AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek0
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek1
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek2
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek3
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek4
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek5
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek6
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek7
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek8
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek9
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek10
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek11
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek12
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek13
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek14
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek15
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek16
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek17
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek18
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek19
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek20
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek21
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek22
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek23
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek24
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek25
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek26
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek27
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek28
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek29
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek30
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek31
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek32
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek33
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek34
AHG Dream’s Bay Boutique Hotel Obrázek35

AHG Dream’s Bay Boutique Hotel

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Komorní, malý
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento komorní butikový hotel se nachází v zátoce Matemwe. Je obklopen bílým jemným pískem, vysokými palmami a křišťálově čistými vodami Indického oceánu a zve vás ke strávení skvělé dovolené přímo na Zanzibaru. Hotel se nachází 5 km od potápěčské lokality s nádherným korálovým útesem. Mezinárodní letiště Zanzibar je vzdáleno přibližně 42 km od hotelu. Cena nezahrnuje místní daň, která se platí na recepci (cca 1USD/den/osoba).

.
Pláž

Oddělená hotelová pláž s jemným bílým pískem. Pozvolný sestup do moře. Lehátka, matrace a ručníky s kaucí zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Regionální recepce, 4 budovy s pokoji, půjčovna kol, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, restaurace s místní, mezinárodní a vegetariánskou kuchyní, bar u bazénu "Sara's", bar na pláži, směnárna, knihovna, zahrada, turistická informační kancelář. Za příplatek: místní výletní centrum, butik se suvenýry, prádelna, pokojová služba, jízdenky na veřejnou dopravu, úschovna zavazadel. Po předchozí rezervaci dětská postýlka (cca 5 €/den).

Internet

Bezdrátové připojení k internetu

Catering

Snídaně (07:30-10:00) formou bufetu a večeře (19:30-21:30) výběrem z menu. Uvítací nápoj a voda k jídlu v ceně. Za příplatek možnost plné penze - obědy navíc (12:30-14:30).

.
Sportovní a animační program

V areálu se nachází bazén nepravidelného tvaru se sladkou vodou. Několikrát týdně se v areálu hotelu konají animační programy pro dospělé včetně africké show. "IKI SPA" nabízí širokou škálu masáží, kosmetických procedur a možnost tetování hennou (za příplatek). Za příplatek je možné se přihlásit na lekce PADI, školy potápění (nabízí externí společnost).

Webové stránky

https://www.dreamsbayboutiquehotel.com/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Tento hotel, který se nachází v krásném prostředí, doporučujeme všem, kteří chtějí strávit odpočinkovou dovolenou. Pro všechny, kteří se chtějí zregenerovat a strávit čas v dokonalé atmosféře. Intimní místo ideální pro bezstarostné chvíle mezi palmami, pískem a v blízkosti průzračných vod Indického oceánu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 25.08.2022 a mohou se změnit.

Program

Den 1
Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. 

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Den 9 (nebo 16)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Měna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.

Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.

Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS.

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety

Přírodní krása Zanzibaru: skutečné setkání s divokou přírodou! Během plavby budeme mít možnost obdivovat delfíny v přirozeném prostředí. Vydáme se také na procházku do tropického lesa nacházejícího se v parku Jozania, kde budeme mít možnost potkat guerézy červené - endemické opice vyskytující se pouze na Zanzibaru! Na konci výletu si budeme moci udělat krásné fotografie na pozadí nejslavnější restaurace umístěné na skále „The Rock“. Cena: cca 80 USD/os. 

Zanzibar v kostce:
úžasný celodenní výlet po největších atrakcích Zanzibaru. Budeme mít možnost zjistit jak rostou všechny plody a koření, kterými je ostrov proslulý. Seznámíme se s historii města a vydáme se na procházku labyrinty kamenného města, kde budeme moci vidět mimo jiné dům Freddieho Mercuryho a trh nevolníků. Vydáme se také na krátkou plavbu na vězeňský ostrov, kde uvidíme mimo jiné obří želvy Aldabra. Na konci prohlídky uvidíme jedinečný západ slunce a vydáme se na slavný noční trh s potravinami, kde budeme moci ochutnat vynikající kuchyni Zanzibaru. Atrakcím nebude konec! Cena: cca 80 USD/os.

Plavba Blue Safari: skvělé námořní dobrodružství! Pouze během tohoto výletu budeme moci navštívit svět tří panenských ostrovů, na které se dostaneme tradiční lodí dhow, abychom se potápěli mezi nádhernými korálovými útesy, plavali mezi modrými lagunami a ochutnali jedinečné mořské plody připravené v opravdu zanzibarském stylu! Cena: cca 90 USD/os.

Express Safari: sníte o skutečné Africe? Zažijte jedinečné dobrodružství - letecké safari!! Let malým  letadlem, ze kterého budeme moci obdivovat nebeskou krajinu, poté přesedneme do džípů, ve kterých budeme brázdit nekonečné úseky savany a sníme oběd v lůně přírody! To vše během jednoho dne! Během safari budeme moci obdivovat migrující zvířata jako žirafy, slony, zebry, buvoly, antilopy, prasata bradavičnatá a pokud budeme mít štěstí i divoké kočky - lvy, leopardy nebo gepardy. Tento den poskytne neuvěřitelné emoce, které si budete pamatovat do konce života! Cena cca 540 USD/os.

Víza

Do Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.

Upozornění k programu

Od 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč