My Blue Hotel Obrázek0
My Blue Hotel Obrázek1
My Blue Hotel Obrázek2
My Blue Hotel Obrázek3
My Blue Hotel Obrázek4
My Blue Hotel Obrázek5
My Blue Hotel Obrázek6
My Blue Hotel Obrázek7
My Blue Hotel Obrázek8
My Blue Hotel Obrázek9
My Blue Hotel Obrázek10
My Blue Hotel Obrázek11
My Blue Hotel Obrázek12
My Blue Hotel Obrázek13
My Blue Hotel Obrázek14
My Blue Hotel Obrázek15
My Blue Hotel Obrázek16
My Blue Hotel Obrázek17
My Blue Hotel Obrázek18

My Blue Hotel

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Mezinárodní animace
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Posilovna
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Pohodlný hotel s charakteristickými nízkými budovami, obklopený dobře udržovanou tropickou zahradou, se nachází v malebné severní části ostrovní části Nungwi. Do centra Nungwi proslulého místními řemeslnými výrobky je to pěšky přibližně 2 km. Na letiště je to cca 50 km. Povinná turistická taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži (s oddělenou hotelovou částí) s bílým pískem typickým pro tuto část ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky zdarma (po zaplacení zálohy).

.
K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, prostorná vstupní hala, 2 restaurace: hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní (jídla a'la carte za příplatek) a restaurace Mwezi - za příplatek - u pláže s mořskými plody a italským a japonským občerstvením, 2 bary: hlavní bar a plážový bar. Bazén nepravidelného tvaru s oddělenou částí pro děti a lehátky a slunečníky. Osušky na plavání zdarma (po zaplacení zálohy). Dále prádelna, obchod se suvenýry za poplatek.

Internet

V hlavním baru je za příplatek k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně od 7:00 do 10:00, obědy od 13:00 do 15:00, večeře od 19:30 do 22:00 podávané formou bohatého bufetu nebo výběrem z několika menu v hlavní restauraci. Za příplatek možnost All Inclusive: navíc místní nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici od 08:00-23:00. Dovezené alkoholické nápoje a cappuccino a espresso za příplatek.


Sportovní a animační program

V hotelu probíhá jemný animační program s večerními představeními prezentujícími místní kulturu. Dále: hotelová posilovna, kulečník, stolní tenis, šipky, plážový volejbal a za příplatek: lázeňské centrum a široká nabídka vodních sportů na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel, jehož nespornou výhodou je poloha u krásné pláže s úžasným panoramatickým výhledem na Indický oceán v nedotčené severní části Zanzibaru a pohodlná formule all inclusive. Navíc vynikající kuchyně, zajímavá architektura a rozmanité typy pokojů z něj činí ideální místo pro rajskou dovolenou daleko od ruchu velkoměsta jak pro rodiny, tak pro romantický pobyt ve dvou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč