Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek0
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek1
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek2
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek3
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek4
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek5
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek6
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek7
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek8
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázek9

Breezes Beach Club Zanzibar

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní hotel se nachází na pláži Dongwe na východním pobřeží ostrova. Je postaven v tradičním stylu kombinujícím prvky místní architektury s veškerým vybavením, díky němuž resort splňuje nejvyšší mezinárodní standardy. Na letiště je to přibližně 58 km. Povinná turistická taxa k úhradě (přímo v hotelu cca 1 USD/osoba/den).

Pláž

Stojí přímo na krásné, dlouhé, bílé a písečné pláži, nad kterou se sklánějí kokosové palmy.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 3 restaurace: hlavní restaurace, kde se podávají také grilovaná jídla, a'la carte The Tides pro dva, a'la carte s indickou a svahilskou kuchyní The Sultans Table. Kromě toho: 3 bary, včetně baru u bazénu, a The Chai Room, kde se podává káva, čaj a občerstvení. K dispozici jsou 2 bazény s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami zdarma. Kromě toho: Frangipani Spa, fitness centrum, obchod se suvenýry a knihovna.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu se podávají v hlavní restauraci. Za příplatek možnost plné penze - další obědy podávané v hlavní restauraci. Další přestávka na čaj a kávu v The Chai Room, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech za příplatek. V restauracích a'la carte je nutná rezervace předem.

.
Sportovní a animační program

Hotel během dne pořádá animační programy včetně lekcí svahilštiny, vaření, tkaní a historie Zanzibaru. Za příplatek je k dispozici mimo jiné centrum vodních sportů (plachtění, potápění, šnorchlování, windsurfing, kajaky), fitness centrum, tenisový kurt a dobře vybavené lázně.

Webové stránky Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Příjemný hotel se zajímavou africkou architekturou se nachází přímo na rajské pláži. Vynikající kuchyně a krásná poloha jsou bezpochyby největšími přednostmi tohoto hotelu. Doporučujeme jej zejména hostům, kteří ocení relaxaci a kontakt s krásnou přírodou!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč