Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek0
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek1
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek2
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek3
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek4
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek5
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek6
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek7
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek8
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek9
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek10
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek11
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek12
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek13
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek14
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek15
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek16
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek17

Gold Zanzibar Beach House & Spa

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se slanou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velmi elegantní, pohodlný a moderní objekt s nízkou zástavbou a dokonale udržovanou zahradou se nachází v klidné severní části malé vesničky Kendwa na severozápadním pobřeží ostrova. Do centra Kendwy je to pěšky cca 200 m. Na letiště cca 60 km. Povinná turistická taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné široké písečné pláži (s oddělenou hotelovou částí) s bílým pískem typickým pro tuto část ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, prostorná vstupní hala, 2 restaurace: hlavní restaurace Kilimanjaro s mezinárodní a místní kuchyní (dvakrát týdně speciální menu podávané na pláži nebo u bazénu) a restaurace Gold (u pláže) - za příplatek - s pokrmy a'la carte a vynikající místní kuchyní (nutná rezervace předem), 2 bary: hlavní bar a bar na pláži. Velký bazén se slanou vodou s oddělenou částí pro děti a lehátky a slunečníky. Dále bezplatné parkoviště a za příplatek: obchody, prádelna a žehlení a služba hlídání dětí.

Internet

V hotelové hale a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (7:30-10:00) a výběr z obědů (13:00-14:30) nebo večeří (19:30-21:30) podávaných formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Za příplatek možnost plné penze: snídaně, obědy a večeře. Nápoje k obědům a večeřím za příplatek. Dále varianta All Inclusive: snídaně, obědy a večeře a místní nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje: pivo a víno k dispozici mezi 10:00 a 23:00 a varianta All Inclusive Plus - navíc: s širší nabídkou alkoholických nápojů (kromě prémiových značek a značek určených hotelem), výběrem jídel a'la carte u oběda a večeře, objednáním snídaně na pokoj a občerstvením na pláži nebo u bazénu.

 

Sportovní a animační program

Zařízení provozuje měkký animační program - večerní živá hudební vystoupení. Pro děti ve věku od 3 do 12 let je k dispozici miniklub. Dále hotelová posilovna a za příplatek: lázeňské centrum a široká nabídka vodních sportů na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Prvotřídní moderní hotel s fantastickou polohou přímo na krásné pláži. Hotelové služby na nejvyšší úrovni, pestrá nabídka elegantně zařízených pokojů, lázeňské centrum, vynikající kuchyně a možnost výhodné varianty all inclusive jsou silnými stránkami tohoto hotelu. Hotel splní nejvyšší nároky hostů a je zárukou vydařené dovolené ve dvou i s rodinou či přáteli.

.

Umiestnenie

Veľmi elegantní, pohodlná a moderní nehnuteľnosť s nízkou zástavbou a dokonale udržiavanou záhradou sa nachádza v pokojnej severnej časti malej dedinky Kendwa na severozápadnom pobreží ostrova. Do centra Kendvy je to pešo přibližně 200 m. Na letisko cca 60 km. Povinná turistická daň - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V zařízení probíhá jemný animační program - večerné živé hudobné vystúpenia. Pre deti vo veku od 3 do 12 rokov je k dispozici miniklub. Kromě toho je k dispozici hotelová posilňovňa a za príplatok: kúpeľné centrum a široká ponuka vodných športov na pláži.

Stravovanie

Ránajky (07:30-10:00) a obedy (13:00-14:30) nebo večere (19:30-21:30) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Pro příplatok možnost plnej penzie: raňajky, obedy a večere. Nápoje k obedom a večeriam sa platia navyše. Kromě toho možnost All Inclusive: raňajky, obedy a večere a miestne nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje: pivo a víno k dispozici od 10:00 do 23:00 a možnost All Inclusive Plus - navíc: V případě, že se jedná o ubytování s alkoholickými nápoji, je možné využít tyto služby: so širším sortimentom alkoholických nápojov (kromě prémiových znaiek a znaiek určených hotelom), výberom jedál a'la carte pri obede a večeri, objednaním raňajok na izbu a občerstvením na pláži alebo pri bazéne.


.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepce, kněžská vstupní hala, 2 restaurace: Restaurace Kilimandžáro s mezinárodní a městskou kuchyňou (dvakrát týdenne špeciálne menu podávané na pláži alebo pri bazéne) a restauraácia Gold (pri pláži) - za príplatok - s jedlami a'la carte a vynikajúcou miestnou kuchyňou (nutná rezervácia vopred), 2 bary: hlavní bar a plážový bar. Velký bazén so slanou vodou s oddělenou časťou pre deti a ležadlami a slnečníkmi. Kromě toho bezplatné parkovisko a za příplatok: obchody, služba prania a žehlenia a opatrovanie detí.

.
Podľa nášho názoru

Výborný moderní hotel s fantastickou polohou přímo na krásné pláži. Hotelové služby na nejvyšší úrovni, pestrá ponuka elegantně vybavených pokojů, wellness centrum, vynikajúca kuchyňa a možnosť výhodného výberu all inclusive sú silnými stránkami tohoto hotela. Hotel splní nejvyšší nároky hostí a je zárukou úspěšné dovolené vo dvojici, ako aj s rodinou či priateľmi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč