Riu Palace Zanzibar Obrázek0
Riu Palace Zanzibar Obrázek1
Riu Palace Zanzibar Obrázek2
Riu Palace Zanzibar Obrázek3
Riu Palace Zanzibar Obrázek4
Riu Palace Zanzibar Obrázek5
Riu Palace Zanzibar Obrázek6
Riu Palace Zanzibar Obrázek7
Riu Palace Zanzibar Obrázek8
Riu Palace Zanzibar Obrázek9
Riu Palace Zanzibar Obrázek10
Riu Palace Zanzibar Obrázek11
Riu Palace Zanzibar Obrázek12
Riu Palace Zanzibar Obrázek13
Riu Palace Zanzibar Obrázek14
Riu Palace Zanzibar Obrázek15
Riu Palace Zanzibar Obrázek16
Riu Palace Zanzibar Obrázek17
Riu Palace Zanzibar Obrázek18
Riu Palace Zanzibar Obrázek19
Riu Palace Zanzibar Obrázek20
Riu Palace Zanzibar Obrázek21
Riu Palace Zanzibar Obrázek22

Riu Palace Zanzibar

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, mimo město
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velmi elegantní, luxusní a moderní objekt s nízkými kaskádovitými budovami a dokonale udržovanými zahradami se nachází v klidné severní části malé vesnice Nungwi na severním pobřeží ostrova. Do centra Nungwi je to pěšky přibližně 3 km. Na letiště je to cca 65 km. Povinná turistická taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.
Pláž

Hotelový areál leží přímo na krásné písečné pláži (s oddělenou hotelovou částí, přístup na pláž po hotelových schodech, vzdálenost od pláže závisí na umístění pokoje) s bílým pískem typickým pro tuto část ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, prostorná vstupní hala, 4 restaurace: hlavní restaurace Promenade s mezinárodní a místní kuchyní a 3 restaurace a'la carte (za příplatek, nutná předchozí rezervace): Krystal s kuchyní Fusion, Beef Steak House s grilovanými pokrmy a Fish restaurant IA specializující se na mořské plody, 6 barů včetně: baru na pláži a baru u bazénu. Velký bazén s lehátky, slunečníky a osuškami. Dále bezplatné parkoviště a za příplatek: obchod se suvenýry, kadeřnictví, prádelna, lékařská pomoc a půjčovna aut.

Internet

V hotelové hale a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:30-10:30), obědy (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Dvakrát týdně tematické večeře. Vybrané místní a importované alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení k dispozici 24 hodin denně v hlavním baru a v ostatních barech během otevírací doby.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá zajímavý denní a večerní animační program pro dospělé i děti a večer živá hudební vystoupení. Dále hotelová posilovna, kajaky, šlapadla, šnorchlování (2 hodiny denně) a za příplatek: široká nabídka lázeňských zařízení, vodní sporty na pláži, půjčovna kol (cca 3 km od hotelu).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel je určen pouze pro osoby starší 18 let. Výhodná možnost 24hodinového all inclusive, prostorné a komfortně zařízené pokoje, rozlehlá zahrada, poloha přímo na krásné pláži, čtyři restaurace a šest barů, vynikající kuchyně, pestrý denní i večerní animační program splňují očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Velmi dobrá nabídka pro exotickou dovolenou ve dvou i s rodinou či přáteli.

.
Umiestnenie

Velmi elegantní, luxusní a moderní nehnuteľnosť s nízkymi kaskádovitými budovami a dokonale udržiavanými zahradami se nachází v pokojnej severnej časti malej dedinky Nungwi na severnom pobreží ostrova. Do centra Nungwi je to pešo přibližně 3 km. Na letisko je to přibližně 65 km. Povinná turistická daň - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nabízí zajímavý denní a večerní animační program pro dospělé a děti a večerní hudební vystoupení. Kromě toho je k dispozici hotelová posilňovňa, kajaky, vodné bicykle, šnorchlovanie (2 hodiny denne) a za príplatok: široká ponuka kúpeľných zariadení, vodné športy na pláži, požičovňa bicyklov (cca 3 km od hotela).

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-10:30), oběd (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Dvakrát týdně tematické večery. Vybrané místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení k dispozici 24 hodin denně v hlavním bare a v ostatních barech během otváracích hodin.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepce, priestranná vstupní hala, 4 restaurace: hlavná reštaurácia Promenade s medzinárodnou a miestnou kuchyňou a 3 reštaurácie a'la carte (za príplatok, nutná rezervácia vopred): V restauraci se nachází: Krystal s kuchyňou Fusion, Beef Steak House s grilovanými jedlami a Fish restaurant IA specializujúca sa na morzeé plody, 6 barov vrátane: plážového baru a baru pri bazéne. Veľký bazén s ležadlami, slnečníkmi a osuškami. Kromě toho bezplatné parkovisko a za příplatek: obchod so suvenírmi, kaderníctvo, práčovňa, lekárska pomoc a požičovňa áut.

.
Podľa nášho názoru

Hotel je určený pouze pro osoby starší 18 let. Výhodná 24hodinová možnost all inclusive, priestranné a komfortne zariadené izby, rozľahlá záhrada, poloha priamo na krásnej pláži, štyri reštaurácie a šesť barov, vynikajúca kuchyňa, pestrý denní a večerní animačný program robia z hotela, ktorý spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších hostích. Veľmi dobrá ponuka na exotickú dovolenku vo dvojici, ale aj s rodinou či priateľmi.

.

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč