisek ostrova i do hlavního města Zakynthos Town, vzdáleného asi 6 km od Laganas. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 30 minut.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

.

Pláž

Hotel se nachází jen asi 100 m od široké písečné pláže. Na pláži u hotelu jsou lehátka a slunečníky za poplatek (cca 8 EUR/komplet).

.

K dispozici pro hosty

Naši klienti budou ubytováni ve zcela nové části komplexu, která byla postavena na přelomu roku 2014/2015.

Čtyřhodinová recepce s lobby, venkovní bazén (se sladkou vodou), sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

Internet

V pokojích Premium je Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně formou bufetu (08:00-10:00), lehký oběd formou bufetu (12:30-14:00) a večeře formou bufetu (19:30-21:30). Nealkoholické nápoje - voda, džusy, sladké nápoje jako cola, fanta, káva, čaj a místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo, vodka, gin, brandy, rum (10:00-24:00).

Sportovní a animační program

Na pláži se nachází centrum vodních sportů (za poplatek). Laganas je rušný téměř 24 hodin denně a nabízí širokou škálu prázdninových aktivit pro každého.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel President Premium Complex je novou investicí společnosti Rainbow. S ohledem na pohodlí našich klientů stavíme nový objekt a renovujeme část hotelu President. Jsme přesvědčeni, že nový hotel splní vaše očekávání a senzačně nízká cena bude mimořádně atraktivní nabídkou.

Umiestnenie

Hotel se nachází přibližně. 500 m od centra nejoblíbenějšího letoviska na ostrově. Laganas je živé a zábavné místo s množstvom obchodov, barov, klubov a diskoték. V centru obce sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ sa ľahko dostanete do ostatných letovísk ostrova a do hlavného mesta Zakynthos Town, ktoré je vzdialené asi 6 km od Laganas. Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 30 minut.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Na pláži se nachází centrum vodných športov (za poplatok). Laganas je rušný téměř 24 hodin denně a nabízí širokú škálu dovolenkových aktivít pre každého.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky formou buetu (08:00-10:00), lehký oběd formou buetu (12:30-14:00) a večera formou buetu (19:30-21:30). Nealkoholické nápoje - voda, džúsy, sladké nápoje ako kola, fanta, káva, čaj a místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo, vodka, gin, brandy, rum (10:00-24:00).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Naši klienti budou ubytovaní v úplně nové části komplexu, která byla postavená na předloňský rok 2014/2015.

Štyrihodinová recepce s lobby, vnější bazén (takže sladkou vodou), slunečná terasa, ležadla a slunečníky při bazénech - zdarma.

Podľa nášho názoru

Hotel President Premium Complex je novou investicí společnosti Rainbow. S ohledem na pohodlí našich klientů budujeme nový objekt a rekonstruujeme část hotelu President. Sme presvedčení, že nový hotel splní vaše očekávání a senzačne nízka cena bude mimoriadne atraktívnou ponukou.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den (v závislosti na standardu ubytování). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč